0

Na prawdę smiech na sali co prezentuja kibice na tej stronie, Barca remisowala to (sprzedać ney, barca dno, itp) żałosne a jak barca strzeliła to już "The Best, VeB" ha ha ha :D 9:1 real odrodzenie i już ból dupki że CR7(Obecnie najlepszy strzelec ligi Bbva) 5 pięknych bramek władował pozdrawiam HM

0

Na prawdę smiech na sali co prezentuja kibice na tej stronie, Barca remisowala to (sprzedać ney, barca dno, itp) żałosne a jak barca strzeliła to już "The Best, VeB" ha ha ha :D 9:1 real odrodzenie i już ból dupki że CR7(Obecnie najlepszy strzelec ligi Bbva) 5 pięknych bramek władował pozdrawiam HM

0

Ciężki mecz przed Królewskimi. Ale myślę że oddadzą łatwo skóry.Hala Madrid

0

Nie bądź taki pewny :)

0

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

0

Czemu Lionel Messi nie strzelił karnego ?.

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Jestem kibicem Realu i wiem że Cristiano symuluje ma takie walory a gra jak baba oki rozumiem.Ale czemu jak Lionelowi coś nie wyjdzie to nagle zganiacie na symulacje Crisa(Nie wszyscy są w tym samym worku kibiców co Ty).

1

Macie jednego z najlepszych lewych obrońców na świecie,świetna szybkość i to co najważniejsze da Barcelony technika.Może wzrostu nie ma ale skrzydłowy obrońca nie potrzebuje zbytnio.

0

Tak sobie to tłumacz :) a co może ten strzał z główki nie był żenujący jak na jednego z najlepszych piłkarzy na świecie xd. PheNOmeN

0

Żenada na prawdę żenujące uderzenie~Messi rzut karny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?