0

@Kuczek liga, puchar krajowy, superpuchar krajowy, LM, KMŚ, Superpuchar Europy

1

Szczerze to nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Barcelona odpadła z rywalizacji o najmniej znaczący puchar z tych sześciu, które coś znaczą. Zarząd w końcu zaczyna się budzić i może nawet jeden błąd doprowadzi do zwolnienia Valverde, kto wie? Może być tak, że ta porażka zadziała na zawodników motywująco, jak przegrana z Realem Sociedad, która odmieniła zespół, ale w to wątpię.
Dodam tylko, że niestety nie przejąłem się porażką, a gol Atletico na 3:2 spłynął po mnie jak po kaczce.

1

@nabial ale wartość piłkarza po 28 roku życia zazwyczaj maleje, bo potencjału już takiego nie ma. Barca ma młodych i perspektywicznych zawodników tylko nieudolna ławkę trenerską

0

@TheNekro94 jestem o rok młodszy i też nie ogarniam tego tematu, a planuje niedługo zakupić swoje pierwsze auto. Podzielisz się kontaktem do tego mechanika?

0

@jordus100 gdyby nie mieli z tym nic wspólnego to czarne skrzynki oddaliby

0

@matheo współczucie, to nie jest normalna firma. Poszukaj sobie czegoś innego

1

@ArdoFCB czarną

5

@Kwasiak98 racja, najpiękniejszy pomijając piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę, hokeja, biatlon, sporty walki, futbol amerykański, saneczkarstwo

0

@IronSanHybrid co innego jak traci piłkę w głupi sposób i idzie kontra

1

@amanter i ten pamiętny sezon gdzie Levante popsuło sezon bez porażki w lidze. Do tego Roma i Lpool gdzie przegrane zostały już praktycznie wygrane dwumecze. Podejrzewam, że ten facet nie ma żadnego autorytetu w szatni, nie potrafi zmotywować zawodników, a oni muszą robić to sami. Siedzi z tą swoją smutną miną i niszczy przyjemność z oglądania gry. Za takie rekordy to chyba wysoka cena

2

@Nano22 zły pomysł, nie podoba mi się.

1

@zodiak_10 ale wyjaśniłem

14

A propo pożarów w Australii.
Koale to okropne zwierzęta.
Mają jedne z najmniejszych stosunków mózgu do ciała ze wszystkich ssaków, do tego ich mózgi są gładkie. Mózg jest pofałdowany żeby mieć więcej miejsca na neurony. Jeśli dasz koali liście eukaliptusa oskubane z gałęzi nie pozna że jest to jedzenie. Są zbyt głupie żeby dostosować ich sposób jedzenia ze zmianami. Oznacza to że w pokoju pełnym jedzenia mogą umrzeć z głodu. Nie jest to znak zwierzęcie które powinno istnieć. Mowiąc już o ich idiotyzmie i jedzeniu, powodem ich prymitywnych mózgów jest fakt że eukaliptus (Jedyna rzecz którą jedzą) oprócz bycia trującym prawie w ogóle nie posiada wartości odżywczych. Więc nie mogą sobie pozwolić na myślenie, śpią ponad 80% swojego marnego życia. Jak wreszcie się obudzą to jedyne co robią to jedzą, srają i raz na jakiś czas wrzeszczą jak jebany szatan. Ponieważ liście eukaliptusa mają taką niską wartość odżywczą, koale muszą spędzać wiele dni żeby sfermentować liście w ich flakach. W przeciwieństwie do ich mózgów mają największy stosunków flaków do ciała ze wszyskich ssaków. Wiele roślinożernych zwierząt adaptuje się do tego że jedzenie roślin szybko niszczy ich zęby: gryzoniom zęby rosną przez całe życie, niektóre zwierzęta mają zęby tylko na dolnej szczęce, a inne mają powiększone tylne zęby które lepiej rozdzielają obrażenia od jedzenia. Koale nie są wyjątkiem bo kiedy ich zęby zniszczą się do końca to naprawiają sytuację, umierając śmiercią głodową bo są zjebanymi zwierzętami. Bedąc ssakami koale karmią swoje młode mlekiem (oczywiście ich produkcja mleka jest jedną z najmniejszych w stosunku do wagi ciała bo to jebane koale). Kiedy małe koale muszą zmienić dietę z bogatego w składniki odżywcze mleka na eukaliptus (roślinę która z całych sił próbuje pokazać że jej się nie powinno jeść), okazuję się że nie mają fauny jelitowej potrzebnej do trawienia eukaliptusa. Więc żeby sobie z tym poradzić mały koala ssa odbyt swojej matki dopóki nie zesra mu się prosto w paszcze. Dzięki temu wreszcie może trawić biednego eukaliptusa. A tutaj ciekawy fakt, ponad 80% koali cierpi na chlamydię (chorobę weneryczną). A dlaczego? Ponieważ jedną z niewielu czynności na którę koalę poświęcą energię to gwałt. Mimo tego że koale rozmnażają się sezonowo, męskie osobniki i tak będą próbować gwałcić żeńskie osobniki o każdej porze roku.

2

@norbi77 głos czystszy niż okna przed świętami u mojej mamy

0

@robsesh tylko w jednym meczu, bo nie było trenera z jajami, ale fakt, rozklepali

0

@Salwik92 pograj z kumplem w jakiegoś coopa. My teraz ogrywamy starbound i bardzo przyjemna rozgrywka w trybie współpracy

0

@Kredon telewizja naziemna Toruń

0

Działa wam ten darmowy Canal + Sport? Ja mam zakodowany sygnał

0

@VamosRakieta nie działa mi Player na komórce, Tobie działa?

1

@Pawlak1992 przecież one wygrały dzięki Polakom przed telewizorami. W żadnym innym kraju nie ma takiego parcia na Eurowizję Junior

0

@Pablopicasso27 kawka bez cukru mmm samo zdrowie

6

@kulek22 do nie, dla mam

1

@Lola120 ja bym sobie z chęcią spędził w domu, ale obiecałem, że przyjdę i trzeba iść, a tak mi się nie chce, więc zazdro

1

@LuisSalvano pytaj

2

Dzisiaj cały dzień trzeba przebijać się przez życzenia, a jutro przez relacje ile kto wypił na pasterce.

0

@mat32 prócz dobrania aktorów wszystko wyszło dobrze

8

Son się zaraz rozpłacze i mu znowu anulują karę zawieszenia

1

@Ramos9248 raczej osoby, które mają duży dochód, są bogate i zależy im na dobru kraju, a nie na wypchaniu swoich kieszeni

0

Sędzia zapominał o żółtej dla Antka?

0

@Tasde spalony minimalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?