Tomasz2705
Dołączył/a: październik 2016
Zarzecze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Powalczył? Chłopie jakby ktoś Ciebie kupił za 30 mln to byś lepiej zagrał bo grać do najbliższego to każdy potrafi i faulować tez potrafisz więc nie wiem czym tu jest się podniecać. Gość kosztując 30 mln powinien latać po boisku i kreować grę a nie do obrony cały czas zauważ że kiedy barca atakowała on był w tyle, nie było możliwości zagrania do niego bo w sumie co by to dało.
0
Hahahahahahahha najlepszy żart jaki dziś słyszałem.
0
Gomes Ty debilu. Gdzie Messi biegał za 3/4 to go nie ma a grać do najbliższego to i dziecko z downem by potrafiło. Szkoda gadać. Rakieta też kozacki mecz zagrał. To nie był mecz Ligi Mistrzów tylko 5 grupa inwalidzka.
0
Hahahahahahahaha żart szampański
0
Jeżeli oddajesz walkowera to odpadasz z rozgrywek LM jak już
0
No i powraca czarny koń tych rozgrywek
1
No penalty no party!
0
Czasem na fejsie jest transmisja z treningu
0
Jeśli patrzysz na Gomesa i na Rakietę to widzisz co lepsze
1
Dzisiaj Rakieta zagrał bardzo dobre spotkanie, Digne również wspaniały występ, po raz kolejny: Epika,Liryka,Gomes. Gomes.....co ten gość robi w meczu to nie mam pytań, dobrze, że z szedł bo nie wiem czy byśmy wygrali z nim na boisku.
Jak to mówią no penalty no party!
Vamos Barca!
0
Dobrze gadasz bracie :)
0
Może meczyki.pl? Tam są skróty odrazu ale wszystkich lig nie ma raczej ☹️
0
FlashScore polecam
7
Skoro widzisz osoby powołane na mecz to odpowiedz mi na pytanie: Jakim cudem może grać Neya skoro jest zawieszony za kartki. Nawet masz napisane.
0
Vidal często tak robi, czasem powinien być na swojej pozycji a go nie ma bo jeszcze nie wrócił ale mino to bardzo dobrze gra, jestem zadowolony kiedy widzę ze Vidal wchodzi na boisko i udowadnia, że powinien znaleść się w podstawowej 11. Mimo iż mu nie idzie w defensywie to nadrabia to ofensywą, robi świetną robotę.
1
Vidal po raz kolejny udowadnia że jego miejsce jest w pierwszym składzie, brawo!!
0
Polecam stronę meczyki.pl tam masz zbiór meczy i najważniejsze momenty w filmiku