13 września 2008, 15:54
0
Niewystawiajac Henrego W pierwszej 11 to samobujstwo zobaczycie Guardiola zrujnuje barce HAHAHAHAHA
31 sierpnia 2008, 20:28
Ban! - 1 tydz. Regulamin
21 sierpnia 2008, 08:47
To wszystko wyjaśnia a zwłaszcza jego gre na boisku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech pep pozwoli mu jechac do rodziny aby zabrał ja do Hiszpani :(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Niewystawiajac Henrego W pierwszej 11 to samobujstwo zobaczycie Guardiola zrujnuje barce HAHAHAHAHA
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
To wszystko wyjaśnia a zwłaszcza jego gre na boisku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech pep pozwoli mu jechac do rodziny aby zabrał ja do Hiszpani :(
0
Niewystawiajac Henrego W pierwszej 11 to samobujstwo zobaczycie Guardiola zrujnuje barce HAHAHAHAHA
0
To wszystko wyjaśnia a zwłaszcza jego gre na boisku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech pep pozwoli mu jechac do rodziny aby zabrał ja do Hiszpani :(
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin