W 1999r pilką nozna zainspirował mi własnie ten Pan, jako zalediwe 10-cio latek zainponowaly mi zdobyte indiwidualne nagrody, w tym czasie nie mialem wielkiego pojecia o footbalu, dzieki Niemu zakochałem się w piłce i co wazne zakochałem sie w Bordowo-Granatowych barwach;d
W 1999r pilką nozna zainspirował mi własnie ten Pan, jako zalediwe 10-cio latek zainponowaly mi zdobyte indiwidualne nagrody, w tym czasie nie mialem wielkiego pojecia o footbalu, dzieki Niemu zakochałem się w piłce i co wazne zakochałem sie w Bordowo-Granatowych barwach;d
Komentarze
0
Najlepsiańszego Leo;) swoją drogą ja świętowałem wczoraj urodzinki;d
0
oczywiście chodzi mi o podanie par dla osób w orange;)
0
no to ja zbieram orange;) gg:5411420 lub tel: 517620273
0
W 1999r pilką nozna zainspirował mi własnie ten Pan, jako zalediwe 10-cio latek zainponowaly mi zdobyte indiwidualne nagrody, w tym czasie nie mialem wielkiego pojecia o footbalu, dzieki Niemu zakochałem się w piłce i co wazne zakochałem sie w Bordowo-Granatowych barwach;d
0
ten pan chyba nie widział dokładnie tego co działo się na boisku......
0
no to ja zbieram orange;) gg:5411420 lub tel: 517620273
0
oczywiście chodzi mi o podanie par dla osób w orange;)
0
W 1999r pilką nozna zainspirował mi własnie ten Pan, jako zalediwe 10-cio latek zainponowaly mi zdobyte indiwidualne nagrody, w tym czasie nie mialem wielkiego pojecia o footbalu, dzieki Niemu zakochałem się w piłce i co wazne zakochałem sie w Bordowo-Granatowych barwach;d
0
skromność....;/
0
ten news jest już nieaktualny;(