TheNewBarça
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kobylin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Komentarz usunięty
19
Komentarz usunięty
0
Jego agent już zdementował tą informacje, Milito zostaje z nami.
0
Aj tam przejmujecie się nimi! Przybijmy im piątkę!
0
Gabi Milito :P
0
Gdybyście wiedzieli, czy i jaka stacja będzie transmitować te mini-mecze to dajcie znać ;)
0
W meczu z Panioniosem bramkę strzelił Luis García, który dziś gra... w Panioniosie.
A nie czasem w Panathinaikosie?
0
i dlatego rozwalił Real 2:6.
0
Bramki:
http://www2.zippyshare.com/v/93297883/file.html
0
Affelay, fichado! :)
0
http://www.speedway-video.com/topic/2230-copa-del-rey/page__pid__4306#entry4306
Bramki już do pobrania.
0
TV4 Sport to kanał szwedzki, który jest w pakiecie Viasat.
0
Zapewne - to raczej się razem pisze :)
0
Topal także nie zagra.
0
Canal+ Spain & rojadirecta.org
0
Nie powinno być czasem tak: (...) Kraju Kwitnącej Wiśni (...)?
0
Żałuje, że to napisałem - przepraszam.
PS Było śmiesznie :D
0
Taki Messi słaby, że go większość nie chce w pierwszej jedenastce, ten czas kiedyś musiał nadejść :D
0
Athletic jak już, Atletico to Madryt a Athletic to Bilbao.
0
http://www37.zippyshare.com/v/51913573/file.html
Do pobrania.
0
AzTV
0
vamosss - wejdź we wszystkie kanały, niebieski przycisk i posortuj sobie od A do Z i szukasz :)
0
Up: Jednak jest ten mecz w ich programie, macie duże szanse, że obejrzycie o ile Azerowi nie poskąpią i nie zablokują transmisji, GL!
0
Wątpię abyście zobaczyli mecz na AzTV. Na ich stronie internetowej nic nie ma o dzisiejszym meczu. Na liveonsat także podali, że na czas meczu kanał może zostać wyniesiony ze satelity więc ewentualny mecz obejrzą ludzie z telewizją naziemną w Azerbejdżanie.
0
Nie wiem skąd mi się to wzięło ale szanuje Sporting Gijon. Preciado - wspaniały trener, zawsze wypowiada się z pokorą i szacunkiem do rywala, taki miniGuardiola. Gijon gra ciekawą, radosną piłkę. Ich trener z niczego praktycznie stworzył niezłą ekipę, która cieszy oko swoją grą :)
0
Nic nie ma złamane - by Guardiola.
Jutro Messi przejdzie testy.
0
Nie ma to jak Canal+ Liga! :D
0
gooralFCB - Barca gra w II lidze a Barca B w III.
0
Gdyby ktoś nie widział :)
0-1 Fernando Torres
http://www38.zippyshare.com/v/71348120/file.html
0-2 David Villa
http://www27.zippyshare.com/v/52210704/file.html
0-3 Fernando Torres
http://www26.zippyshare.com/v/90785280/file.html
0-4 David Silva
http://www48.zippyshare.com/v/26992512/file.html
0
NvM - tyle to Klub na Nim zaoszczędzi a nie zarobi. Mylisz pojęcia.