TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed 3. O 3 to się przebudziłem i się załamałem, że jeszcze tylko półtora godziny snu.
0
Przeważnie mi się śni coś co oglądam lub czytam przed snem. Dlatego horrorów nie oglądam zaraz przed pójściem spać :D
0
W głowie miałem, że o 4:30 muszę wstać. To może z nerwów mi się takie głupoty śniły :P
6
Ale miałem dziwny sen. Barca dostała we wczorajszym meczu 5 czerwonych kartek. Jedną Masche, drugą Ter Stegen, na bramce zastąpił go... Ronaldinho xD który też dostał czerwo. Pozostałe dwie dostali Iniesta i Alves. Po dogrywce było 6:6 a w karnych wygraliśmy 12:11.
0
Działa bez problemu. Angielski stream idzie. Polski padł przed dogrywką.
0
Masz: http://www.sport365.live/en/player/5741736ea4ce9940199009/4/91/5742259589130/Barcelona-Sevilla/768/432
0
http://www.sport365.live/en/player/5741736ea4ce9940199009/4/91/5742259589130/Barcelona-Sevilla/768/432
0
http://www.sport365.live/en/main
0
Nie mam siły na dogrywkę :( Jutro rano trzeba wstać, dziś impreza rodzinna (trochę się wypiło)
0
No właśnie oglądałem na tym Aliez
0
Hahah standard. Ostatnie 2/3 minuty to wyje*ało stream xD
0
Jeśli będzie dogrywka to słabo. Jutro na 6 do pracy trzeba wstać xd
0
Kartka naciągana jak koszulka Gamerio :P Wg mnie czerwo tego typu co jeden sędzia da, drugi nie. Trafiliśmy na tego pierwszego.
0
Czerwo prawidłowe? Wg mnie lekko naciągne.
0
Manolas? Nie xD
0
Widzę, że wszyscy są bardzo pewni, że będzie u nas grał. Chciałbym bardzo, ale mimo wszystko jakoś w to wątpię :(
0
A to widocznie nic nie tracę :P
0
Jak tam BvB Bayern i Milan Juve? Bo nie oglądam
2
Nope
0
Zrobił co miał u nas zrobić. Te jego longshoty... :)
Tylko trzeba by znaleźć jakiegoś godnego zastępce dla Alby.
2
Ajax mam gdzieś, Legie mam gdzieś ale co do drugiego myślnika to się w pełni zgadzam :)
4
Info z fify xD
0
Serio w to wierzysz? :P
Bo ja nie bardzo.
0
Oni wiedzą, że nie mogą :) Ja czyje, że wygramy. Biednie bo np 1:0 czy 2:1, ale wygramy.
6
ATM rozjedzie Levante, chyba nikt nie myśli inaczej :P
4
Ktoś w ogolę przejmuje się tym śmiesznym klubikiem, który nigdy niczego nie osiągnął i nie osiągnie? :)
8
Dobry? Prawdopodobnie pogodzi się z rolą zmiennika? Za DARMO?! Tak trzymać!
5
Wypożyczenie ok, ale sprzedaż Alena to była by ogromna głupota.
0
Te słupki powinny być jeszcze podświetlone a na poboczy jebutne znaki wskazujące kierunek :P
0
Żebyś się nie wyspał do pracy/szkoły :