1

Wolałbym Sandro za Pedro, który nie pokazuje na boisku nic ciekawego. Każdy jego mecz jest po prostu przeciętny, nic więcej.

1

Już od dawna nie widzę dla niego miejsca na Camp Nou. Jeżeli Juventus zaproponuje 15 mln euro to na miejscu zarządu od razu bym go oddał

2

Chciałbym zobaczyć wreszcie Ter Stegena w oficjalnym spotkaniu Barcy :)

0

Fajnie że Lucho nie boi się postawić na młodych. Rafinha i Munir po raz kolejny w wyjściowym składzie, to zapowiada wielką walke o wyjściowy skład : )

0

Czyli teraz Barca musi kupić prawego obronce na przyszłość. Cuadrado, czekamy! : )

0

Jeśli to ja miałbym dawać tę nagrodę przyznałbym ją Ronaldo lub Robbenowi

2

Kogoś takiego potrzebowaliśmy!

2

Cieszyłbym się gdyby to był rezerwowy obrońca za 12 milionów...

0

Cieszę się z tranaferu stopera, ale Mathieu nie jest wart takich pieniędzy. Mam nadzieję że Barca.sprowadzi kolejnego stopera, młodszego, lepszego

2

Jeżeli Barca teraz będzie oszczędzać na transferze obrońcy przez transfer Suareza to nasz zarząd naprawdę jest genialny...

1

Doskonale! Wspaniała informacja, bardzo się cieszę że taki walczak jak Alexis będzie grał nadal w Barcelonie!

1

Cieszę się na myśl o przyjściu Suareza, jednakże smutno mi gdy myślę o tym że odejdzie Alexis. On w każdym meczu zostawia całe serce na boisku, a teraz Barca chce się go pozbyć. O wiele chętniej oddałbym Pedro który od sezonu 09/10 nie pokazuje nic nadzwyczajnego, ostatni sezon był dla niego dobry pod względem strzeleckim, ale w wielu sytuacjach tylko "dobijał na pustą". Ale z drugiej strony Alexis jest zbyt ambitnym zawodnikiem by być tylko rezerwowym, a Pedro już chyba z tą rolą się pogodził.

0

Alexis jest nie do ruszenia, niech sobie Pedro wezmą

7

Ja bym zdecydowanie postawił na Alexisa, statystyki ma podobne do Pedro jednakze jest o wiele bardziej waleczny i przy grze wysokim pressingiem wydaje sie byc lepszą opcją, ale to tylko MOJE zdanie : )

0

Super, teraz czekam na środkowych obrońców!

0

Oby szybko Barcelona zakontraktowała jakiegoś stopera

1

Grać panowie i tak macie pieniędzy od cholery, a jeszcze wam malo! Co to za postawa? Niegodne sportowców!

0

Super ale ja nadal czekam na transfer stopera

0

Chciałbym bardzo Vidala w Barcelonie, wydaje mi się że operacja Fabregas za Vidala + ewentualna dopłata ze strony Barcelony byłaby dobrym rozwiązaniem zarówno dla klubu jak i zawodnika, jednakże to tylko moje ciche nadzieje ; )

1

Priorytetem jest stoper i niech na tym skupi sie zarzad, potem można śmiało negocjować transfer Agüero

0

Pedro za Llorente, od Alexisa wara z daleka

0

Uwielbiam Pirlo, wielka szkoda ze ten transfer nie doszedł do skutku bo byłbym spełnieniem moich marzeń :-)

0

Do głowy przychodzi mi tylko młody Bagnack

0

No pięknie! ...
Puyol i Valdes odchodzą, a Barca nie może nawet znaleźć zastępców przez owy zakaz. Mam nadzieję ze odwołanie Barcy coś zmieni

0

Mam nadzieję że kibice powitają go z należnym dla niego szacunkiem, a nie gwizdami :)

0

Czekam na dzień gdy Bagnack i Dongou będą zawodnikami pierwszej drużyny. Nie wiem czemu ale bardzo ich lubię :D

0

Ja bym postawił na Alexisa :-)

0

Ciekawe że pierwszego gola (oficjalnego) zarówno dla Santosu jak i Barcy zdobył głową ;)

0

Zgadzam się! Sprzedaż Alexisateraz gdy zaczął grać na wysokim poziomie i wiele daje drużynie była by nonsensem.

0

Najlepsza możliwa wiadomość! Jakieś pół roku temu czytałem o tym że ten zawodnik jest bliski przejścia do Tottenhamu i żałowałem że Barca nic nie zrobiła by go sprowadzić. Dzisiaj bije pokłony zarządowi, za tę świetną inwestycje! Oby Tata dawał mu szanse w pierwszej drużynie ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?