O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho,Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3280
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 14

Komentarze

0

Naprawde dziwi mnie zainteresowanie tym gościem, tym bardziej że to podobno nie pierwszy klub, który pyta o Gomesa. Portugalczyk ma z sobą słaby sezon i nic nie wskazuje na to żeby w końcu miał opalić. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że nie ma on odpowiednich umiejetności na pierwsza 11 Barcy a i na rezerwie mały z niego pożytek, wiec przytulenie za niego 45 baniek to bardzo optymistyczna wizja jak dla mnie. Oczywiście zakładam, że za te pieniądze Barcelona kupiłaby kogoś wartościowego ale z obecnym zarządem to nie jest takie oczywiste.

0

Jak dla mnie szkoda, że Ander nie trafi do Barcy. Widzę że większość osób go tu nie docenia ale jako człowiek, który regularnie ogląda BPL w tym mecze ManUtd mówie wam, że to świetny zawodnik. W ostatnim sezonie obok Ibry najlepszy piłkarz czerwonych diabłów ponadto charakterystyka gry przypomina Verrattiego i miał juz do czynienia z Valverde w Bilbao. Pomijam oczywiście fakt, że wyciągnięcie go z United to podobnie jak w przypadku Marco to mission impossible.

1

Czyżby tzw kontuzja Payeta się odezwała czytaj niezidentyfikowany ból różnych partii ciała.

2

Skoro liczymy na jakiś spektakularny transfer pomocnika to wypadałoby zacząć zbierać na niego pieniądze. Z tego co wypisuje prasa Barca nie posiada dość pokaźnego budżetu transferowego i jeśli rzeczywiście w kasie zostało jeszcze 30 mln to za taką kwote kupno dobrego gracza w dzisiejszych czasach może okazać sie niewykonalne. Dlatego trzeba zacząć sprzedawać i o ile jestem prawie pewny że na Vermaelenie i Douglasie nie zarobimy praktycznie nic to sprzedaż Munira i Turana mogłaby coś do tego budżetu dorzucić. W przypadku Munira dobrze będzie zapewnic sobie rozsądną opcje wkupu przez np 2 sezony. Co do Turka to ja na prawde uważam go za dobrego piłkarza ale według mnie w Barcelonie nie wykorzystuje on swoich możliwości w 100% tym bardziej że pozycje na których może on wstępować są juz w klubie obsadzone i lepiej dla wszystkich byłoby żeby odszedł a to gdzie pójdzie to już kwestia jego ambicji, osobiście chciałbym żeby został w Europie.

0

Komentarz czysto humorystyczny, tak jak napisałem nie mnie to oceniać.

Zobacz wszystkie

5

Prawde mówiąc od początku całej sagi można było sie spodziewać że Ceballos wybierze Real, i w sumie ciężko mu sie dziwić. Projekt piłkarski w Madrycie w ostatnich latach bije na głowe ten w Barcelonie i takie są niestety przykre fakty. Real stawia na młodych i potrafi świetnie zaplanować droge rozwoju gracza czy to poprzez wypożyczenia czy powolne ale konsekwentne wprowadzanie do pierwszej 11. Natomiast zobaczmy jak sprawa wygląda w Barcelonie, od dobrych kilku lat żaden młody zawodnik(nie licząc kupionego za duży hajs Neymara) nie potrafi zaistnieć w pierwszym składzie. Wypożyczani piłkarze zamiast zyskiwać na wartości to na niej tracą po czym są sprzedawani za bezcen. Kupowani piłkarze w większości nie zachwycają i zamiast być realnym wzmocnieniem klubu okazuje sie że jak przychodzi co do czego to niby ławka jest zapełniona ale nie ma kogo wpuścić na boisko bo wiąże sie to z obniżeniem jakości, gdzie w Realu sytuacja wgląda odwrotnie i piłkarze wchodzący z ławki stanowią wartość dodaną. Podsumowując żeby Barca wróciła na szczyt potrzebna jest zmiana polityki klubu bo jak czytam o zamiarach kupna piłkarzy pokroju Paulinho czy Seriego to zastanawiam sie dokąd ten klub zmierza.

2

Ja dalej będę uważał że Vidal ma wszystko żeby grać w pierwszym składzie Barcy. Gość potrzebuje tylko szans na gre i odrobiny zaufania na co nie mógł liczyć u Enrique. Nie wyklucza to oczywiście transferu Semedo skoro Roberto ma wrócić na swoja nominalna pozycje. Według mnie portugalczyk ma argumenty na gre w Barcelonie i chciałbym żeby ten transfer wypalił.

2

Transfer Semedo budzi we mnie różne emocje, bo z jednej strony jest to piłkarz młody, reprezentant kraju, czołowy piłkarz Benfiki w poprzednim sezonie stylem pasujący do gry Barcy ale jak to wszystko przełoży sie na gre w Barcelonie to już inna sprawa. Mam małe obawy bo przypomina mi trochę Danilo, który też miał być crackiem w Realu a jak to wszystko wygląda każdy wie. Osobiście bardzo liczyłem na Bellerina ewentualnie Sidibe ale wszystko wyjdzie w praniu i być moze na co liczę Semedo stanie sie solidnym graczem pierwszego składu na lata. Transfer oceniam na plus i czekam na dalsze wzmocnienia bo wciąż nie wzmocniliśmy pozycji, która tego najbardziej potrzebuje czyli pomocy.

2

Skoro liczymy na jakiś spektakularny transfer pomocnika to wypadałoby zacząć zbierać na niego pieniądze. Z tego co wypisuje prasa Barca nie posiada dość pokaźnego budżetu transferowego i jeśli rzeczywiście w kasie zostało jeszcze 30 mln to za taką kwote kupno dobrego gracza w dzisiejszych czasach może okazać sie niewykonalne. Dlatego trzeba zacząć sprzedawać i o ile jestem prawie pewny że na Vermaelenie i Douglasie nie zarobimy praktycznie nic to sprzedaż Munira i Turana mogłaby coś do tego budżetu dorzucić. W przypadku Munira dobrze będzie zapewnic sobie rozsądną opcje wkupu przez np 2 sezony. Co do Turka to ja na prawde uważam go za dobrego piłkarza ale według mnie w Barcelonie nie wykorzystuje on swoich możliwości w 100% tym bardziej że pozycje na których może on wstępować są juz w klubie obsadzone i lepiej dla wszystkich byłoby żeby odszedł a to gdzie pójdzie to już kwestia jego ambicji, osobiście chciałbym żeby został w Europie.

2

Nie tędy droga, nie poznaje tego klubu w ostatnich sezonach. Boli mnie to że dzisiaj Real jest bardziej Barceloński niz Barcelona w aspekcie budowania drużyny. Nie pamiętam kiedy w Realu grało tyle Hiszpanów co obecnie i jeszcze ten ich wiek, sami młodzi gracze. Barcelona staje sie coraz bardziej zespołem internacionalnym a przypominam że najlepszy okres klubu to ten w którym potrafiliśmy wystawić całą 11 wychowanków. Naprawdę nie ma na ta pozycje piłkarza młodszego czy to w zespołach młodzieżowych lub ogranego już w La Liga, który byłby w zasięgu Barcy...Szkoda gadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?