0

DZIĘKUJE ! DZIĘKUJE ! DZIĘKUJE !

Wierzyłem do końca, cóż ... Kocham cię Barca i jeszcze raz dziękuje, wszyscy piłkarze są wielcy. Inter "zamurował" bramkę i tyle . Będę oglądał finał i kibicował obydwu drużyną . Barcelona wygra La Lige czy tego ktoś chce czy nie i tyle !

!VAMOS BARCA!

0

Piękny artykuł ! Brawo dla autora !

Pamiętam tę noc(9 maja), była jakaś dziwna a zarazem bardzo szczęśliwa. Oglądałem mecz z bratem, obydwoje oczywiście kibicujemy Barcelonie. Marzył mi się finał w Rzymie. Jednak szybko moje marzenia, zbił z tropu gol Essiena. Był to początek meczu więc nie skreślałem od razu Barcy. W ciągu meczu uciekały minuty moim ulubieńcom. Nie mogłem uwierzyć, że Barca nie daje sobie rady z Chelsea. W pewnym momencie otrząsnąłem się i zacząłem patrzeć na przebieg meczu realnie. Czas upływa a moja ukochana Barca wciąż przegrywa. Była minuta, bodajże 90 byłem bardzo zniechęcony jednak wierzyłem tak mocno wierzyłem, że Bóg za sprawą Iniesty oszczędził mi cierpienia i się popłakałem . Nie wiedziałem co robić czy skakać , może krzyczeć . Byłem tak szczęśliwy, że nie przespałem połowy nocy. To nauczyło mnie, że (jak ładnie podkreślił autor artykułu) "nadzieja umiera ostatnia" !

0

A i jeszcze dodam, że oni się Tobą nie przejmują ... I tylko czekają na nasze (użytkowników) reakcje . ;)

0

~lucjanek

Troszkę luzu chłopie ... Nie wiem o co ci chodzi ? Mamy dobrą sytuacje na rewanż u nas a ty się nie wiem o co denerwujesz ? Według mnie nie umiesz podejść do życia na luzie ... A redakcja to pewnie fajni ludzie, którzy mają poczucie humoru . Nie zapominaj, że to inteligentni ludzie posługujący się słowem bez zarzutu. Wyluzuj !!!

0

Czekałem na taki artykuł od rana ;) Szkoda, że to Prima Aprilis :/

0

Tzn. nie "dopaść" a "uciec" sorry xD

0

~witkacy36

Nie ważne są bramki ale punkty musimy dopaść Real i tyle :)

0

Macie racje co poniektórzy Ibra po prostu za bardzo chce, a Messi cóż robi to na takim luzie, że podczas gry mógłby jeszcze wziąć drugą piłkę i odbijać głową ! Gratka dla oka :)

0

~boolo

No ja myślę ;)

0

~boolo

Nie przesadzaj. Nie wiesz jak to jest jak masz tyle sytuacji w meczu ile miał Ibra, a tu na twoją psychikę wpływa to że kolega z drużyny strzela wszystko co się da a ty ?! Niby się cieszysz bo to wszystko dla zespołu ale , ale nie wiadomo co tam w środku drzemie ...

0

Bardzo ładny gest Messiego ! Brawo ! Mógł szukać 4 bramki lecz wolał "podarować" karnego Ibrze :) Jestem zadowolony, że w końcu strzelił gola ! Cel uświęca środki...

0

Siemka, mógłby mi ktoś wyjaśnić punktacje Złotego Buta ? Dlaczego Vitalli Gussev ma 27 goli x 1 czyli 27 p., Luiz Suarez 27goli x 1,5 czyli 40,5 p., a Wayne Rooney i większość innych zawodników mają liczbę goli mnożoną przez 2 ?

0

m_o_z ~ przyznaję się bez bicia ! :) Dezynwoltura, swoboda wysławiania się i dobór słów u "naszych" redaktorów sprawia, że miło się gapić w ten kilkunastocalowy ekran i czytać świetnie ułożone zdania (oraz szukać w słowniku słów typu : dezynwoltura) ;-)

0

Arsenal: Fabiansky*; Sagna, Sol Campbell, Vermaelen, Clichy; Diaby, Denilson, Fabregas; Rosicky (Theo Walcott, m.67) Bendtner (Carlos Vela, m.82) y Nasri (Eboué m.88).

*Fabiansky- a to dziwne całe życie byłem w błędzie bo myślałem, że nazwisko naszego bramkarza pisze się Fabiański, z końcówką -ski, a nie jak u Rosjan -sky.

0

Moje przeczucia były niestety bezbłędne ... Wiedziałem, że Sevilla nie zagra najlepszym składem a pomimo tego będzie zespołem silnym i godnym do zwycięstwa. Ale miejmy nadzieję, bo musimy i wygramy na Ramón Sánchez Pizjuán !

0

No szkoda, bo przegrana z "rezerwą" nie smakuje najlepiej. Ale tak czuje, że pomimo rezerwy Sevilli niestety przegramy mecz. Będzie to dla nas duże zastanowienie. Jednak co nas nie zabije to nas wzmocni.

(i tak nie przejmujcie się moim gadanie) Barca wygra z Sevilla !

0

Mogą odliczyć 5 wyświetleń ;D ja sam obejrzałem to cudo z 6 razy :P

0

Deco to Brazylijczyk ale z braku powołań, postanowił pozyskać obywatelstwo Portugalskie. Myślę że autorowi chodziło o narodowość ojczystą Deco , a nie o kadrę w której gra .

0

Ludzie ! Jestem chyba nawiedzony ! Po raz kolejny padł gol, gdy ... hmm no właśnie, gdy zacięła mi się transmisja ! Widziałem tyle, Messi przedziera się przez jednego z obrońców , balansem ciała mija drugiego lecz tamten zahacza go jeszcze nogą. Faul, Messi podchodzi do rzutu wolnego( mam przeczucie dobrego strzału ) i ... i się zacięło , wbijam na fcbarca.com i co widzę ... "Messi gooool !" Skąd ja to wiem ?

0

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Ludovic-Giuly-Mamadou-Sakho-Jeremy-Clement-zlapali-wirusa-AH1N1,artykul,60928,1,471.html

Tutaj link :/ niestety czytając komenta El Polaco śmiałem się czego to sobie brukowce nie wymyślą (myślałem , że przeczytałeś to na jakieś stronie plotkarskiej lub coś podobnego), a tu naprawdę . Trzymaj się Ludovic ! Nie zapomnę tego co zrobiłeś na Camp Nou .

0

He he spóźniłem się z dodaniem tego komenta :D czyli to jednak Gaby :) Visca el Gaby !!! !!! !!!

0

No zgadzam się DeCoo widać że DUCH jest obecny w zespole :D chodzi mi że zawodników cieszy to co robią ! http://www.fcbarcelona.cat/web/english/galeries/futbol/temporada09-10/09/entrenaments/270909entrenament/galeria.html czy na tej fotce obecny jest jako pierwszy Gaby Milito ?:D

0

hijo de luna ale ty jesteś śmieszny/a :D Raczej Joan Laporta i Estruch dla nie wtajemniczonych to jedna osoba ... nasz wspaniały prezydent ! ! !

0

Naprawdę widać że rzeczywistość jest inna pomimo zaciętej rywalizacji zawsze trzeba mieć szacunek do nawet najmniejszego rywala jakim na pewno nie jest RCDE !

0

Szmeto , masz racje ! Obejrzeli jeden mecz realu zwycięski i już zobaczyli że Barca przegrała to może sobie jeden z drugim pomyśli : "o może teraz pokibicujmy Realowi bo jest w formie " a potem Chelsea bo Drogba znowu strzela !

0

Nie wiem czemu niektórzy z was robią z tego nie wiadomo co ?! pilar99999 widać, że nie wiesz co to znaczy być fanem na dobre i złe !

0

Czytam , czytam po kolei no mówię "szlak" ! Będę musiał na necie oglądać i mi będzie jak zwykle zacinało ! Czytam jeszcze raz i co ja widzę TVP Sport ale fuks !

0

Cały dzień czekam na ten temat ! xD

0

Chciałem coś wtrącić na temat Pedro . A mianowicie popatrzcie tylko , gole które strzela są dzięki jego świetnemu ustawieniu się w polu karnym przeciwnika ! Myślę , że jeszcze 2 lata może 3 i on będzie uważany za jednego z najlepszych tzw. "sępów pola karnego" Barca powinna go zatrzymać i już w tym sezonie włączyć do pierwszej drużyny .

0

Nie wiedziałem, gdzie to napisać więc napiszę tutaj , a właściwie zapytam ;-) Dlaczego nie ma herbu LA Galaxy ?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?