ThiagoMessi10
Dołączył/a: styczeń 2013
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chce żeby on zostawał w Barcelonie sam, ja chce do niego :)
0
Najbardziej mi szkoda Ikera bo nie zasłużył na kontuzję, ale przyajmniej jest duże osłabienie Realu bez Ikera. I wygramy Adan nie jest w wyśmienitej formie.
0
Ma ktoś jakiś link do meczu?
0
Eric wracaj szybko ! ;D
0
Milan i Thiago będzie najlepszym duetem wszechcasów ;D
0
Zasłużył na to. Szkoda mi go bardzo go lubię. Na pewno wieże źle zrobił. Uszczęśliwi go myśl na narodziny dziecka z Shakirą.
0
A Real gra jutro i miał dzień dłużej odpoczynku to jest nie fair.
0
Dkaczego...!? Dlaczego akurat dzisiaj...!? Jak z Malagą przegrają ja nie wiem co zrobie. Nadal mi się trzęsą ręce. Dlaczego Pique dostała drugą zółtą kartkę? Dlaczego go zfaulował...!?
0
Oni biją rekordy nie z tej planety.Uda im sie ;D
0
Trudno było minęło stało się padł remis. Może nie jest tak komfortowej sytuacji jak Real, ale oni się nigdy nie poddają. Jeśli Barca to wygra i Real to się spotkają w półfinale i to będzie mecz o śmierć i życie. Bardzo chce aby Barca to wygrała le przed nimi długa droga. Malaga to dobry zespół. Pokonał Real 3:2 . Jak Barca awansuję będzie musiała pokonać Real, a to będzie najtrudniejsze zadanie w tym roku.
0
To jest nie fair, że Puchar Ligi Francuskiej jest pokazywany na Canal+Gol, a Pucharu Króla nie.
0
Co on to mówi? Barca potrzebuje go jak nigdy. Może mają 56 puntów na 59, ale każdy mecz zbliża ich do porażki. To była bardzo smutna wiadomość o nawrocie choroby Tito, ale on nie może tak mówić oni go potrzebują. Są wystarczająco dobrzy, ale mogą być jeszcze lepsi, a do tego potrzebny trener, którym jest Tito.