0

Szkoda chłopaka bo moim zdaniem jeżeli będzie grał jak dotychcasz to będzie przyszłością futbolu Katalońskiego

0

A po za tym Ronaldinho jest do wzięcia :D jedyne 7 mln

0

Wstyd mi za tych z Madrytu....

0

Z jednej strony to super, że mamy super strzelca ale z drugiej Barca jest uzależniona od Messiego VEB!!!!

0

Nie jest nam potrzebny bardziej jest nam potrzebny zawodnik typu Jordi Alba,albo Muniain z Bilbao Villa wraca do zdrowia,mamy Cuence mamy Tello

0

Dobrze by byłoby jakby Ronaldo dostał żółtą kartkę w meczu z Atletico ,bo brakuje mu jednej do zawieszenia :D

0

Mamy 5 półfinał z rzędu i dziękuje dobranoc

0

Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Puyol-Xavi,Busi,Iniesta-Messi,Cesc,Alexis

0

Poza tym to świetna wiadomość,że Ibi wraca do gry

0

Abidal se recupere pronto te pierdas

0

Pamiętajmy też o Fontasie

0

czyli ma 4 miejsce na spółke z Henrym

0

kacperowski20
sory za błąd

0

Gratulacje Tello zapowiada się świetny,wybitny piłkarz

0

Gratulacje Messi,Piękny debiut Tello

0

Messi w lidze mistrzów ma chyba 3 miejsce w rankingu najlepszych strzelców, a na jego wiek (26 lat) to dużo

0

Flamengo: Ronaldinho to jest to!

0

Trzeba też zauważyć,że mamy jeszcze mecz us iebie z Realem w którym mamy duże szanse na zwycięstwo

0

Kurcze nie dobrze.... Koniec dobrej passy na swym stadionie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?