TheJa
Dołączył/a: wrzesień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma to jak pod każdym jednym artykułem czytać komentarze o Perezie
1
Haha mimo iż to co powiedziałeś było dosyć zabawne to chyba wątpię że on ma coś tutaj do gadania, to piłkarz jak inni. A co do samego VAR'u to normalnie doczekać się nie mogę. Z pewnością nie tylko ja.
0
szymon6847 Co ? Masz na myśli że gdyby nie faule to nie byłoby go tu gdzie jest ?
0
Skąd info ? :)
0
Właśnie kolego na takie miano trzeba sobie latami wypracowywać a nie kilkoma miesiącami..
7
Już bez przesady, nie trzeba wszędzie doszukiwać się kłamstw, spisków i szubrajstw..
0
Zgadzam się, już czytać się nie da jak w każdym akapicie on mówi o Messim... Rozumiałem to na początku bo był podniecony faktem trenowania go ale co sobie myśli reszta szatni skoro w każdym wywiadzie i przed i po meczu jest tylko Messi Messi Messi...
0
Ależ tak będzie ;d Ten zarząd był pewien już wielu rzeczy (nie będę mówił jakich bo każdy wie) i co ?
2
Zdajesz sobie sprawę z poziomu Twojego pytania ? Oczywiście że będzie pewnie oglądał mecz na który zagłosował prawda ??
0
Dlaczego ? Skoro ktoś ma ochotę, czas i mu ku*ewsko zależy to czemu ma tego nie robić ?
0
Na fioletowej stronie w komentarzach jest spam żeby głosować na Chelsea vs Roma
0
To co ?
0
Dokładnie, jeśli chodzi o to to Ernesto chyba nie przemyślał tego do końca
0
Że co ??? Ale gdzie ? ;o Matko niektórzy tutaj to już tylko wszędzie spiski i wałki widzą. Gdzie powiedział coś nie tak o Barcelonie bo bynajmniej ja nie zauważyłem
0
Serio.. Śniadania kolega nie zjadł ? Bo sam tu ujada niesamowicie i pluje jadem
0
Jakiego mordercę ??? Widzę kretynizm osiąga zenit u niektórych...
1
A czemu z kobietami ?
0
Zabij mnie ale nie trolluje. Nawet uważam że Twoja 11 jest spoko :D
0
Wow, naprawdę obiektywnie :)
0
Prawdę głosisz kolego
0
Według mnie najlepszy z możliwych
3
Ale nie jako pierwsi..
0
maniak hahahahah :D
1
Jak to nie jego wina ? :D Nie brał udziału przez połowę wakacji w okresie przygotowawczym więc to w 100 % jego wina. Jakby wtedy trenował to teraz w te 4 miesiące strzeliłby z 15 bramek ;)
1
Oczywiście że tak. Zebrał tego teraz piękny owoc. Jest w klubie swoich marzeń ale karę poniesie teraz srogą. 4 Miesiące przerwy to baardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na Bale'a i to jak długo dochodzi do siebie po właśnie 4 miesięcznej przerwie. Jakby inny piłkarz.
0
mi też..