Ludzie wierzą w istnienie magicznych przedmiotów w rodzaju szklanej kuli, które pomagają niektórym ,,znawcom” w widzeniu przyszłości. Wszyscy mamy skłonność do magicznego myślenia, a tym myśleniem jest wiara w zwycięstwo. W szklaną kulę nie wierzę i niestety nie wierze, że jutro Barcelona będzie świętować awans. Wygramy mecz, ale niestety za błędy w Paryżu przyjdzie Barcelonie zapłacić już jutro. Barcelona będzie atakować, dużą ilością zawodników, będzie obrona wysoko ustawiona, a wiadomo co PSG potrafi zrobić z takim ustawieniem.
Klucz sukcesu Barcelony - "Chorwat nie przetrzymuje zbyt długo piłki, nie wykonuje zbędnych „kółeczek”, wybierając najczęściej rozwiązania najprostsze i najszybsze" Po prostu jak kontratak idzie przez Xaviego lub Inestę to kontra jest spowolniona i formacja obrona przeciwnika zdąży się odpowiednio ustawić.
Oczywiście nie zrobi się tego w trakcie jednego sezonu, ale już dwa sezony temu było trzeba podziękować Xaviemu za współpracę, taki jest sport. A tak prawdzie powiedziawszy nie ma kogo wystawić w pomocy jaka jest konkurencja dla Iniesty i Xaviego, prawie żadna. O zgrozo... w jakim klubie z topu ci dwaj panowie mieli by miejsce w pierwszej 11 ?? Może jeszcze Iniesta jak ma przebłyski , ale w tym sezonie powinna być ława, strasznie spowalnia grę. Zarząd robi błędy cały czas tak było z stoperem, który co sezon był potrzebny na gwałt, ale nie wiedzieć czemu nie kupowaliśmy naszego priorytetu, tak było z bramkarzem (ale tu jakoś się udało) i tak jest już od dawna z pomocą i dalej z obroną z tym, że od nowego sezonu dojdzie boczny obrońca ( chyba , że Marc się na tej pozycji sprawdzi bądź ktoś z szkółki bo w Martina nie wierze) także bądźmy dobrej myśli bo już o jest o jednego gada mniej z zarządu który niszczył Barcelonę.
Witam. Stało się nieuniknione, kwestią czasu jest też zmiana prezydenta, a także trenera. W Barcelonie zaczęło się źle dziać od momentu wygrania LM. I jak po każdym wysokim locie jest bolesny upadek. Nie wiem dlaczego zaczęto podnosić kontrakty piłkarzom z roku na rok, jak regres w ich grze był niewspółmierny do podwyżek, co rok każdy z kluczowych piłkarzy grał coraz gorzej. Polityka transferowa Barcelony pozostawię bez komentarza bo każdy wie kogo i za ile kupiliśmy po za tym nie chcę się denerwować . Ale jak można było zniżyć poziom rangi klubu do obecnego, najlepsi na swoich pozycjach piłkarze w pierwszej kolejności wybierają inne kluby niż Barca. Musimy nieźle wyłożyć kasy oraz zapewnić odpowiednio wysoki kontrakt , aby kogokolwiek obecnie ściągnąć. Na dzień dzisiejszy trzeba zarządu z jasną wizją, czyli budowanie drużyny na zgliszczach tego co pozostało bo przecież tacy piłkarze jak Stegen, Alba, Piqe, Neymar są dobrym fundamentem budowania drużyny.
Witam,
Jest to mój pierwszy post, i piszę go tylko i wyłącznie dlatego, że już nie mogę patrzeć na grę mojego ulubionego piłkarza.
Messi od dłuższego czasu jest piłkarzem, który nie zasługuję na grę w podstawowej jedenastce tak wielkiego klubu jak Barca.
Gdyby ode mnie zależał jego los w Barcelonie to wystawiłbym go na listę transferową póki jeszcze można za niego wyrwać pokaźną sumę.
Tak tak, wiem jak można sprzedać takiego gracza? Jak będzie wyglądać Barcelona bez niego?
Tego nie wiadomo, ale za to wiem jak wygląda z nim. Barcelona jest wolna, przewidywalna i uzależniona jest trochę od niego (zapewne taka taktyka grania pod niego). Do tego większość meczy gra bez ambicji, gdzieś zniknął u niego ten błysk, radość z gry. Poza tym u niego nie istniej pressing, a przecież wiadomo na czym to polega, jak jeden odpuszcza to wysiłek reszty idzie na marne. I tu jest klucz do sukcesu Barcelony, wszyscy mamy zapier... równo bo nikt nie jest ponad klubem.
A jednak mamy w klubie jednego piłkarza, który traktowany jest przez zarząd jak Bożyszcze. Winni temu są Katalończycy. Zarząd doskonale wie, że oni nadal go Kochają i chcąc się im przypodobać robią rewolucję w klubie, pomijając główny problem jakim jest Messi. Mało tego nie wiedzieć czemu zarząd poprawia mu kontrakt. Swoją drogą za jego roczną pensję mielibyśmy stopera.
Trzeba pamiętać, że to Barcelona jest wielka, a nie jej zawodnicy owszem oni są ważnym jej elementem, ale każdego czas przemija tak było z Cruyffem, Rivaldo, Ronaldinho oraz Messim.
Klucz sukcesu Barcelony - "Chorwat nie przetrzymuje zbyt długo piłki, nie wykonuje zbędnych „kółeczek”, wybierając najczęściej rozwiązania najprostsze i najszybsze" Po prostu jak kontratak idzie przez Xaviego lub Inestę to kontra jest spowolniona i formacja obrona przeciwnika zdąży się odpowiednio ustawić.
Ludzie wierzą w istnienie magicznych przedmiotów w rodzaju szklanej kuli, które pomagają niektórym ,,znawcom” w widzeniu przyszłości. Wszyscy mamy skłonność do magicznego myślenia, a tym myśleniem jest wiara w zwycięstwo. W szklaną kulę nie wierzę i niestety nie wierze, że jutro Barcelona będzie świętować awans. Wygramy mecz, ale niestety za błędy w Paryżu przyjdzie Barcelonie zapłacić już jutro. Barcelona będzie atakować, dużą ilością zawodników, będzie obrona wysoko ustawiona, a wiadomo co PSG potrafi zrobić z takim ustawieniem.
Komentarze
1
Czy tylko ja czuje sie, jakby zdradzila mnie zona ( Barcelona ) i ten bol ciagle trwa. :(
1
Ludzie wierzą w istnienie magicznych przedmiotów w rodzaju szklanej kuli, które pomagają niektórym ,,znawcom” w widzeniu przyszłości. Wszyscy mamy skłonność do magicznego myślenia, a tym myśleniem jest wiara w zwycięstwo. W szklaną kulę nie wierzę i niestety nie wierze, że jutro Barcelona będzie świętować awans. Wygramy mecz, ale niestety za błędy w Paryżu przyjdzie Barcelonie zapłacić już jutro. Barcelona będzie atakować, dużą ilością zawodników, będzie obrona wysoko ustawiona, a wiadomo co PSG potrafi zrobić z takim ustawieniem.
2
Klucz sukcesu Barcelony - "Chorwat nie przetrzymuje zbyt długo piłki, nie wykonuje zbędnych „kółeczek”, wybierając najczęściej rozwiązania najprostsze i najszybsze" Po prostu jak kontratak idzie przez Xaviego lub Inestę to kontra jest spowolniona i formacja obrona przeciwnika zdąży się odpowiednio ustawić.
0
Oczywiście nie zrobi się tego w trakcie jednego sezonu, ale już dwa sezony temu było trzeba podziękować Xaviemu za współpracę, taki jest sport. A tak prawdzie powiedziawszy nie ma kogo wystawić w pomocy jaka jest konkurencja dla Iniesty i Xaviego, prawie żadna. O zgrozo... w jakim klubie z topu ci dwaj panowie mieli by miejsce w pierwszej 11 ?? Może jeszcze Iniesta jak ma przebłyski , ale w tym sezonie powinna być ława, strasznie spowalnia grę. Zarząd robi błędy cały czas tak było z stoperem, który co sezon był potrzebny na gwałt, ale nie wiedzieć czemu nie kupowaliśmy naszego priorytetu, tak było z bramkarzem (ale tu jakoś się udało) i tak jest już od dawna z pomocą i dalej z obroną z tym, że od nowego sezonu dojdzie boczny obrońca ( chyba , że Marc się na tej pozycji sprawdzi bądź ktoś z szkółki bo w Martina nie wierze) także bądźmy dobrej myśli bo już o jest o jednego gada mniej z zarządu który niszczył Barcelonę.
0
Witam. Stało się nieuniknione, kwestią czasu jest też zmiana prezydenta, a także trenera. W Barcelonie zaczęło się źle dziać od momentu wygrania LM. I jak po każdym wysokim locie jest bolesny upadek. Nie wiem dlaczego zaczęto podnosić kontrakty piłkarzom z roku na rok, jak regres w ich grze był niewspółmierny do podwyżek, co rok każdy z kluczowych piłkarzy grał coraz gorzej. Polityka transferowa Barcelony pozostawię bez komentarza bo każdy wie kogo i za ile kupiliśmy po za tym nie chcę się denerwować . Ale jak można było zniżyć poziom rangi klubu do obecnego, najlepsi na swoich pozycjach piłkarze w pierwszej kolejności wybierają inne kluby niż Barca. Musimy nieźle wyłożyć kasy oraz zapewnić odpowiednio wysoki kontrakt , aby kogokolwiek obecnie ściągnąć. Na dzień dzisiejszy trzeba zarządu z jasną wizją, czyli budowanie drużyny na zgliszczach tego co pozostało bo przecież tacy piłkarze jak Stegen, Alba, Piqe, Neymar są dobrym fundamentem budowania drużyny.
25
Witam,
Jest to mój pierwszy post, i piszę go tylko i wyłącznie dlatego, że już nie mogę patrzeć na grę mojego ulubionego piłkarza.
Messi od dłuższego czasu jest piłkarzem, który nie zasługuję na grę w podstawowej jedenastce tak wielkiego klubu jak Barca.
Gdyby ode mnie zależał jego los w Barcelonie to wystawiłbym go na listę transferową póki jeszcze można za niego wyrwać pokaźną sumę.
Tak tak, wiem jak można sprzedać takiego gracza? Jak będzie wyglądać Barcelona bez niego?
Tego nie wiadomo, ale za to wiem jak wygląda z nim. Barcelona jest wolna, przewidywalna i uzależniona jest trochę od niego (zapewne taka taktyka grania pod niego). Do tego większość meczy gra bez ambicji, gdzieś zniknął u niego ten błysk, radość z gry. Poza tym u niego nie istniej pressing, a przecież wiadomo na czym to polega, jak jeden odpuszcza to wysiłek reszty idzie na marne. I tu jest klucz do sukcesu Barcelony, wszyscy mamy zapier... równo bo nikt nie jest ponad klubem.
A jednak mamy w klubie jednego piłkarza, który traktowany jest przez zarząd jak Bożyszcze. Winni temu są Katalończycy. Zarząd doskonale wie, że oni nadal go Kochają i chcąc się im przypodobać robią rewolucję w klubie, pomijając główny problem jakim jest Messi. Mało tego nie wiedzieć czemu zarząd poprawia mu kontrakt. Swoją drogą za jego roczną pensję mielibyśmy stopera.
Trzeba pamiętać, że to Barcelona jest wielka, a nie jej zawodnicy owszem oni są ważnym jej elementem, ale każdego czas przemija tak było z Cruyffem, Rivaldo, Ronaldinho oraz Messim.
2
Klucz sukcesu Barcelony - "Chorwat nie przetrzymuje zbyt długo piłki, nie wykonuje zbędnych „kółeczek”, wybierając najczęściej rozwiązania najprostsze i najszybsze" Po prostu jak kontratak idzie przez Xaviego lub Inestę to kontra jest spowolniona i formacja obrona przeciwnika zdąży się odpowiednio ustawić.
1
Ludzie wierzą w istnienie magicznych przedmiotów w rodzaju szklanej kuli, które pomagają niektórym ,,znawcom” w widzeniu przyszłości. Wszyscy mamy skłonność do magicznego myślenia, a tym myśleniem jest wiara w zwycięstwo. W szklaną kulę nie wierzę i niestety nie wierze, że jutro Barcelona będzie świętować awans. Wygramy mecz, ale niestety za błędy w Paryżu przyjdzie Barcelonie zapłacić już jutro. Barcelona będzie atakować, dużą ilością zawodników, będzie obrona wysoko ustawiona, a wiadomo co PSG potrafi zrobić z takim ustawieniem.
1
Czy tylko ja czuje sie, jakby zdradzila mnie zona ( Barcelona ) i ten bol ciagle trwa. :(
0
Witam,
Może komentarz nie powinien być pod tym artykułem, ale już się podzielę