Tobor
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mysłowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Co z tego że wezwali go do monitora, jak pokazali ujęcie z 2 kamer gdzie nie widać odległości ręki od ciała. Dopiero po decyzji TV pokazuje PRAWIDŁOWE ujęcie że ręka jest 0,5 metra od ciała! W meczu z Interem dopiero 3 ujęcie pokazało że był karny dla Interu, a tutaj pokazali dwa ujęcie z których nic nie widać. HALA sędziowie....
0
Uncle Erling :)
1
Mam nadzieję że Romeu wykartkuje się przed meczem z realem
0
Nie. Mam na myśli że trzeba dawac więcej wolnego bo "piłkarz też człowiek i rodzinę też ma". Po co trenowac skoro zostały dwa mecze (po dzisiejszym już jeden) do końca a potem widzac te przygotowanie taktyczne i fizyczne
0
Bardzo dobry mecz. A teraz poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek wolny na zregenerowanie sił po meczu!!!
0
piątek dniem wolnym...sobota dniem wolnym a w niedzielę remis z Elche. Z tego co czytam to ostatnio cały czas jakieś wolne dni się pojawiają i to potem odbija się na formie zespołu. Ruszac du.. i do treningów!!! Brawa dla tych się pojawili - to jest prawdziwa postawa sportowca
0
chyba nie ten klub
0
co prawda nie jest tak dobry technicznie jak Thiago, ale widac że jest oddany i cierpliwie czeka na swoją szansę i oby mu się powiodło :)
0
no cóż...powodzenia. mam tylko nadzieję że nie skończy tak jak dos santos w premier league
0
Bartra!!!
0
Do La Massii z nim
0
Ban!
0
Hleb????? ten kolo nie wpasował się w styl Barcy!!!
już Pedro lepszy
0
Już widzę co jutro MARCA napisze :p
0
wszystko ładnie pięknie tylko niepotrzebny odnośnik (Sport).
na tej stronie nie tego newsa
0
Caceres przynajmniej 5(najlepszy obrońca w meczu),a Hleb 3(beznadzieja)
0
przynajmniej wie gdzie jego miejsce w szeregu... za Leo
0
http://www.justin.tv/psnx3
0
A Pique gdzie???