0

Tak lenovo y580. Jakoś nie odczuwałem takich temperatur, chociaż ostatnio trochę... Mam go dwa lata i ani razu nie był czyszczony to czas go przeczyścic xd

0

Dzięki za wasze posty. W poniedziałek nie wiem czy się wyrobię, ale we wtorek na 100% zawiozę. A w komputroniku na miejscu w sklepie mi wyczyszczą?

0

A no też może być. Na zdjęciach ewidentnie widać, że tam to prawie sami mężczyźni.

0

Dzieki obawialem sie ze wirusy chociaz podejrzewalem ze temperatura bo mam go 2 lata i nie byl czyszczony.

0

Oh dzieki, a chcialem juz przywracac system do stanu poczatkowego xD
No trudno nie bede go wlaczac juz i we wtorek zawioze go do komputroniku albo w poniedzialek jak dam rade.

0

Na pewno uciekaja, to zrozumiale, ale to co zrobili w Kolonii to strach...

0

Dla mnie tez win 10 jest lepszy. Szybko smiga i win 7 przypomina w duzym stopniu

0

Po wyłączeniu csa nagle wiatraczki mi w lapku chodzą chyba na maksa i przeglądanie neta mi zamula i filmików na yt nie mogę odpalić. Nie wiem co się stało. Jeszcze we wtorek pojadę do komputronika oddać aby mi go wyczyścili z kurzu


Czy to może być wina przegrzewania się lapka?

0

Po wyłączeniu csa nagle wiatraczki mi w lapku chodzą chyba na maksa i przeglądanie neta mi zamula i filmików na yt nie mogę odpalić. Nie wiem co się stało. Jeszcze we wtorek pojadę do komputronika oddać aby mi go wyczyścili z kurzu

0

To znowu będę musiał aktualizować do win 10 ehh. Trudno ;/

1

Pytam na serio...

0

Jak przywrócę system windows 10 do stanu początkowego to wróci mi się do windows 8.1?? Bo nagle ciągle wiatraczki w lapku chodzą i zamula się przeglądanie internetu i jak chcę odpalić filmik na yt to nie odpala się

0

Nie ma to jak udawać w necie, że stać mnie na taki samochód. Żenua.

0

Weź słownik do ręki i tłumacz sobie.

2

Krem za darmo, w 100% naturalny, wyprodukowany przez jego kolegę z Maroka z uczuciem.

7

NFS Most Wanted na Origin za darmo jest.

0

Lepiej tego nsport nie oglądaj, bo strata czasu. W dzień Ligi Mistrzów puszczają mecze nikogo nie interesujące.

0

0

Piłkarze Atletico grają strasznie nie czysto ;/

0

Już HalaDzieci płaczą :D

0

Co to za klub? Jakiś nowy doszedł?

2

Rakitic to kaleka.

0

i tak Polacy przegrają.

0

Komentarz usunięty

0

Co Ty nie powiesz, tam terroryzm nie sięgnie.

0

Na Alasce

0

A HalaDzieci już się z niego śmieją, a wczoraj chcieli kupować.

0

Za duż Ronaldo.

0

Nie podoba mi się sędziowanie.... Kiedy ktoś się weźmie za to? ;(

0

Ona już nie widzi w nin piniądza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?