1 lutego 2009, 13:51
0
Może mi ktoś podać stronkę na jakiej będzie transmisja meczu Barcelony??
17 listopada 2008, 14:50
Bravisimo..:) Very Good Barca:)
8 listopada 2008, 23:14
....Cieżki mecz dla FC Bąrcy...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Może mi ktoś podać stronkę na jakiej będzie transmisja meczu Barcelony??
0
Bravisimo..:)
Very Good Barca:)
0
....Cieżki mecz dla FC Bąrcy...
0
Bravisimo..:)
Very Good Barca:)
0
....Cieżki mecz dla FC Bąrcy...
0
Może mi ktoś podać stronkę na jakiej będzie transmisja meczu Barcelony??