0

Odegaard 3 asysty today. Znakomicie gra w tym sezonie w Vitesse.

0

Rozumiem, że to, że strzelił te 4 gole oznacza, że jednak by sobie poradził?

0

Siódmy

0

7, a nie 9

2

Ktoś obraził de Ligta lub Barcelone gdzieś w internecie i cały zapłakany przyleciałeś na La Ramble dostać słowa otuchy od fanów Barcelony?
Wiesz co to jest hipokryzja? Jeśli człowiek A pisze, że ten jest be, a człowiek B pisze, że jednak nie jest, to nazywasz hipokryzją?
Znajdź wpis jednego użytkownika, który zmienił zdanie zależnie od informacji i wtedy pisz o hipokryzji, a nie na podstawie jakiegoś zbiorowiska i wybranych komentarzy.

0

50-60 mln za takiego gracza to mega okazja.
Atak Hazard - Jovic - Vinicius wygląda dobrze, a w odwodzie Asensio, Rodrygo i Benzema

0

Jak mogą pójść na zmarnowanie skoro będzie atak Hazard - Jovic - Vinicius? A Rodrygo na początku przygody z Europą po 25-30 minut w meczu spokojnie wystarczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?