Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!
Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!
Komentarze
0
BAN
0
Dziękujemy SYLVINHO
0
Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!
0
Piwooooooooooo Się Lejeeeeeeeee Zabawa trwa FC Barcelona to radosc MA !!!!!!!!!!!!!1
0
Słuchajcie macie gdzieś ceremonie??? W spakowane byłbym wdzięczny
0
Drodzy kibice meczyk na Ukraine TV
http://www.live-sport-tv.com/dni_powszednie.php
0
Jednak widac brak Milito, oraz odpoczywającego Poyola. Henry też odpoczywał ;0
0
Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!
0
Słuchajcie macie gdzieś ceremonie??? W spakowane byłbym wdzięczny
0
BarcaaFC Barcelona w FINALE LIGI MISTRZÓW/ INIESTA JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!! INIESTA KOCHAMY CIEEEEBIE !!!!!!!!!