1

Przyznaje sie bez bicia :)

0

Każdemu może zdarzyć się gorszy mecz, a Celta zagrala rewelacyjnie. Zabraklo nam troche skuteczności.

0

popatrz wstecz i przypomnij sobie ile dał dla Barcy ;) ma wielki potencjał którego Enrique nie wykorzystuje, bo wygląda na to, że boi się ściągać któregoś z trójki podstawowych napastników. żeby nie robić sobie problemów

9

szkoda że tak mało szans dostaje bo zasługuje na więcej

0

Najlepszy gracz na zawsze !

0

szkoda ;(

1

też miałem zwrócić na to uwagę :)

5

chłopaki są w gazie !

0

to samo chciałem podkreślić, wydaje mi się że po prostu brakuje szczęścia bo sytuacje są tylko "nie chce wpaść", w końcu nastąpi przełom i znów będziemy strzelać dużo bramek :)

0

Moim skromnym zdaniem Cesc za Xaviego ;)

0

Martin musi grać żeby nabrać pewności siebie i będzie jednym z najlepszych obrońców w Europie ;)

0

Przecież mógł postawić na Songa lub przesunąć Busiego do lini obrony, a jednak wybrał Bartrę.

0

4 asysty ;)

0

Jak dla mnie to Valdes jest znakomitym bramkarzem, a nogami gra lepiej jak nie jeden zawodnik z pola.

0

Thiago musi zostać !

0

w sumie to i tak chciałem żeby w rewanżu Alex zagrał za Busiego ;)

0

ale najważniejsza jest wygrana i 3 pkt i dobre nastroje przed LM ;)

0

Pamiętam wejście Larssona w finale LM z Arsenalem i 2 asysty po prostu magia ;)

0

RONALDINHO

0

Meeeega brameczka ;)

0

dobra decyzja ;)

0

El Capitano

0

Może Dani nie strzela tyle bramek co Adriano ale bardziej angażuje się w akcje i daje więcej kluczowych podań.

0

szkoda że Villa tak mało zagrał ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?