43

Co z tego że wezwali go do monitora, jak pokazali ujęcie z 2 kamer gdzie nie widać odległości ręki od ciała. Dopiero po decyzji TV pokazuje PRAWIDŁOWE ujęcie że ręka jest 0,5 metra od ciała! W meczu z Interem dopiero 3 ujęcie pokazało że był karny dla Interu, a tutaj pokazali dwa ujęcie z których nic nie widać. HALA sędziowie....

0

Uncle Erling :)

1

Mam nadzieję że Romeu wykartkuje się przed meczem z realem

0

Nie. Mam na myśli że trzeba dawac więcej wolnego bo "piłkarz też człowiek i rodzinę też ma". Po co trenowac skoro zostały dwa mecze (po dzisiejszym już jeden) do końca a potem widzac te przygotowanie taktyczne i fizyczne

0

Bardzo dobry mecz. A teraz poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek wolny na zregenerowanie sił po meczu!!!

0

piątek dniem wolnym...sobota dniem wolnym a w niedzielę remis z Elche. Z tego co czytam to ostatnio cały czas jakieś wolne dni się pojawiają i to potem odbija się na formie zespołu. Ruszac du.. i do treningów!!! Brawa dla tych się pojawili - to jest prawdziwa postawa sportowca

0

chyba nie ten klub

0

co prawda nie jest tak dobry technicznie jak Thiago, ale widac że jest oddany i cierpliwie czeka na swoją szansę i oby mu się powiodło :)

0

no cóż...powodzenia. mam tylko nadzieję że nie skończy tak jak dos santos w premier league

0

Bartra!!!

0

Do La Massii z nim

0

Ban!

0

Hleb????? ten kolo nie wpasował się w styl Barcy!!!

już Pedro lepszy

0

Już widzę co jutro MARCA napisze :p

0

wszystko ładnie pięknie tylko niepotrzebny odnośnik (Sport).

na tej stronie nie tego newsa

0

Caceres przynajmniej 5(najlepszy obrońca w meczu),a Hleb 3(beznadzieja)

0

przynajmniej wie gdzie jego miejsce w szeregu... za Leo

0

0

A Pique gdzie???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?