TomaszFCBvisca
Dołączył/a: grudzień 2011
Piotrków Trybunalski
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda chłopaka bo moim zdaniem jeżeli będzie grał jak dotychcasz to będzie przyszłością futbolu Katalońskiego
0
A po za tym Ronaldinho jest do wzięcia :D jedyne 7 mln
0
Wstyd mi za tych z Madrytu....
0
Z jednej strony to super, że mamy super strzelca ale z drugiej Barca jest uzależniona od Messiego VEB!!!!
0
Nie jest nam potrzebny bardziej jest nam potrzebny zawodnik typu Jordi Alba,albo Muniain z Bilbao Villa wraca do zdrowia,mamy Cuence mamy Tello
0
Dobrze by byłoby jakby Ronaldo dostał żółtą kartkę w meczu z Atletico ,bo brakuje mu jednej do zawieszenia :D
0
Mamy 5 półfinał z rzędu i dziękuje dobranoc
0
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Puyol-Xavi,Busi,Iniesta-Messi,Cesc,Alexis
0
Poza tym to świetna wiadomość,że Ibi wraca do gry
0
Abidal se recupere pronto te pierdas
0
Pamiętajmy też o Fontasie
0
czyli ma 4 miejsce na spółke z Henrym
0
kacperowski20
sory za błąd
0
Gratulacje Tello zapowiada się świetny,wybitny piłkarz
0
Gratulacje Messi,Piękny debiut Tello
0
Messi w lidze mistrzów ma chyba 3 miejsce w rankingu najlepszych strzelców, a na jego wiek (26 lat) to dużo
0
Flamengo: Ronaldinho to jest to!
0
Trzeba też zauważyć,że mamy jeszcze mecz us iebie z Realem w którym mamy duże szanse na zwycięstwo
0
Kurcze nie dobrze.... Koniec dobrej passy na swym stadionie....