0

@Kubsoleon próbowałem, dochodzi do pewnego etapu i wywala stronę..

0

Cześć! Pytanie... gdzie najlepiej kupić bilet na mecz Barcy i mieć pewność że faktycznie się ten bilet kupuje?

0

@Patryk1986 Dest jest kontuzjowany, nie zagra.

0

@Lucassito ale ty bzdury piszesz. Następnym razem oszczędź klawiaturę i daruj sobie komentowanie. Pozdro

0

Moim zdaniem w sumie ok, ale Neto nie jest chyba zbyt ambitny skoro godzi się z góry na bycie rezerwowym.
Drugim aspektem jest to że mieliśmy zarobić na Holendrze, w zamian kupić kogoś tańszego, a wychodzi kasowo jeden do jednego.

2

@xavi890 tylko ze Lacazette jest bardzo rzadko powolywany do reprezentacji... A wszystko dlatego że nie pasuje do stylu/taktyki trenera. Coś jak w Argentynie że Messi i Dybala nie mogą grać razem... 

2

Junior Firpo to bardzo dobra opcja. Młody, szybki i utalentowany, może się sprawdzić i będziemy mieć zawodnika na lata, jestem za! Co do Neya i Grizza mieszane uczucia.. Ale ze strony czysto piłkarskiej jak najbardziej na plus. 

28

Według mnie sprzedaż Umtitiego to nie będzie zbyt dobra decyzja...

0

Wie ktoś jak radzi sobie Mina w evertonie?

0

Teraz nie bo strzela, dwa mecze posuchy i znów będzie "suarez out"

4

Suarez dwie bramki z Realem... I nagle już nie "kopie się po czole" i nie jes "za słaby" na Barce i już go nie sprzedajemy.
W piłce tak czasem bywa że ma się lepsze i gorsze okresy ale nikt nie może Mu odebrać umiejętności oraz walecznosci.

0

Czy kto mógłby przytoczyć sytuację z Ramosem, nie oglądałem meczu i nie jestem w temacie... Z góry dzięki

6

Alaba to chyba w Monachium śmiga z tego co mi się wydaje ???? chyba że to skład na przyszły sezon

14

Chyba żartujesz...

14

Cenna informacja.

1

Nie kto inny jak Dani Alves...

1

Przecież Cillessen i Alena sa kontuzjowai. Czytanie ze zrozumieniem...

0

Poprawie... On sie nazywa MALCOM. Z reszta sie absolutnie zgadzam :)

8

Paco spokojnie da rade, tylko musi dostac szanse.

0

Świetny bramkarz! Szkoda tracic takiego zmiennika, ale rowniez szkoda jego kariery na siedzenia na ławie. Jest w idealnym wieku, a w innym wielkim europejskim klubie moze odnosic sukcesy!
Jasper wybierz dobrze, dziekuje i powodzenia!!

0

Kolego zapomniales jeszcze o Paulinho :)

6

Dembele potrzebuje czasu... Jeszcze bedziemy go oklaskiwac! :)

5

Wedlug mnie Paulinho potrzebuje po prostu odpoczynku, widac w jego grze zmeczenie.

0

Jasper to nasz idealny zmiennik wiec nie do ruszenia. Rakitic gra praktycznie w każdym meczu, czyli jest ważny dla trenera, a jego sprzedaż stworzylaby jeszcze wieksze braki w pomocy. Aleix okej.. a co do Gomesa to poczekalbym do konca sezonu. Jak widac trzech z czterech raczej nie mozemy sie pozbyc ..

0

Trzech w zimowym okienku? Tzn kogo?

22

Verratti to Włoch a nie Argentyńczyk..

3

Popieram! Gosc jesc świetny, praktycznie w kazdym meczu Tottenhamu ma udzial przy bramce lub sam ja strzela. To byłbym idealny transfer!

9

Wielka szkoda.. pomógłbym nam, Dani to po prostu piłkarz Barcy!

0

Courtois to bardzo dobry bramkarz pasujacy do Bracy. Enrique ma nie maly problem do rozwiazania, mimo to uważam że sobie z tym poradzi :)

0

Może to głupie ale chcialbym zobaczyc jak by sobie poradzil Alves w srodku pola obok Rakitica i Mascherano bo Busi koniecznie musi odpoczac. W obronie Douglas Bartra Verma i Alba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?