TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to jest "troblodyta"? xDD
0
Więc Rakitić out? xD
0
Słyszałem, czytałem same opinie, że raczej słaba seria.
0
Mam NC+ a nie mam takiego kanału jak 130
0
Ehhh... znowu się trzeba będzie męczyć z lagującymi streamami internetowymi :(
0
Co to za kanał, na którym będzie mecz Barcy w LM? Polsat Sport Premium 1?
0
Islandia jest piekna a loty tam sa dosc tanie
0
W srode kupilem na allegro stara gre (z 2002r) Post Mortem za 12zl
2
Lepiej z koperkiem niz smalcem, ktory wyglada jak lody...
0
Chciałbym Barca, Tottenham, Ajax, Victoria
0
Nie. Kibicujesz jednemu z nich, bliższemu Twojemu sercu (np przez jakiegoś gracza, lub temu któremu wcześniej kibicowałeś) lub obydwóm i cieszysz się z awansu jednego.
2
Rozwala mnie takie rozumowanie xD "Jesteś kibicem Barcy?! Nie możesz kibicować nikomu innemu!!!1one!!"
2
Wg mnie koło 19 byłoby idealnie :)
0
Pewnie umrzeć nie umrę ale do około godziny 8/9 będę wyglądał jak zombie :D
2
Zależy od człowieka. Np ja komfortowo się czuje po około 7 godzinach snu
4
Trochę lipna pora na mecz... 22:00 w niedziele... Sporo ludzi ma w poniedziałek 1 zmianę np na 6:00... mam nadzieje, e mecz będzie warty by się nie wyspać :D
6
No wiesz, to miało być super śmieszne. Że niby masz wybór, ale nie masz bo autor z góry założył, że wszyscy mają takie zdanie jak on.
0
Że zrobił bardzo dobrą rzecz, czyli wjechał bez pardonu w tego barana Casemiro
0
No właśnie, "kilka lat temu". Po co mamy sprowadzać "starych dziadów" jak pewnie daliby rade ściągnąć kogoś młodszego, a na pewno nie gorszego.
17
Na YT to nawet z Andre Gomesa można zrobić najlepszego zawodnika.
0
To dobrze się składa bo mam i Eleven i NC+ :) Dzięki wielkie za odpowiedzi.
0
Jak wygląda sprawa z Liga Hiszpańską w telewizji na sezon? Ciągle Eleven ma prawa do niej?
0
Aha... xD
10
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=mSaTwMiZ6l4
0
A pomyślcie jaki by był rozpierdziel na el classico jakby figo (tfu) został trenerem Realu... :D
0
Semedo ani Gomes nie powołani? Bo nie widzę rep Portugalii.
1
Ten karius to nie nadaje sie na bramke klubu disco polo w Wypiździejewie Małym
0
Nie liczę tego. Czasami obejrze ich mecze ale lubie ich ze względu, że dużo nimi grałem w fifie 11 :D
0
Nom jakoś tak. Fajnie, że wracają :)
0
Fulham (mój drugi ulubiony klub) wraca do PL :D Jak jeszcze Live pokona Real to będzie: https://jbzdy.pl/obr/607880/plany-na-wieczor
xD