0

Niestety nie jestem aż takim optymistą jak Ty :(
To prawda, ostatnio grają gównianie ale w końcu muszą się podnieść.

0

Gra ktoś w Hearthstone? :)

0

Ja bym chętnie zobaczył:
Bravo
Alves,Bartra,Verma,Adriano
Ivan,Masche,Iniesta
MSN
Dać w końcu odpocząć Busiemu i Albie.

0

Ten kanał nie istnieje.

0

Ok. zmniejszyć mu karę.
A na poważnie to dobrze, że chociaż jest mu przykro :)

1

"Złoto wpadło w odpowiednie sakiewki" Perez

1

Rozumiem, że Garethem Failem to jakiś kiepski żart? :P

3

Nie strzelamy dopóki każdy nie dotknie piłki!

0

Niezłe :P Nawet śmiechłem ;)

0

Tak była taka sytuacja. I komentator: Chyba nie muszę mówić kto właśnie jest przy piłce? :D

4

Ten człowiek tyle zrobił dla Hiszpańskiej piłki, że należy mu się odrobina szacunku. Nawet od kibiców odwiecznego rywala :)

1

A u białych żałoba :P

0

Wczorajszy występ Urugwajczyka był niesamowity. On nawet bez formy jest w formie :P

27

Wszyscy się ostatnio jarali Navesem. Po dzisiejszym występie Chilijczyka trzeba zadać pytanie: kto to ku*rwa jest Navas?

0

Jak Bravo nie zostanie MVP to ja zwątpię w ludzkość.

0

Eeeee.... Verma?!

0

Ja bym chciał Pogbę w Barcy ale nie za taką ogromną cenę. Za takie 25/30 mln by było okey :D

0

Zlot może nie ale na pewno puszczą mecz w "barze na kolanie" na międzyrzeckiej :P Mają tam spory TV i widziałem szaliki Barcy na ścianie.

0

0

Jak ja bym chciał by wrócił chociaż na rok w roli rezerwowego na wypadek kontuzji :)

0

Mam netię a w niej pakiet sportowy (eurosport i eleven) jest za 15zł miesięcznie :)

0

Bawimy się w obstawianie? :)
Ja liczę na 1:2 dla Barcy!

0

Mi tam pasuję.

1

Ale wy ludziska zmienni jesteście...
Jakieś 2 miesiące temu: olać Reusa, Pogbe, Hazarda. Brać Nolito! Będzie najlepszy!
Teraz: Mamy Ardę, Aleixa... Nolito w sumie podstarzały... nie, jednak go nie chcemy.

0

Nie trzeba goli bo jeden bramkarz już w historii zdobył ZP. Chyba Lew Jaszyn się nazywał czy jakoś tak.

0

Medialności :(

0

Choćby się zesrał to idealniej się nie dało :D

7

Ronaldo nie grał bo szykuje się na klasyk. Ciekawe tylko czemu nie gra już z 3 miesiące...

3

Pikej + Rudy. I serca kibiców drżą :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?