3

Thiago i Anto *,*

1

Jest i KRÓL

0

Chłopaki z Barcy prezentują się naprawdę świetnie dziś ;D

1

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaak! Brawo, brawo, brawo!!!!

0

Moja babcia też sądzi, że on wygląda jak typowy szwab ;D

0

To córka Marca ;p

3

Brawo Panowie, oby tak dalej!

0

W Internecie piszą, że na TVP1 o 13:30

3

Temu Panu już podziękujemy..

1

Hahahahah, bye bye ;D

0

Kolejny mecz gramy przeciwko dwunastu.. o.O

2

Co ten Iniesta *,*

0

Chyba to pierwsze XD

9

Lucho DZIĘKUJEMY!

1

Jego babcia jest zdrowa i zostało to potwierdzone przez przyjaciela Neymara ;)

0

Jak ja lubię Daniego! Uwielbiam czytać wywiady z nim, jest naprawdę fantastycznym człowiekiem i nie rozumiem ludzi, którzy go krytykują. Dani jest typem człowieka, który to co myśli to, to mówi i chwała mu za to.
VeB!

0

Ja pieeeeeeerdziu!

0

Dani jeszcze asysta dla Leo!

0

Messi & Brazukas! ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?