TosiekFCB10
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ard i Messi2010 bez obrazy ale jesteście debilami. Pep to wielki człowiek i trener nie wyobrażam sobie innego szkoleniowca dla FCBarcelony.
0
Pele może kiedyś był wspaniały ale teraz to by nawet piłki na powąchał. Messi jest od niego lepszy , a przy tym jest skromny . Natomiast Pele uważa się za Boga
0
Brawo Pinto , a mowilem ze jest za slaby.Valdes powinien grac a nie ta...
0
Kiedy Barca jest na fali , Real sobie w gacie wali.
0
lukizm a powiedz ,ze to nieprawda zobaczysc ze Pinto pusci wszystku
0
0
Valdes zamiast Pinto
0
I bardzo dobrze , przydał by się ktoś co potrafi huknąć z dystansu.. Jeszcze Neymar i jesteśmy niezwyciężeni.
0
Wszystkiego Najlepszego Valdes i wiele lat wspaniałej formy w Barcelonie
0
Co to ma być Messi to wielki talent i geniusz, a nie jakiś szczur doświadczalny .
0
Kur.... czego tylko Blaugrana ma taki pech. Te kontuzje mogły by się przydarzyć zawodnikom Realu .
0
Co za pech, ale cóż to jest piłka. Wracaj do zdrowia Fontas.
0
To będzie wspaniały mecz , mam nadzieje że Barca wygra..
0
Ale nudny był ten mecz.
0
Oby ten rok był takze udany dla Barcy jak i poprzedni. Veb !
0
Wątpie żeby Barca go sprzedala.
0
Bez komentarza. Oby następny mecz poszedł im lepiej. Veb