Throns8
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adama Traore to będzie nasz kolejny diament. Oglądałem jego mecz na Eurosporcie w kadrze hiszpani u17 to kiwał każdego jak chciał. Do tego inny typ budowy ciała niz typowego skrzydłowego, bardziej masywny bazujący na sile. W zestawieniu z dobrym dryblingiem i szybkoscią to dobrze rokuje na przyszłość. Oby razem z Deulofeu wypłynęli i zawitali do 1 zespołu w przyszłości.
0
Narzekacie na jego dośrodkowania, ale akurat jego wrzutkę zapamiętam do końca życia. Stamford Bridge, Alves w pole karne , Eto'o do Messiego, Messi do Iniesty i dalej pamiętamy.
0
Jak za darmo to można brać.
0
Graliśmy dużo lepiej, lecz i tak Real stworzył sobie wiecej sytuacji, to mnie dziwi. Pierwsza połowa fenomenalna ale składa się na to defensywne, bojaźliwe podejscie Ancelottiego. W drugiej połowie po bramce na 1:0 za bardzo sie cofnęlismy i ratował nas Valdes. Co do pracy sędziego to był to jego bardzo słaby dzień i to sie tyczy w obie strony. Zasłużona wygrana i wreszcie można zauważyć myśl taktyczną u trenera Barcy.
0
Szczerze, to remis w gran derby bral bym w ciemno
0
Deulofeu zapowiadał sie nawet lepie ji nie ma dla niego miejsca w składzie co dopiero Januzaj.
0
W każdym innym zespole był by kluczowym zawodnikiem. Wielki piłkarz, daje dużo Barcelonie. Przewyższa Busquetsa pod względem fizycznym, w walce o górne piłki i w defensywie. Powinien grać więcej.
0
Prawy obrońca.
0
Neymar 85. Pedro 85, Sanchez 83.
0
To prawie tak zdolny jak nasz Wojtek Szczęsny.
0
Barca stoi pomocą i atakiem. Obrona leży, wystarczy zeby przeciwnik stworzył sobie pół sytuacji i strzela gola.
0
Przecież negocjowanie z piłkarzem przed decyzją klubu o transferze jest podobno nie legalne?
0
To raczej on wczoraj leżał, zwłaszcza przy akcji Ardy Turana.
0
Torresa na obrone. Przynajmniej nie strzeli nam samobója.
0
Dobrego obrońce, skrzydłowego? To ciekawe, Barca męczy się z kupieniem jakiegokolwiek obrońcy. Za 40 mln skrzydłowy i obrońca? Może jeszcze napastnik i bramkarz do kompletu.
0
Uratował dupę? Po prostu miał farta że te strzały poleciały w niego.
0
Nie zgodzę się z oceną Mascherano. Grał bardzo dobrze o wiele lepiej niż Pique. Od kilku meczy dyryguje obroną i jest jej najjasniejszym punktem. Wiele odbiorów czy zatrzymań kontr sprawiają że według mnie zasługuje na ocena 7.5.
0
Co wy gadacie. Malaga strzeliła 3 razy w światło bramki. Ten strzał głową prosto w Valdesa. Nie róbmy z niego bohatera. Przy tej akcji co był słupek to specjalnie zwróciłem uwage na naszego bramkarza. Zamiast rzucić się przy słupku padł na murawą udając interwencje i patrzył jak piłeczka leci na słupek.
Trudno wubrac najlepszego bo wszyscy grai srednio ale raczej Adriano i Alexis byli dzisiaj najlepsi na boisku. Nie licząc PAWŁOWSKIEGO
0
Jaka by to nie była drużyna na wyjeździe zawsze są problemy.
0
Tello za Pedro. Neymar za Xaviego i na srodek ataku zamiana z Ceskiem
0
Malaga gra słabo a mimo to jestesmy bezsilni 1 dobra sytuacja Alexisa i szczesliwy gol z dystansu. Zmiana Pedro konieczna najlepiej za Tello, mógłby zaszalec na lewym skrzydle. Może Neymar na srodek.
0
1:0 dla Barcy do przerwy Adriano strzelił podobną do golazo z poprzedniego sezony tylko ze po ziemi
0
Według mnie najlepsze było to że zawodnicy Barcy wyglądali dużo lepiej pod względem kondycyjnym. Po wejsciu Neymara zaczeli grac szybciej i tak do końca. Widać że Tata stawia na trening kondycyjny i dobrze. To jedyny + w tym meczu. Z tego wyniku powinniśmy być bardzo zadowoleni.
0
''Pracuje nad unikaniem kontuzji'' to co nie trenuje i nie będzie grał w meczach? Bo innej pracy nad tym by nie byc kontuzjowanym nie znam.
AA ok może nie będzie nurkował w polu karnym i nie narazi się na obicia przy upadku.
0
Robert Lewandowski
0
8. Doświadczenie z innej ligi.
9.Charakter, charyzma.
0
Tomaszewskiego brać!
0
Jakiś czas temu czytałem ten artykuł i zastanawiałem się czemu żaden klub nie jest nimi zainteresowany.
http://transfery.info/58310,top-10-bezrobotnych-trenerow
Moj faworyt Bielsa.
0
No to by były tytanowe skrzydła, już widzę jak sie odbijają od Ramosa czy Pepe
0
Co do srodkowych pomocników to warto będzie zwrócić uwagę na Kondogbie, Pogbe czy Olivera Torresa, ale to w następnym okienku transferowym może za rok.