2

@Matheu12 hmm wiesz ja tak niedokonca jestem zwolennikiem wsi chociaż ma ona swoje uroki, ale tak bym chyba nie dał rady :D mieszkam w średnim mieście Bielsko-Biała. Co prawda rynek pracy jest średni i jak się chce coś lepszego to trzeba szukać zdalnej pracy z innego miasta, ale da się wyżyć. Mieszkam w jednej z dzielnic w zabudowie domów jednorodzinnych, a do centrum autem czy taksówka mam 10-15min więc super połączonie uważam. Mówi się też że BB to jedno z ładniejszych miast w Polsce i faktycznie jest urocze blisko gór fajne tereny ogólnie na bogato nie ma syfu i brudu za bardzo

@bartekvisca No wiesz jeśli Tobie mieszkanie poza miastem w domu oznacza dokładanie do pieca to już chyba kwestia Twoich wspomnień z dzieciństwa :D teraz już ze świeca szukać takiego źródła ciepła w domu. Większość rzeczy jest automatyczna. Oczywisice trochę trzeba przy domu robić, pilnować koszenia, na własnej głowie dużo więcej tematów, ale bez przesady da się też wygodnie żyć i wg mnie jeśli komuś się chce i ktoś ma więcej czasu i to lubi to daje to dużo więcej satysfakcji niż mieszkanie w bloku :)

1

@Barwindg wczoraj luźno Bayern wszedł. Dzisiaj wejdzie Benfica. Bvb nie ma co grać, loteria.

5

@Matheu12 od małego mieszkałem w domu. Najpierw na piętrze, a na dole dziadkowie i wujek. Później rodzice się wybudowali to około 200m dom z dużą działka. Na studia się wyprowadziłem do innego miasta i około 6 lat mieszkałem w bloku. Teraz mieszkam znowu w domu. Ogólnie w bloku i w centrum miasta nie było jakoś źle. Wszystko ma swoje plusy i minusy. W koło domu więcej pracy, wyższe koszty życia. Natomiast no jakoś przyjemniej. Nikt nie przeszkadza, nie irytuje, cisza i spokój. Wolę dom, ale jakbym mieszkał w bloku to chyba też byłoby ok bo wiem jak to jest. Niestety bardzo dużo zależy od sąsiadów.

10

@Barca1992 spokojnie już za miesiąc dwa będzie lepiej, bo ceny będą się odnosiły już do tych z analogicznego miesiąca z roku wcześniej czyli jak już wojna wybuchła i nastąpiło szaleństwo na stacjach, a w zasadzie wielkie ruchanie nas przez rząd ;) teraz w porównaniu do zeszłorocznych 20% zwyżki będziemy mieli od tych 20 jeszcze tylko ekstra 10% i zapewniam Cię że będzie wszem i wobec mówiono jaki to sukces odnososimy w walce z inflacja :)))

2

@MrShakira moim zdaniem zdecydowanie. Na pewno trzeba zobaczyć, chociaż może też być rozczarowująco. Szczególnie Bangkok. Dużo brudu, śmieci na wyspach również. Masa turystów wszędzie. Więc zależy na co się nastawiasz :)

0

@kuz dokładnie. Historycznie łatwo krytykować. Po czasie każdy mądry. Równie dobrze można powiedzieć, że Xavi wielki błąd popełnił wychodząc w takich brakach kadrowych w obronie na mecz z Interem 433. Teraz zapewne by wyszedł 442 i wspomogl zagubionego w tamtym meczu Busquetsa czwartym pomocnikiem. Przede wszystkim brak FdJ był dla nas katastrofalny.

1

@MrShakira nie byłem ale sporo czytałem i koniec końców zrezygnowałem. Wyżej kolega dobrze opisał. Ja odpuscilem ze względu na nudę. Lubię poleżeć na plaży, ale lubię również zobaczyć coś ciekawego i coś pozwiedzać.

1

@Kgorecki2500 ja to samo, a dopiero po puszczeniu kuponu gluptok zerknąłem na sklady i ogarnąłem że przecież koguty cała pomoc kontuzjowana :)

0

@Ney91 xd to jest coś co właśnie może uratować futbol w Europie w różnych ligach. Zabija to mafia UEFA, a odjeżdża liga angielska.

0

Nie wytrzymałem już, bo to nie pierwsza taka sytuacja. Gotowało się we mnie i wysmarowałem piękna wiadomość do Polsatu. Niech mnie pocałują w 4 litery nigdy więcej nic wspólnego z tą banda złodziei.

1

@ptrx dalej nie dziwniej niż Messi

2

@Janiama a kto nam zaoferuje 80 baniek za niego? No chociaż po chorej kasie w Premier League to kto wie, może jakiś naiwniak się pokusi.

0

@zeko0 już ogarnąłem dzięki. To jakaś głupota. Miałem ich na skrajnej prawej stronie w składzie i nie dało się kliknąć. Jak wrzucilem ich na ławkę, a następnie zastąpiłem innymi z pola i wylądowali bardziej z lewej strony to wtedy już kliknąć mogłem. Bug jakiś, ale już działa więc gitara.

0

@Danny Gaucho hmm to musiałem coś pomieszać i zasugerowałem się tym że spotkałem go w Ostravie. Mój czesko polski na kiepskim poziomie jest :P

4

@Kluivert_P Dzeko, Makaay.

A z takich ciekawostek jeszcze. Jeśli ktoś nie śledzi kariery Barosa to on dalej jeszcze gra mimo, iż jest po 40stce. Wrócił do Ostravy, z której to wyjechał swojego czasu do LFC. Mocno już widać na nim ząb czasu, ostatnio miałem przyjemność go spotkać w Ostravie :D

0

@barczyk ja też grałem kilka lat, ale teraz mam pewien problem może będziesz wiedział o co chodzi. Chciałem przerobić skład bo teraz nielimitowane transfery są. Problem w tym że mam w składzie jeszcze np Kudusa który już nie gra w LM. Ma przy sobie znacznik "wyeliminowany" i problem jest taki że nie mogę na niego kliknąć, żeby go wytransferować i w jego miejsce wcisnąć kogoś innego. Żadna interakcja nie działa, a na innych zawodników mogę klikać i ich wymieniać dowoli. Czy to normalne, bo wcześniej takiej sytuacji nie miałem albo jak miałem to wydaje mi się że można było takich grajków ze składu usuwać..

0

@Bobo25 dzień jeszcze długi, nie skreślaj jej od razu :P

0

Gra ktos z Was w fantasy champions league?

0

@Sau_Ron No ok, ale przecież napisałem wyraźnie o 1 meczu na Anfield. Awansuje być może i Real, ale czy wygra pierwszy mecz? No nie wiem, moze byc ciężko nawet z takim lfc

6

@Dertinho uczepili się wszyscy Pique, bo ikoniczny samolocik zrobił. Ale on sam nie był, miał w tym meczu do spółki Erica Garcia, Busquetsa i Kessiego. Każdy z nich zrobił równie dużego babola, różnica taka ze Pique był tym jednym z pierwszych i był czas na come back. Dla mnie większą maniane odstawił Kessie pogrążając nas w ostatnich minutach gdy byliśmy uskrzydleni.

0

Śmiechów z lfc jest sporo i może to i dobrze, ale oni u siebie mają bardzo dobry bilans na Anfield. Real też nie gra niczego wybitnego aktualnie. Myślę że LFC może u siebie w 1 meczu ich zrobić spokojnie. Chociaż nie oglądam większości meczów lfc to może jestem w błędzie

0

@Nazio87 No ok, tylko pytanie czy te poboczne misję dają Ci sporo funu? (pewnie tak skoro je robisz :), no ale może robisz je tak żeby robić żeby się tylko delektować a jakieś super nie są) i druga sprawa czy ta nadwyżka lvl nie ułatwia Ci później przechodzenia głównego wątku? Chociaż w sumie ta gra nie oporuje pod kątem trudności, bo jednak łatwo wszystko idzie.

0

@Nazio87 pytanko o misję poboczne. W necie prawie nic o grze nie czytałem, żeby uniknąć spojlerów. Mam rozegrane jakieś 7h, ale cisnalem praktycznie ciągle główny wątek. Jestem podczas wyzwań, mam już miotle też mogę latać. Pytanie teraz czy warto robić poboczne misję w sensie czy są ciekawe? Póki co główny wątek mnie ciekawi i chyba dlatego jego grałem, ale może warto zwolnić czy niekoniecznie?

0

@kamilos1214 ja myślę że możesz dać radę za 300zl miesięcznie zjeść. Tak jak wyżej kolega pytał, rozumiem że obiady masz w robocie? Syte czy to raczej taka bardzo mała porcja jak to wygląda kalorycznie mniej więcej vs Twoje zapotrzebowanie? Śniadania możesz odpuscic lub po prostu jeść chleb np z pasta jajeczna jest dość mocno kaloryczna i smaczna bardzo. Do picia tylko woda i to najlepiej z kranu jak masz możliwość. Ja tak robię, wg mnie i zdrowiej i oszczędniej. Napojów nie kupujesz i masz spokój da się przyzwyczaić i jak mówię zdrowszy będziesz i się lepiej czuć będziesz.

1

@kamilos1214 haha to co wszyscy jak normalny człowiek dobre :D raz, że praktycznie każdy je co innego, a dwa szufladkowanie normalny dziwne trochę :D ja np jem na śniadanie owsianke, a na kolację w zasadzie obiadokolacje i często jest to np ryba dorsz do tego bataty i jakąś sałata, jakieś leczo warzywne czasami dodaje chorizo lub curry ciecierzyca z krewetkami fajne połączenie. Czasami jakieś buritto czy tortille z guacamole lub sama sałatka z kasza bulgur i mnóstwem dodatków jak łosoś, Tuńczyk, fasola, awokado. Miesięcznie wydaje około 1000zl na zakupy spożywcze/osoba. Mam rachunki ale dokładnie nie liczę, bardziej kieruję się kalorycznością i wartościami odżywczymi.

1

@RomanHoffer dalej niebardzo rozumiem. Bo chyba nie chodzi Ci o podłączenie tv jako zewnętrzny monitor, bo nie chce mi się wierzyć że nie podłączałeś nigdy np lapka do tv lub do jakiegoś rzutnika nawet w szkole? Chodzi o samo podłączenie tv do kompa? Sam sobie chyba odpowiedziałeś pisząc o hdmi

0

@RomanHoffer a co się ma nie udać, bo nie rozumiem o co kaman :p

0

@Transu96 niesamowita sprawa. Poka jeszcze składzik jaki mocarny

3

@Bulbulator bylibyśmy frajerami gdybyśmy sprzedali go za 150mln

3

6 minut do meczu, a na canal plus 4k zamiast transmisji czy studia meczu Barcy to puszczają jakies skróty z daremnej ekstraklapy wtf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?