TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale ten hiszpański dzień żartów i memów był wczoraj.
0
Hochland to nierealne marzenie niestety :(
1
Czyli Tutti Frutti Rozpiździce Dolne.
0
@europejczyk Teraz nagle będzie im pasować narracja, że Espanyol nie jest przecież w Barcelonie, tylko w El Prat xD
11
A może taki Jaap Stam? Ma dopiero 53 lata, jeszcze trochę pogra. Albo Sami Hyypiä, jeszcze młodszy, tylko 52 lata.
5
Za podpisanie tytułu 1 i 2 powinniście dostać Oscara XD
34
No gość jest Hiszpanem i nie lubi mrozu. A -4 w Hiszpanii to dużo.
0
Na tej podstronie z ocenami macie błąd. Przy golu Yamala jest (k) co sugeruje, że z karnego strzelił.
1
Obrona to kryminał, robią sobie zawody kto bardziej zagrozi własnej bramce. A najśmieszniejsze jest to, że nie ma nikogo na ławce do wymiany.
0
Czy ja dobrze widzę czy my nie mamy żadnego obrońcy na ławce? XD
31
Panie Almeyda proszę siedzieć cicho bo zaraz pana dojedzie RMTV.
0
@xavi890 A kto powiedział, że ma kogoś wygryzać. To już nie nasz problem.
8
Taki to się ma fajnie. Zdrewni jeden mecz, zapłacze dwa razy przed kamerami i cyk dwumiesięczny urlopik.
11
O panie. Dobre tabsy tam biorą XD
0
@dzefrej234 Why not both?
0
@JUNIORcom Oszczędzamy siły na rywala z górnej półki dlatego Yamal gra 90 minut z 3cio ligowcem xD Make sense.
1
@JUNIORcom Rozpierdzielenia jaśków pół amatorów z 4/5 do 0.
4
Czemu Yamal zagrał cały mecz (beznadziejny mecz, z trzecio kur... ligowcem) to tylko Flick wie.
4
Zdecydowanie najgorszy wygrany mecz jaki oglądałem w przecięgu kilku miesięcy
0
@Marek1985 Jak skończysz szkołę podstawową to też będziesz umiał pisać trudne zdania. Nawet bez pomocy mamy. Dobrej nocy.
0
@Marek1985 To nie najlepiej o tobie świadczy kolego, że nawet nie wiesz w co klikasz by coś napisać xD. Może dopiszę, bo widzę żeś średnio kumaty. Wchodząc w tego newsa powinieneś zauważyć wielki tytuł "mecz przełożony o pół godziny". Ale nie zauważyłeś bo nawet się tym nie zainteresowałeś.
0
@Marek1985 Jakbyś przeczytał chociażby tytuł newsa, w który kliknąłeś to byś nie musiał się pytać :) Miłego wieczoru
3
@Marek1985 A przeczytałeś cokolwiek z tego newsa czy wszedłeś tylko komentarz napisać? xD
0
Kibice i socios: NIEEEEEEEE nie ma takiej opcji!!! Lapcio: potrzymaj mi cervezę.
0
@PioteK Dzięki za odpowiedź
0
"Natalia Belloli, żona Raphinhi, to jedna z najbardziej znanych WAGS w środowisku Barcelony" Kto to jest WAGS?
13
Karą będzie -10 punktów dla Evertonu i karny dla Realu
3
@MACIEK 22 Wszyscy dobrze wiemy, że nie będzie na ławce i będzie grał. Szkoda mi Ronnego, który pechowo jest na pozycji Yamala.
9
@mikke Jezu gościu jest 25 minuta XDDDD
1
@Gacu95 Inny typ zawodnika. Nie jest dla nas irytujący jak dla nich Gavi czy Yamal. Pewnie jakby zamiast Edera kontuzji dostał jakiś vinicjusz czy rudiger było by podobnie.