Tomek Fic
Dołączył/a: grudzień 2012
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wolałbym Sandro za Pedro, który nie pokazuje na boisku nic ciekawego. Każdy jego mecz jest po prostu przeciętny, nic więcej.
1
Już od dawna nie widzę dla niego miejsca na Camp Nou. Jeżeli Juventus zaproponuje 15 mln euro to na miejscu zarządu od razu bym go oddał
2
Chciałbym zobaczyć wreszcie Ter Stegena w oficjalnym spotkaniu Barcy :)
0
Fajnie że Lucho nie boi się postawić na młodych. Rafinha i Munir po raz kolejny w wyjściowym składzie, to zapowiada wielką walke o wyjściowy skład : )
0
Czyli teraz Barca musi kupić prawego obronce na przyszłość. Cuadrado, czekamy! : )
0
Jeśli to ja miałbym dawać tę nagrodę przyznałbym ją Ronaldo lub Robbenowi
2
Kogoś takiego potrzebowaliśmy!
2
Cieszyłbym się gdyby to był rezerwowy obrońca za 12 milionów...
0
Cieszę się z tranaferu stopera, ale Mathieu nie jest wart takich pieniędzy. Mam nadzieję że Barca.sprowadzi kolejnego stopera, młodszego, lepszego
2
Jeżeli Barca teraz będzie oszczędzać na transferze obrońcy przez transfer Suareza to nasz zarząd naprawdę jest genialny...
1
Doskonale! Wspaniała informacja, bardzo się cieszę że taki walczak jak Alexis będzie grał nadal w Barcelonie!
1
Cieszę się na myśl o przyjściu Suareza, jednakże smutno mi gdy myślę o tym że odejdzie Alexis. On w każdym meczu zostawia całe serce na boisku, a teraz Barca chce się go pozbyć. O wiele chętniej oddałbym Pedro który od sezonu 09/10 nie pokazuje nic nadzwyczajnego, ostatni sezon był dla niego dobry pod względem strzeleckim, ale w wielu sytuacjach tylko "dobijał na pustą". Ale z drugiej strony Alexis jest zbyt ambitnym zawodnikiem by być tylko rezerwowym, a Pedro już chyba z tą rolą się pogodził.
0
Alexis jest nie do ruszenia, niech sobie Pedro wezmą
7
Ja bym zdecydowanie postawił na Alexisa, statystyki ma podobne do Pedro jednakze jest o wiele bardziej waleczny i przy grze wysokim pressingiem wydaje sie byc lepszą opcją, ale to tylko MOJE zdanie : )
0
Super, teraz czekam na środkowych obrońców!
0
Oby szybko Barcelona zakontraktowała jakiegoś stopera
1
Grać panowie i tak macie pieniędzy od cholery, a jeszcze wam malo! Co to za postawa? Niegodne sportowców!
0
Super ale ja nadal czekam na transfer stopera
0
Chciałbym bardzo Vidala w Barcelonie, wydaje mi się że operacja Fabregas za Vidala + ewentualna dopłata ze strony Barcelony byłaby dobrym rozwiązaniem zarówno dla klubu jak i zawodnika, jednakże to tylko moje ciche nadzieje ; )
1
Priorytetem jest stoper i niech na tym skupi sie zarzad, potem można śmiało negocjować transfer Agüero
0
Pedro za Llorente, od Alexisa wara z daleka
0
Uwielbiam Pirlo, wielka szkoda ze ten transfer nie doszedł do skutku bo byłbym spełnieniem moich marzeń :-)
0
Do głowy przychodzi mi tylko młody Bagnack
0
No pięknie! ...
Puyol i Valdes odchodzą, a Barca nie może nawet znaleźć zastępców przez owy zakaz. Mam nadzieję ze odwołanie Barcy coś zmieni
0
Mam nadzieję że kibice powitają go z należnym dla niego szacunkiem, a nie gwizdami :)
0
Czekam na dzień gdy Bagnack i Dongou będą zawodnikami pierwszej drużyny. Nie wiem czemu ale bardzo ich lubię :D
0
Ja bym postawił na Alexisa :-)
0
Ciekawe że pierwszego gola (oficjalnego) zarówno dla Santosu jak i Barcy zdobył głową ;)
0
Zgadzam się! Sprzedaż Alexisateraz gdy zaczął grać na wysokim poziomie i wiele daje drużynie była by nonsensem.
0
Najlepsza możliwa wiadomość! Jakieś pół roku temu czytałem o tym że ten zawodnik jest bliski przejścia do Tottenhamu i żałowałem że Barca nic nie zrobiła by go sprowadzić. Dzisiaj bije pokłony zarządowi, za tę świetną inwestycje! Oby Tata dawał mu szanse w pierwszej drużynie ; )