0

ard i Messi2010 bez obrazy ale jesteście debilami. Pep to wielki człowiek i trener nie wyobrażam sobie innego szkoleniowca dla FCBarcelony.

0

Pele może kiedyś był wspaniały ale teraz to by nawet piłki na powąchał. Messi jest od niego lepszy , a przy tym jest skromny . Natomiast Pele uważa się za Boga

0

Brawo Pinto , a mowilem ze jest za slaby.Valdes powinien grac a nie ta...

0

Kiedy Barca jest na fali , Real sobie w gacie wali.

0

lukizm a powiedz ,ze to nieprawda zobaczysc ze Pinto pusci wszystku

0

0

Valdes zamiast Pinto

0

I bardzo dobrze , przydał by się ktoś co potrafi huknąć z dystansu.. Jeszcze Neymar i jesteśmy niezwyciężeni.

0

Wszystkiego Najlepszego Valdes i wiele lat wspaniałej formy w Barcelonie

0

Co to ma być Messi to wielki talent i geniusz, a nie jakiś szczur doświadczalny .

0

Kur.... czego tylko Blaugrana ma taki pech. Te kontuzje mogły by się przydarzyć zawodnikom Realu .

0

Co za pech, ale cóż to jest piłka. Wracaj do zdrowia Fontas.

0

To będzie wspaniały mecz , mam nadzieje że Barca wygra..

0

Ale nudny był ten mecz.

0

Oby ten rok był takze udany dla Barcy jak i poprzedni. Veb !

0


Wątpie żeby Barca go sprzedala.

0

Bez komentarza. Oby następny mecz poszedł im lepiej. Veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?