2

Jeszcze Piszczek i Szczęsny :)

0

Manuel Neuer Jej

0

Dzienki :) W pucharze króla pobiją :D

0

aha dzienki :) w pucharze króla pobiją :D

0

Ludzie ile nasze NMS ma już goli?

0

Ludzie ile nasze NMS Ma goli?

0

JEszcze przy 6-0 suarez asystował messiemu :)

0

może w lidze mistrzów

0

na 2:0 Pique a na 3:0 Messi

0

Wszystkiego najlepszego NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?