TomekBarcaCules
Dołączył/a: październik 2015
Racibórz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon próbowałem, dochodzi do pewnego etapu i wywala stronę..
0
Cześć! Pytanie... gdzie najlepiej kupić bilet na mecz Barcy i mieć pewność że faktycznie się ten bilet kupuje?
0
@Patryk1986 Dest jest kontuzjowany, nie zagra.
0
@Lucassito ale ty bzdury piszesz. Następnym razem oszczędź klawiaturę i daruj sobie komentowanie. Pozdro
0
Moim zdaniem w sumie ok, ale Neto nie jest chyba zbyt ambitny skoro godzi się z góry na bycie rezerwowym.
Drugim aspektem jest to że mieliśmy zarobić na Holendrze, w zamian kupić kogoś tańszego, a wychodzi kasowo jeden do jednego.
2
@xavi890 tylko ze Lacazette jest bardzo rzadko powolywany do reprezentacji... A wszystko dlatego że nie pasuje do stylu/taktyki trenera. Coś jak w Argentynie że Messi i Dybala nie mogą grać razem...
2
Junior Firpo to bardzo dobra opcja. Młody, szybki i utalentowany, może się sprawdzić i będziemy mieć zawodnika na lata, jestem za! Co do Neya i Grizza mieszane uczucia.. Ale ze strony czysto piłkarskiej jak najbardziej na plus.
28
Według mnie sprzedaż Umtitiego to nie będzie zbyt dobra decyzja...
0
Wie ktoś jak radzi sobie Mina w evertonie?
0
Teraz nie bo strzela, dwa mecze posuchy i znów będzie "suarez out"
4
Suarez dwie bramki z Realem... I nagle już nie "kopie się po czole" i nie jes "za słaby" na Barce i już go nie sprzedajemy.
W piłce tak czasem bywa że ma się lepsze i gorsze okresy ale nikt nie może Mu odebrać umiejętności oraz walecznosci.
0
Czy kto mógłby przytoczyć sytuację z Ramosem, nie oglądałem meczu i nie jestem w temacie... Z góry dzięki
6
Alaba to chyba w Monachium śmiga z tego co mi się wydaje ???? chyba że to skład na przyszły sezon
14
Chyba żartujesz...
14
Cenna informacja.
1
Nie kto inny jak Dani Alves...
1
Przecież Cillessen i Alena sa kontuzjowai. Czytanie ze zrozumieniem...
0
Poprawie... On sie nazywa MALCOM. Z reszta sie absolutnie zgadzam :)
8
Paco spokojnie da rade, tylko musi dostac szanse.
0
Świetny bramkarz! Szkoda tracic takiego zmiennika, ale rowniez szkoda jego kariery na siedzenia na ławie. Jest w idealnym wieku, a w innym wielkim europejskim klubie moze odnosic sukcesy!
Jasper wybierz dobrze, dziekuje i powodzenia!!
0
Kolego zapomniales jeszcze o Paulinho :)
6
Dembele potrzebuje czasu... Jeszcze bedziemy go oklaskiwac! :)
5
Wedlug mnie Paulinho potrzebuje po prostu odpoczynku, widac w jego grze zmeczenie.
0
Jasper to nasz idealny zmiennik wiec nie do ruszenia. Rakitic gra praktycznie w każdym meczu, czyli jest ważny dla trenera, a jego sprzedaż stworzylaby jeszcze wieksze braki w pomocy. Aleix okej.. a co do Gomesa to poczekalbym do konca sezonu. Jak widac trzech z czterech raczej nie mozemy sie pozbyc ..
0
Trzech w zimowym okienku? Tzn kogo?
22
Verratti to Włoch a nie Argentyńczyk..
3
Popieram! Gosc jesc świetny, praktycznie w kazdym meczu Tottenhamu ma udzial przy bramce lub sam ja strzela. To byłbym idealny transfer!
9
Wielka szkoda.. pomógłbym nam, Dani to po prostu piłkarz Barcy!
0
Courtois to bardzo dobry bramkarz pasujacy do Bracy. Enrique ma nie maly problem do rozwiazania, mimo to uważam że sobie z tym poradzi :)
0
Może to głupie ale chcialbym zobaczyc jak by sobie poradzil Alves w srodku pola obok Rakitica i Mascherano bo Busi koniecznie musi odpoczac. W obronie Douglas Bartra Verma i Alba.