3

Ale ten hiszpański dzień żartów i memów był wczoraj.

0

Hochland to nierealne marzenie niestety :(

1

Czyli Tutti Frutti Rozpiździce Dolne.

0

@europejczyk Teraz nagle będzie im pasować narracja, że Espanyol nie jest przecież w Barcelonie, tylko w El Prat xD

11

A może taki Jaap Stam? Ma dopiero 53 lata, jeszcze trochę pogra. Albo Sami Hyypiä, jeszcze młodszy, tylko 52 lata.

5

Za podpisanie tytułu 1 i 2 powinniście dostać Oscara XD

34

No gość jest Hiszpanem i nie lubi mrozu. A -4 w Hiszpanii to dużo.

0

Na tej podstronie z ocenami macie błąd. Przy golu Yamala jest (k) co sugeruje, że z karnego strzelił.

1

Obrona to kryminał, robią sobie zawody kto bardziej zagrozi własnej bramce. A najśmieszniejsze jest to, że nie ma nikogo na ławce do wymiany.

0

Czy ja dobrze widzę czy my nie mamy żadnego obrońcy na ławce? XD

31

Panie Almeyda proszę siedzieć cicho bo zaraz pana dojedzie RMTV.

0

@xavi890 A kto powiedział, że ma kogoś wygryzać. To już nie nasz problem.

8

Taki to się ma fajnie. Zdrewni jeden mecz, zapłacze dwa razy przed kamerami i cyk dwumiesięczny urlopik.

11

O panie. Dobre tabsy tam biorą XD

0

@dzefrej234 Why not both?

0

@JUNIORcom Oszczędzamy siły na rywala z górnej półki dlatego Yamal gra 90 minut z 3cio ligowcem xD Make sense.

1

@JUNIORcom Rozpierdzielenia jaśków pół amatorów z 4/5 do 0.

4

Czemu Yamal zagrał cały mecz (beznadziejny mecz, z trzecio kur... ligowcem) to tylko Flick wie.

4

Zdecydowanie najgorszy wygrany mecz jaki oglądałem w przecięgu kilku miesięcy

0

@Marek1985 Jak skończysz szkołę podstawową to też będziesz umiał pisać trudne zdania. Nawet bez pomocy mamy. Dobrej nocy.

0

@Marek1985 To nie najlepiej o tobie świadczy kolego, że nawet nie wiesz w co klikasz by coś napisać xD. Może dopiszę, bo widzę żeś średnio kumaty. Wchodząc w tego newsa powinieneś zauważyć wielki tytuł "mecz przełożony o pół godziny". Ale nie zauważyłeś bo nawet się tym nie zainteresowałeś.

0

@Marek1985 Jakbyś przeczytał chociażby tytuł newsa, w który kliknąłeś to byś nie musiał się pytać :) Miłego wieczoru

3

@Marek1985 A przeczytałeś cokolwiek z tego newsa czy wszedłeś tylko komentarz napisać? xD

0

Kibice i socios: NIEEEEEEEE nie ma takiej opcji!!! Lapcio: potrzymaj mi cervezę.

0

@PioteK Dzięki za odpowiedź

0

"Natalia Belloli, żona Raphinhi, to jedna z najbardziej znanych WAGS w środowisku Barcelony" Kto to jest WAGS?

13

Karą będzie -10 punktów dla Evertonu i karny dla Realu

3

@MACIEK 22 Wszyscy dobrze wiemy, że nie będzie na ławce i będzie grał. Szkoda mi Ronnego, który pechowo jest na pozycji Yamala.

9

@mikke Jezu gościu jest 25 minuta XDDDD

1

@Gacu95 Inny typ zawodnika. Nie jest dla nas irytujący jak dla nich Gavi czy Yamal. Pewnie jakby zamiast Edera kontuzji dostał jakiś vinicjusz czy rudiger było by podobnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?