Tom0VeB
Dołączył/a: maj 2023
Brzesko
9 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 jak dla mnie strona jest lekko przymulona, a na dodatek mało czytelna mobilnie.
Cóż może chociaż w końcu te reklamę na 1/3 ekranu zmienią lub usuną.
0
@Cobra303 Coś Ci napisze. Nie zarzucaj mi, że coś traktuje jak prawdziwe życie. Kupuje te grę aby cieszyć się z rozgrywania męczy a nie tryhardowania po 8 godzin dziennie i grania schematami które w danym wydaniu są najlepsze. Rozumiem tryhardowanie, kiedy w czymś jesteś naprawdę dobry i wiesz, że warto. Ale jak widać @Transu96 wrzucił skład, a osiągnięć już nie wrzucił.
Leje z Takich jak Ty, bo pewnie poświęcasz cenny czas aby wyszukiwać schematy na internecie które już ktoś odkrył, bo chcesz być najlepszy a sam nie potrafisz do tego dojść i cieszyć się z rozgrywania męczy ;) pozdro.
A co do określenia @Transu96 dziwnym, to zrobiłem to bo nie lubię jak komuś wydaje się że jest najlepszy i traktuje innych z góry. A jak się okazuje, to walczy sam ze sobą.
0
@Barca17griezz10 To jak wiesz to kiego pytasz?
1
@Rewolucja123 he he, znowu przyrka. A ja się podnosze dopiero z wyrka.
3
Dobranoc świry :)
0
@Transu96 Ale Ty dziwny, lol.
0
@Transu96 Zależy jaką piłke grasz ;) Mam nadzieje że zagramy :)
PS4?
0
@Transu96 https://www.futbin.com/20/squad/8010740 Co Ty na to?
0
@Lares To niezły grajek z Ciebie xD. Ładuj tam fifa pointsy i baw się dobrze byku.
0
@FCbarca750 Właśnie teraz patrzyłem, dlaczego nie ma niektórych z nich właśnie? Czy to przez brak kontraktu z Barcy z Fifą?
0
@Grzesior667 Poniekąd masz rację, bo za malucha pamiętam jak dziadek odwoził mnie do przedszkola... Widzę też jak starsi ludzie jeżdżą, wiadome problemy ze wzrokiem, spowolniony czas reakcji itd. Ale trzeba wziąć też pod uwagę, że niektórzy z nich to zupełnie zapomniane staruszki, którym też trzeba zjeść, kupić wodę itd. Czasami nie ma kto tego zrobić... @KamQiX też ma dużo racji.
0
@Transu96 Słabiutkie to masz zionek.
Ja na starcie mam zamiar się zabawić w naszych piłkarzyków :) Na pewno zawita Puig, Fati, Ruiz, Perez, Wague i może inni, a potem wymianki:).
0
Co tam macie do posłuchania na tą nockę?
2
@Kapitan hawk Prze wariat jesteś :)
0
@Hosh Lol w takim razie jak nie on usunął, to ja też usuwam.
0
Ale ładna pogoda!
0
@Transu96 a to ja często zawieszam na bocznej, szczególnie podczas wideorozmowy.
2
@SHIBA Camp cou na jedynce wariacie!
0
@l0Messini nic to nie zmienia.
0
@Criss18Barca a byłem jakieś trolle puścić, ale nawet nie wiem czy ktoś odpowiedział.
0
@SHIBA daj namiar do tego dentysty.
0
@l0Messini zawsze możesz spróbować z siostrą za darmo.
2
@Coutinho007 Enrique również jechali, a teraz chcą powrotu i płaczą składając kondolencje.
1
@Grzesior667 A to szanuje, taki ksiądz to będzie miał piękny tron w piekielnym kotle.
0
@SHIBA napraw podłogę w naczepie bo się ziemia wytrzepie.
1
@Grzesior667 a to jak lufki nie nabija, to się zastanowię :D. A spirale zamontuje?
1
@Triv44 A nie lepiej je oglądnąć byku?
1
@Grzesior667 a panie na plebanie zaprasza?
0
@Elosek rajstopy.
0
@Persyfl wariacie, nie każda sytuacja jest taka sama, a media interesują się dotąd, dokąd są kliknięcia. Potem oppuszczają sprawy a oskarżeni zostają sami, często nawet bez adwokatów, którzy również są dotąd, dokąd są media. Wiem z autopsji.