1

Jak zwykle śmieszne sumy Alexsis jest wart minimalnie 35 mln

8

Messi dołoży 30 mln i Kun u nas :D

0

Na zawsze w naszej pamięci

0

To było praktycznie pewne tylko nikt nie myślał że tak szybko :P Dobrze że w całkowitym spokoju będzie można szykować się do następnego sezonu . Silny defensywny prawy obrońca i stoper , Ter Steigen w bramce . W ataku i pomocy nic bym nie zmienił jest Halilovic , Deulofeu i Rafinha ewentualnie wysoki napastnik ale za kogo ?

0

Pytam co ten człowiek robi w takim klubie jak Barcelona ?

0

A jeszcze nie dawno połowa chciała przedłuzać z nim kontrakt na następnych pare sezonów

0

Stara śpiewka jak po każdym meczu piłkarze dają z siebie wszystko nie mam im nic do zarzucenia więc według niego to chyba maksimium co porafi grać ten zespół ! Pamietacie wypowiedzi Pepa ? Zawsze dążył do perfekcji zawsze trzeba było coś poprawić a Tata ? Brak mi słów mam nadzieję że w przyszłym sezonie ktoś inny bedzie nas prowadził .

0

Jest powołany ale nie wiadomo czy zagra

0

Mnie najbardziej martwi forma Masche :/

0

Ja jestem przekonany że kara zostanie zniesiona a chcą nas tylko postraszyć

0

0

Rekordy są po te żeby je bić i wszystko w tym temacie :)

0

Fellaini ?? Song ?? Chyba trochę przesadziłeś ;)

0

Co to za sedziowanie jak za kazde dotkniecie jest faul co chwile przerywana gra to zabija mecz .

0

Guti ? Temu panu już dawno podziekowalismy :)

0

Przed polem to przed polem ja nie mogłem sie doszukać gdzie w przepisach jest napisane inaczej za to moim zdaniem faulu na Neymarze nie bylo nawet go nie dotknal , ostatni na Iniescie jak najbardziej sluszny .

0

Ostatnimi czasy hiszpańskie dzienniki myla sie bardzo rzadko z przewidywalnymi skladami wiec pewnie tak zagramy , jest to obecnie optymalne ustawienie Iniesta w swietnej formie na skrzydle i Cesc na swojej ulubionej pozycji a nie w ataku idealnie , pozostaje tylko czekać na genialny spektakl :D

0

Jeśli mamy zacząc odświeżać szatnie to od Alvesa :)

0

Zaraz pewnie dostanę milion -- ale ja bym wymienił cały zarząd , trenera i co najmniej kilku zawodników .

0

Andres to wielka tragedia dla Ciebie Anny rodziny i wszystkich kibiców na całym świecie ale jedynym miejscem gdzie możesz odreagować jest boisko widzę bramkę w dogrywce finału LM

0

W obecnym składzie jest miejsce dla Tello a nie widzicie miejsca dla Deulofeu ?? Bez żartów ten chłopak ma ogromny talent oglądałem jego kilka meczów w PL i prawie zawsze po wejściu robił różnicę , oczywiście ma jeszcze braki taktyczne , traci sporo piłek ale jest jeszcze bardzo młody i wszystkiego się nauczy . Nie jestem do końca przekonany że już w przyszłym sezonie powinien grać w Barcelonie , może jakieś wypożyczenie do PD ale nie mówcie że nie ma dla niego miejsca jak jest dla Tello którego bardzo lubię ale skala talentu jest nieporównywalna .

0

Messi po raz kolejny zero odbiorów a ja jeden widziałem na pewno :P Ale ważniejsza jest druga statystyka kolejny mecz ze stratami poniżej 10 to na prawdę dobry znak :)

0

Alba już od jakiegoś czasu nie błyszczał Adriano za to wykorzystuję dane mu przez Tate szanse gdyby nie męczące go co jakiś czas kontuzję miałby realne szanse zadomowić się w pierwszym składzie na trochę dłużej .

0

I znowu Fabs w środku ataku ? Widać gołym okiem że średnio się sprawdza na tej pozycji sam nie raz mówił że nie bardzo lubi tam grać a Tata uparcie go wystawia na szpicy tylko po co ? Nie lepiej już dać szanse komuś z drużyny rezerw np. Dongou ?

0

Po co ten pośpiech zobaczymy jak drużyna będzie grać w decydujących momentach tego sezonu i jakie wygra trofea później będzie można myśleć o przedłużeniu kontraktu a nie teraz .

0

Dzięki Tata

0

Może nie kradną jak tusk ale na konferencjach prasowych z trudnymi pytaniami radzą sobie w ten sam sposób

0

Jak zwykle o podpisaniu nowego kontraktu będą myśleć 29 czerwca zamiast zrobić to dużo wcześniej nie od dziś widać że ma zadatki na genialnego piłkarza

0

Jak pokazuję obecny sezon transfer stopera nie jest konieczny Bartra gra dobrze i co najważniejsze równo do tego rośnie forma Pique . Masche jak zwykle w kratkę ale poziom trzyma w obwodzie jest jeszcze Carles więc po co nas stoper w stylu Silvy bądź Luiza ?? Jak już to młodego żeby za kilka lat grał u boku Pique i Bartry

0

Atletico to już nie ta sama drużyna której Leo strzelał bramki z taką łatwością ale jest w stanie strzelić bramkę każdemu więc nie ma o co się martwić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?