0

Nie chce żeby on zostawał w Barcelonie sam, ja chce do niego :)

0

Najbardziej mi szkoda Ikera bo nie zasłużył na kontuzję, ale przyajmniej jest duże osłabienie Realu bez Ikera. I wygramy Adan nie jest w wyśmienitej formie.

0

Ma ktoś jakiś link do meczu?

0

Eric wracaj szybko ! ;D

0

Milan i Thiago będzie najlepszym duetem wszechcasów ;D

0

Zasłużył na to. Szkoda mi go bardzo go lubię. Na pewno wieże źle zrobił. Uszczęśliwi go myśl na narodziny dziecka z Shakirą.

0

A Real gra jutro i miał dzień dłużej odpoczynku to jest nie fair.

0

Dkaczego...!? Dlaczego akurat dzisiaj...!? Jak z Malagą przegrają ja nie wiem co zrobie. Nadal mi się trzęsą ręce. Dlaczego Pique dostała drugą zółtą kartkę? Dlaczego go zfaulował...!?

0

Oni biją rekordy nie z tej planety.Uda im sie ;D

0

Trudno było minęło stało się padł remis. Może nie jest tak komfortowej sytuacji jak Real, ale oni się nigdy nie poddają. Jeśli Barca to wygra i Real to się spotkają w półfinale i to będzie mecz o śmierć i życie. Bardzo chce aby Barca to wygrała le przed nimi długa droga. Malaga to dobry zespół. Pokonał Real 3:2 . Jak Barca awansuję będzie musiała pokonać Real, a to będzie najtrudniejsze zadanie w tym roku.

0

To jest nie fair, że Puchar Ligi Francuskiej jest pokazywany na Canal+Gol, a Pucharu Króla nie.

0

Co on to mówi? Barca potrzebuje go jak nigdy. Może mają 56 puntów na 59, ale każdy mecz zbliża ich do porażki. To była bardzo smutna wiadomość o nawrocie choroby Tito, ale on nie może tak mówić oni go potrzebują. Są wystarczająco dobrzy, ale mogą być jeszcze lepsi, a do tego potrzebny trener, którym jest Tito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?