0

Co to jest "troblodyta"? xDD

0

Więc Rakitić out? xD

0

Słyszałem, czytałem same opinie, że raczej słaba seria.

0

Mam NC+ a nie mam takiego kanału jak 130

0

Ehhh... znowu się trzeba będzie męczyć z lagującymi streamami internetowymi :(

0

Co to za kanał, na którym będzie mecz Barcy w LM? Polsat Sport Premium 1?

0

Islandia jest piekna a loty tam sa dosc tanie

0

W srode kupilem na allegro stara gre (z 2002r) Post Mortem za 12zl

2

Lepiej z koperkiem niz smalcem, ktory wyglada jak lody...

0

Chciałbym Barca, Tottenham, Ajax, Victoria

0

Nie. Kibicujesz jednemu z nich, bliższemu Twojemu sercu (np przez jakiegoś gracza, lub temu któremu wcześniej kibicowałeś) lub obydwóm i cieszysz się z awansu jednego.

2

Rozwala mnie takie rozumowanie xD "Jesteś kibicem Barcy?! Nie możesz kibicować nikomu innemu!!!1one!!"

2

Wg mnie koło 19 byłoby idealnie :)

0

Pewnie umrzeć nie umrę ale do około godziny 8/9 będę wyglądał jak zombie :D

2

Zależy od człowieka. Np ja komfortowo się czuje po około 7 godzinach snu

4

Trochę lipna pora na mecz... 22:00 w niedziele... Sporo ludzi ma w poniedziałek 1 zmianę np na 6:00... mam nadzieje, e mecz będzie warty by się nie wyspać :D

6

No wiesz, to miało być super śmieszne. Że niby masz wybór, ale nie masz bo autor z góry założył, że wszyscy mają takie zdanie jak on.

0

Że zrobił bardzo dobrą rzecz, czyli wjechał bez pardonu w tego barana Casemiro

0

No właśnie, "kilka lat temu". Po co mamy sprowadzać "starych dziadów" jak pewnie daliby rade ściągnąć kogoś młodszego, a na pewno nie gorszego.

17

Na YT to nawet z Andre Gomesa można zrobić najlepszego zawodnika.

0

To dobrze się składa bo mam i Eleven i NC+ :) Dzięki wielkie za odpowiedzi.

0

Jak wygląda sprawa z Liga Hiszpańską w telewizji na sezon? Ciągle Eleven ma prawa do niej?

0

Aha... xD

10

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=mSaTwMiZ6l4

0

A pomyślcie jaki by był rozpierdziel na el classico jakby figo (tfu) został trenerem Realu... :D

0

Semedo ani Gomes nie powołani? Bo nie widzę rep Portugalii.

1

Ten karius to nie nadaje sie na bramke klubu disco polo w Wypiździejewie Małym

0

Nie liczę tego. Czasami obejrze ich mecze ale lubie ich ze względu, że dużo nimi grałem w fifie 11 :D

0

Nom jakoś tak. Fajnie, że wracają :)

0

Fulham (mój drugi ulubiony klub) wraca do PL :D Jak jeszcze Live pokona Real to będzie: https://jbzdy.pl/obr/607880/plany-na-wieczor

xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?