0

@IronSanHybrid Standard, czym więcej pajacujesz tym większa szansa że nie trafisz. Zaza ponoć do dziś drepcze do piłki.

0

@Jordi10 Wydaje mi się, że udawał tego magika od posypywania mięsa solą co robił pokaz choćby dla Lewandowskiego

0

@msmsms Niesłychane wzmocnienie dla Realu

1

@Jakchcesz Tylko dalej możemy się licytować kto więcej strzelił, co to zmienia, skoro fakt jest prost: Neymar mógł grać tylko w 13 spotkaniach LM. Gdyby PSG nie odpadło z LM w zeszłym sezonie to z Neymara mogliby skorzystać dopiero w półfinale a przypomnę, że za mniej niż 170 milionów go nie kupisz i zapłacisz mu dużo większą pensje niż ma Dembele a mimo tego będzie większość sezonu spędzał w szpitalach (bo chyba nikt nie jest tak naiwny, żeby sądzić przyjście do Barcy cudownie go uzdrowi).

1

@Jakchcesz Ale takie wyliczenia można sobie wsadzić głęboko w kieszeń (tak głęboko, że aż do dupy sięgną). Neymar gra w lidze ogórów, tam nie ma już żadnej poważnej konkurencji poza PSG, które bez problemu kończy sezon w marcu nawet bez Neymara. Jeżeli już coś miałoby być miarodajne to LM a tam niestety Ney nie istnieje. W ciągu tych 3 sezonów zdobył jedynie 3 punkty dla drużyny ale ważniejsze jest to, że on rozegrał tylko 43% (13 z 30) spotkań z czego 92% (12 z 13) to fazy grupowe, bo grał tylko w jednym meczu 1/8 finału z Realem, w którym niczym się nie popisał.
To tak jakby powiedzieć, że Jarek Niezgoda jest lepszy od Messiego, bo w tym sezonie zdobył już 12 punktów dla Legii a Messi tylko 6 dla Barcy.

0

@Mario96w uBlock + Adblock działa na większości stron.

29

Historia z Bale staje się coraz śmieszniejsza. Szczególnie teraz, gdy biały Madryt dostał zatarcia zwieraczy po ostatnim meczu reprezentacji Walii. Najpierw klub i jego otoczenie pluje na własnego piłkarza, ośmiesza go w mediach, zwala na niego całą winę za każde niepowodzenie, traktują go gorzej od psa a potem zdziwienie, że Bale nie szanuje barw klubowych xD Chcieli się go pozbyć co ich pan od WFu sam przyznał na konferencji, jak sam sobie znalazł ofertę to zablokowali transfer, bo się grubemu Perezowi nie podobało, że mało zarobi. Z przymusu został, grał lepiej niż cała reszta składu z Hazardem na czele to go bez przyczyny wywalili na ławę udając kontuzje o której sam zainteresowany nie wiedział a teraz święte oburzenie, że jak on śmiał nie szanować barw i paradować przy fladze z napisem Walia. Golf. Madryt... I jeszcze te głąby pretensje mają, że odejść nie chce xD jak chciał, to go nie puścili bo Chińczycy dużych pieniędzy za transfer zapłacić nie mogą, ale Bale powinien szanować klub i się dla niego poświęcić, zrezygnować z kontraktu na wiele milionów i obniżyć swoje oczekiwania finansowe, samemu tracąc, żeby Perez mógł na nim zarobić xD

1

@Salwik92 Ale co zmiana klubu miałaby zmienić z jego zdrowiem? Wilgotność w Paryżu źle działa na jego nogi, że od roku nie może ich pozbierać i nagle w Barcelonie dostanie olśnienia? Czy może PSG z miliardowym budżetem nie stać na dobrych lekarzy a Barca takich ma? Przypomnę, że od 3 lat nie udało się wyeliminować problemów z Dembele, Verma też odszedł bo się po kilku sezonach okazało, że jednak nie można chłopa poskładać, Rafinha dokładnie taki sam przypadek cud w Katalonii się nie zdarzył. Ale przy Neymarze ma się zdarzyć? Chłop o siebie nie dba, piłka nie jest i nie była jego priorytetem a wy dalej uważacie, że jego powrót na Camp Nou będzie cudem i wielkim odrodzeniem? I nie gadaj, że jest najlepszy na swojej pozycji, bo go więcej nie ma niż jest a oceniasz to na podstawie klepania leszcze z L1 tymczasem w rozgrywkach które są dla nas najważniejsze czyli LM nie pokazuje nic specjalnego - kiedy gra oczywiście, bo będąc w PSG rozegrał tylko 13 z 30 możliwych spotkań gdzie 12 z nich było w fazie grupowej bo na fazę pucharową udało mu się dojechać tylko raz.

0

@tbas Ale jakie bzdury? Jego wiek ma bardzo duże znaczenie, bo już ma 28 lat i ogromne problemy zdrowotne, jak chcesz długoterminowy projekt zrobić wokół gościa, który w ciągu ostatnich 2 lat i 2 miesięcy był kontuzjowany przez 358 dni? Jaki projekt chcesz zrobić wokół niego, skoro nie ma żadnej gwarancji, czy zagra w następnym meczu? I tu jest właśnie problem jego wieku. 28 lat to złoty okres piłkarza bo to jest moment, w którym spotykają się ze sobą dwa parametry: doświadczenie z formą fizyczną. Piłkarz jest już na tyle stary, że potrafi wszystko może a przy tym na tyle młody, że organizm jest w stanie tą wiedzę wykorzystać. Neymar swój prime zmarnował w szpitalu, gdy wróci do gry i nawet jeżeli jakimś cudem Barca dałaby radę go uzdrowić, żeby więcej kontuzji nie łapał (a przypomnę, że kilku już tak uzdrowić próbowano i nic to nie dało) to ile będzie miał lat? 30 czy więcej? Ronaldo ma 34 lata i od kilku sezonów leci w dół, Messi ma 32 lata i też już sam przyznaje, że wiek daje mu się we znaki. Ci dwaj panowie zaczynają odczuwać swój rok urodzenia mimo idealnego prowadzenia się przez całą karierę, jak można uważać, że Neymar, który nie dość że od zawsze miał problemy z samodyscypliną, to teraz jeszcze zmarnował 2 lata i właśnie marnuje 3 rok, ma 28 lat i mega problemy zdrowotne, nagle opuści Paryż i stanie się filarem nowej ery w Barcelonie? I to wszystko za okazjonalne 180 milionów euro, które zablokują masę innych transferów, w tym zawodników takich jak choćby De Jong, na którym na rzeczywiście można oprzeć drużynę.

0

@socha Super, że dał 9 punktów miliardowemu składowi w lidze ogórków. Powiedz może, ile dał w takiej Lidze Mistrzów? No nie powiesz, bo jest tam 3 rok a udało mu się rozegrać jedynie 13 z 30 możliwych spotkań, w tym czasie zdobył dla zespołu zawrotne 3 punkty i ani razu nie pomógł drużynie po wyjściu z grupy, rozgrywając jedynie 90 minut w fazie pucharowej w ciągu 2 lat.

6

@krystus48 Tak, od 3 lat oni robi różnicę. Ale nie na boisku tylko w mediach i budżecie, bo trudno żeby cokolwiek wnosił z łóżka szpitalnego.

9

@tbas Suarez przyszedł do nas w dobrej formie, bliskiej szczytowi. Neymar od roku prawie nie gra w piłkę, od września 2018 nie udało mu się rozegrać więcej niż 5 spotkań pod rząd bez kontuzji. Zobaczcie jak Suarez opadł z formą, mimo dobrego prowadzenia się a Neymar zapewne zakończy karierę przed Messim. Wokół niego nie można obecnie wybudować nawet projektu na pół roku a są ludzie, którzy widzą w nim przyszłość...

5

Wywiady sportowe z władzami klubu nie mają sensu. Piłkarz czasem powie coś nieprzemyślanego i dowiemy się ciekawych rzeczy, rozmowa z zarządem to czysta dyplomacja i taka osoba przecież nie może powiedzieć prawdy. Zawsze będzie że to "jego decyzja" albo "szanujemy wszystkich", nigdy nie powiedzą natomiast kto jest winny czemu.

0

@FDJ Byłoby skandalem, gdyby takiej grupy nie wygrał. A to, że wprowadził młodych, tak jak mówiłem to nie jego zasługa, bo kogo by nie zatrudnili, to młodzi by grali bo takie zadanie wyznaczył PZPN - odmłodzenie kadry. Gdyby tego nie robił, to by go wywalili.

0

@chudym Nie rozumiem, czemu nie możne kilku ochroniarzy mieć korków, żeby nie robić takich cyrków jak praktycznie w każdej takiej akcji, że złapać nie mogą bo się wywalają.

0

@Witekk10 Goal Line to nie VAR

0

@FDJ Może chwalić, że dobre wybory podejmuje, ale za samo wprowadzanie młodych chwalić go nie można, bo to nie jego zasługa. Takie dostał zadanie i musi odmładzać kadrę.

0

@Konias4318 Znów? A działały dobrze? Od premiery co drugi mecz jest niegrywalny dla mnie, bo łapie takie opóźnienia, że piłkarze reagują z 0,5 sekundowym opóźnieniem.

1

@itmustbejoke Dlatego Wisła w ciągu kariery Brożka zdobyła 7 mistrzostw kraju a Liverpool żadnego.

2

@HEDARN A nie zastanowiło cie jeszcze to, że taki świetny piłkarz oprócz tego, że nie chcą go wciągnąć do głównej kadry w Barcelonie to nie dostał też nawet minuty w reprezentacjach młodzieżowych? Można zarzucić Valverde, że beton ale czy w takim samym razie beton siedzi też na ławce U-19, U-21 czy nawet niszowego U-20?

0

@Coutinho007 Tylko i aż. Pique w tym sezonie z kim nie gra to popełnia cholerne błędy.

0

Może mi się wydaje, ale Araujo wydaje się pewniejszy w swojej grze niż Pique z tego sezonu.

4

@tItOveN_Juventus Taka szansa, że PES zmiania się jeszcze mniej. Niedzielni gracze zmiany może nie zauważają, ale jeżeli ktoś gra częściej niż raz na miesiąc to bez problemu zmiany zauważy, szczególnie w takiej części jak Fifa 20, gdzie gameplay dość mocno się zmienił.

0

@Barcelonista_95 Kontuzje, to jest główny aspekt. Nie można mówić, że gra na topie, bo rok ze swojego złotego okresu to spędził w szpitalach, ledwo wróci i znowu szpital. Taki zawodnik za 1/3 tej kwoty byłby problemem, jako kluczowy zawodnik odpada.

0

@GregSTG Nikt nie mówi, że nic się nie zmieniło. Dla kogoś kto gra regularnie zmiany w każdej odsłonie są widoczne gołym okiem, nawet jeżeli są niewielkie. Ale Fifa 20 to zła gra, bardzo zła. Logika gry nie nadąża za fizyką, udziwniają zasady rozgrywki, próbują "łatać" coś co było przedobrzone w poprzedniej odsłonie w taki sposób, że teraz jest cholernie męczące i irytujące jak chociażby obrona, która jest absolutnie pasywna, sama nic nie zrobi a my nie możemy inteligentnie nią operować tylko ganiać 1 na 1 bo reszta naszej kadry tylko się przygląda. Wiesz że gość będzie leciał skrzydłem i grał na dobieg do szybkiego środkowego? No i nic z tym nie zrobisz, bo obrońca przy środkowym takiego ruchu nie przewiduje i nawet nie próbuje ustawić się tak, żeby przecinać podanie (często jeszcze łamiąc linię spalonego) ale nie możesz na niego przełączyć, bo boczny obrońca bez twojej kontroli nawet nie podbiegnie do skrzydłowego. Przez to gra jest mega chaotyczna, nie możesz powiedzieć że masz nad czymś kontrolę, do tego mega okrojone możliwości taktyczne, bo grając przez neta MUSISZ grać z 4 obrońcami cofniętymi, bo gdy tylko pozwolisz im wychodzić do ataku, to w ataku ich nie zobaczysz, za to zobaczysz autostrady na bokach. No wymieniać mógłbym długo, ale jest to najgorsza odsłona od przynajmniej 2014 roku.

0

@BlaseR9 Wystarczy znaleźć laptop z gorszym procesorem ale lepszą grafiką. Wyjdzie cenowo tak samo a dużo lepiej się sprawdzi. i7 przy grafice ze złomu to silnik od F1 wsadzony do miejskiego auta. Wystarczy jakiś porządny i5 ale grafika chociaż ten 1660Ti zamiast kastrata 1650 który nie da płynności nawet w tytułach sprzed roku.

1

@BlaseR9 Karta graficzna to szrot jak na sprzęt za 4k. Tu jest dowalony potężny procek a karta graficzna to budżetówka gorsza od starego już 1060.

13

Brednie. Griezmann w Atletico grał każdy mecz, u nas jest rotacyjny, tam był głównym napastnikiem, u nas jest jednym z 3, gra na nowej pozycji a do tego jest nowy w klubie i nigdy nie grał w takim systemie jak Barca gra a i tak statystyki nie są tragiczne.
Druga kwestia, to dziwić się, że Griezmann ma gorsze statystyki od Dembele? Choćby w takim meczu ze Slavią prawie w ogóle nie przeprowadzano ataków jego stroną, często jest pomijany a jak już dostaje piłki to z cyklu gorący ziemniak w gąszczu obrońców i radź sobie. No i wytykanie tego strzału nieudanego... Przecież on był na lewej stronie a strzał się nie udał z tego powodu dla którego właśnie nie stawia się lewonożnych na lewej stronie, strzelał dalszą nogą, ostry kąt całkowicie pokryty przez bramkarza, nie miał większego wyboru, mógł lobować ale nie wiemy jak to wyglądało z jego strony a takie strzały też nie dają gwarancji.
Najlepiej go podsumował komentator w ostatnim meczu, głównym problemem Griezmanna jest to, że co chwila patrzy czy nie dubluje pozycji Messiego i mają świętą rację. Do póki oni nie nauczą się grać razem to jak oczekiwać sprawnej współpracy i dobrych statystyk?

0

@4drian0 Niech sobie gracze PC sami podziękują. Tyle syfu na R* narobili, nie ma się co dziwić, że ci olewają ciepłym moczem PC.

0

To jest dziwny sezon. Dużo problemy z kontuzjami w każdym większym klubie. Zapewne każdy odczuwa coraz większe natężenia meczów i coraz gorsze okresy przygotowawcze kosztem świetnych wyników finansowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?