TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety nie jestem aż takim optymistą jak Ty :(
To prawda, ostatnio grają gównianie ale w końcu muszą się podnieść.
0
Gra ktoś w Hearthstone? :)
0
Ja bym chętnie zobaczył:
Bravo
Alves,Bartra,Verma,Adriano
Ivan,Masche,Iniesta
MSN
Dać w końcu odpocząć Busiemu i Albie.
0
Ten kanał nie istnieje.
0
Ok. zmniejszyć mu karę.
A na poważnie to dobrze, że chociaż jest mu przykro :)
1
"Złoto wpadło w odpowiednie sakiewki" Perez
1
Rozumiem, że Garethem Failem to jakiś kiepski żart? :P
3
Nie strzelamy dopóki każdy nie dotknie piłki!
1
http://ocdn.eu/images/pulscms/YjQ7MDMsMmU0LDAsMSwx/4ac2640c7f5eac3d5837aa4bbdc30bad.jpg
0
Niezłe :P Nawet śmiechłem ;)
0
Tak była taka sytuacja. I komentator: Chyba nie muszę mówić kto właśnie jest przy piłce? :D
4
Ten człowiek tyle zrobił dla Hiszpańskiej piłki, że należy mu się odrobina szacunku. Nawet od kibiców odwiecznego rywala :)
1
A u białych żałoba :P
0
Wczorajszy występ Urugwajczyka był niesamowity. On nawet bez formy jest w formie :P
27
Wszyscy się ostatnio jarali Navesem. Po dzisiejszym występie Chilijczyka trzeba zadać pytanie: kto to ku*rwa jest Navas?
0
Jak Bravo nie zostanie MVP to ja zwątpię w ludzkość.
0
Eeeee.... Verma?!
0
Ja bym chciał Pogbę w Barcy ale nie za taką ogromną cenę. Za takie 25/30 mln by było okey :D
0
Zlot może nie ale na pewno puszczą mecz w "barze na kolanie" na międzyrzeckiej :P Mają tam spory TV i widziałem szaliki Barcy na ścianie.
0
http://jbzd.pl/obr/428947/wygryw
0
Jak ja bym chciał by wrócił chociaż na rok w roli rezerwowego na wypadek kontuzji :)
0
Mam netię a w niej pakiet sportowy (eurosport i eleven) jest za 15zł miesięcznie :)
0
Bawimy się w obstawianie? :)
Ja liczę na 1:2 dla Barcy!
0
Mi tam pasuję.
1
Ale wy ludziska zmienni jesteście...
Jakieś 2 miesiące temu: olać Reusa, Pogbe, Hazarda. Brać Nolito! Będzie najlepszy!
Teraz: Mamy Ardę, Aleixa... Nolito w sumie podstarzały... nie, jednak go nie chcemy.
0
Nie trzeba goli bo jeden bramkarz już w historii zdobył ZP. Chyba Lew Jaszyn się nazywał czy jakoś tak.
0
Medialności :(
0
Choćby się zesrał to idealniej się nie dało :D
7
Ronaldo nie grał bo szykuje się na klasyk. Ciekawe tylko czemu nie gra już z 3 miesiące...
3
Pikej + Rudy. I serca kibiców drżą :P