TheBigShow
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak lenovo y580. Jakoś nie odczuwałem takich temperatur, chociaż ostatnio trochę... Mam go dwa lata i ani razu nie był czyszczony to czas go przeczyścic xd
0
Dzięki za wasze posty. W poniedziałek nie wiem czy się wyrobię, ale we wtorek na 100% zawiozę. A w komputroniku na miejscu w sklepie mi wyczyszczą?
0
A no też może być. Na zdjęciach ewidentnie widać, że tam to prawie sami mężczyźni.
0
Dzieki obawialem sie ze wirusy chociaz podejrzewalem ze temperatura bo mam go 2 lata i nie byl czyszczony.
0
Oh dzieki, a chcialem juz przywracac system do stanu poczatkowego xD
No trudno nie bede go wlaczac juz i we wtorek zawioze go do komputroniku albo w poniedzialek jak dam rade.
0
Na pewno uciekaja, to zrozumiale, ale to co zrobili w Kolonii to strach...
0
Dla mnie tez win 10 jest lepszy. Szybko smiga i win 7 przypomina w duzym stopniu
0
Po wyłączeniu csa nagle wiatraczki mi w lapku chodzą chyba na maksa i przeglądanie neta mi zamula i filmików na yt nie mogę odpalić. Nie wiem co się stało. Jeszcze we wtorek pojadę do komputronika oddać aby mi go wyczyścili z kurzu
Czy to może być wina przegrzewania się lapka?
0
Po wyłączeniu csa nagle wiatraczki mi w lapku chodzą chyba na maksa i przeglądanie neta mi zamula i filmików na yt nie mogę odpalić. Nie wiem co się stało. Jeszcze we wtorek pojadę do komputronika oddać aby mi go wyczyścili z kurzu
0
To znowu będę musiał aktualizować do win 10 ehh. Trudno ;/
1
Pytam na serio...
0
Jak przywrócę system windows 10 do stanu początkowego to wróci mi się do windows 8.1?? Bo nagle ciągle wiatraczki w lapku chodzą i zamula się przeglądanie internetu i jak chcę odpalić filmik na yt to nie odpala się
0
Nie ma to jak udawać w necie, że stać mnie na taki samochód. Żenua.
0
Weź słownik do ręki i tłumacz sobie.
2
Krem za darmo, w 100% naturalny, wyprodukowany przez jego kolegę z Maroka z uczuciem.
7
NFS Most Wanted na Origin za darmo jest.
0
Lepiej tego nsport nie oglądaj, bo strata czasu. W dzień Ligi Mistrzów puszczają mecze nikogo nie interesujące.
0
0
Piłkarze Atletico grają strasznie nie czysto ;/
0
Już HalaDzieci płaczą :D
0
Co to za klub? Jakiś nowy doszedł?
2
Rakitic to kaleka.
0
i tak Polacy przegrają.
0
Komentarz usunięty
0
Co Ty nie powiesz, tam terroryzm nie sięgnie.
0
Na Alasce
0
A HalaDzieci już się z niego śmieją, a wczoraj chcieli kupować.
0
Za duż Ronaldo.
0
Nie podoba mi się sędziowanie.... Kiedy ktoś się weźmie za to? ;(
0
Ona już nie widzi w nin piniądza.