0

@marcin000019
Redakcja wprowadza w błąd. Kurs na 3 celne strzały Messiego wynosi 2.0, na 4 celne 4.0.

5

@tobiasson92
I tak czeka nas armagedon na jesień, bo większość ludzi ma w głębokim poważaniu zalecenia rządu (np. Ty naczelny antymaseczkowiec), więc szykuje się katastrofa gdy wlecisezon grypowy. Będzie płacz i lament wśród ludzi i lekarzy.

5

@Rivaldo55
U nas zawsze to samo jest. ;)

0

@bartek55559
Interesuje mnie Śląsk. Jesteś w stanie podać konkretny link/odnosnik/konto? Szukam na stronach wojewódzkich, Twitterze i chyba jestem ślepy bo nie mogę znaleźć...

1

@ShinobiQWE
Tak, tylko gdyby robić np na pomorzu tyle testów ile robi się obecnie na Śląsku to by to z goła inaczej wyglądało;)

0

Czy można gdzieś sprawdzić ilość nowych przypadków według powiatów, a nie samych województw?

1

@MesQueUnClub96
Chodzi o ilość przypadków na powiat, nie województwo.

2

@Son3k
Oczywiście, że tak. Natomiast od tygodni widzę pewnych użytkowników którzy na siłę bojkotują i lekceważą covida/obostrzenia. Jestem za żeby Państwo wprowadziło restrykcje, a przede wszystkim egzekwowalo je i karalo za nieprzestrzeganie, bo tego wcześniej zabrakło. Po wprowadzeniu takich poprawek/załączników do ustaw wszystko może być prawomocne.

2

@Mario96w
Mój również. Mile wspomnienia. Skrzydlate ręce podobnie z sentymentem. Aż sobie muszę przypomnieć:>

1

@Filip_10
Też miałem. To był konkurs ahh. Pochwale sie co mi tam :D w podstawówce top3 i wygrana wycieczka, a w liceum top47 Europa o ile dobrze pamiętam

1

@SHIBA
A? Chwila chwila pytanie od której strony na to patrzeć:p ja skladalem tak jak leży, bez obracania do góry nogami.

2

@SHIBA
C.

Lecę spać, dobrej nocki wszystkim ;)

1

@kerouac
Detektyw
Bates Motel
Narcos

1

@SHIBA
Jasne, że tak:) to było całkiem proste. Next please bo zaraz idę spać ^^

1

@SHIBA
D.

1

@MrShakira
Całą Chorwacja wchodzi w grę? Każdy region ma inny klimat więc w zależności czego szukasz. Południe, a północ różni się diametralnie.

0

@pt9
Może stąd ta różnica. Ja mówię na przykładzie śląska i łódzkiego. Nie chce mi się wchodzić w szczegóły, ale same zaostrzone środki ostrożności bezpieczeństwa, ciągle ryzyko covida i ubieranie się do pacjentów ciężej niż astronauta szykujący się do wylotu na orbitę.

6

@pt9
Ja mam w rodzinie i wśród bliskich przyjaciół łącznie 7 osób pracujących w szpitalach (w różnym wieku na różnych oddzialach) i wszyscy mają taki zajob jak nigdy. Urlopy oczywiście poblokowane, nie ma kto za nich pracować. Także nie wiem czy Twój tata jest oderwany od rzeczywistości czy wszyscy moi bliscy wymyślają, a zamiast do pracy wychodzą na grzyby:)

1

@michal26
Jak to droga Szwecji? Wtf haha :D przecież dopiero powiedzieliśmy sobie, że nasza służba zdrowia nie jest gotowa nawet na to co mamy obecnie, a co dopiero gdyby do szpitali trafialo x10 ludzi lub więcej?;d

7

@michal26
Matematyka to jedno, ale realne zagrożenie i praca przy tym to drugie. Nie masz pojęcia co się dzieje w szpitalach, jak dużo jest więcej pracy dla lekarzy i jak bardzo jest obciążona służba zdrowia która w naszym kraju jest na żenującym poziomie zaniedbana przez rządy od lat.

6

@Zoker
Miałem podobną historię wypisz wymaluj. Też po 18stce. Próbowałem wrócić ale morze mnie cofalo i wciagalo wglab. Opis sytuacji identyczny jak u Ciebie. Pomógł mi kolega ja już nie miałem sił walczyc

0

@Kurkmen
Byłem w Jastrzebiej Górze (kilka kilometrów dalej), mam zdjęcie z plaży godzina 9:30 rano, słońce na całego, a plaża pusta w zasięgu mojego wzroku może 5 osób. Koło południa zeszło się więcej ale nadal luzu było co nie miara.

0

@pepo_barcarzadzi
Osobiście byłem przez bookinga, nie korzystałem z airbnb ale za granicą jest to chyba nawet bardziej popularne. Znajomi mówili, że korzystali i nie ma czego się bać. O ile dobrze się orientuję to zazwyczaj ogłoszenia noclegów od prywaciarza tam są. Jak patrzyłem na Barcelonę to noclegi połowę tańsze vs booking więc chyba warto się zainteresować. Jakbyś coś tam ogarnął daj znać na przyszłość bo też będę planować za rok jakoś tam lecieć:)

0

@pepo_barcarzadzi
Potwierdzam miejscówka bunkry to Must see. Co do noclegów pytanie raczej do wszystkich. Czy airbnb nie jest w Barcelonie dużo tańsze od bookinga?

3

@barteq
Kolega wyżej chyba wyjaśnił sprawę dzielenia. Ja natomiast mam pytanie jak Ty widzisz te przyszłość, o której piszesz?

1

@Barca1992
Cytujac klasyka. "Przynajmniej dajom" :D

1

@RadekACCA
El classico i pełne camp nou:)

0

@BarcaInfo
Kiedyś poza posiadaniem piłki stwarzalismy sobie mnóstwo okazji bramkowych. Teraz trzymamy piłkę 75% czasu gry, a oddajemy 3 strzały na bramkę. Masakra jakaś nic z tego nie wynika. I tak uważam że to w głównej mierze wina trenera, Setien z Betisem grał tak samo.

1

@Hiacynk
Mimo wszystko robi wrażenie, bo to malutki kraj prawie doszczętnie zniszczony przez wojny.

0

@AlexDark00
Nam nic nie dadzą nowi piłkarze. Tutaj problem jest znacznie większy począwszy od zarządu. To nie wina piłkarzy że nasza gra leży, bo piłkarzy mamy z topu. W grze brak jakiejkolwiek taktyki, nie da sie na to patrzeć. Nie pamiętam kiedy ostatnio zatrudnilismy trenera z prawdziwego zdarzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?