Toxic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Garwolin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 miesiące bo to nie pierwszy raz, tak samo jak ktoś ma wyrok w zawiasach jak popełni przestępstwo to może dostać surowszą karę
0
Zarządzie klubu FCB! nie popełniaj tego samego błędu i nie ściągaj Hleba z wypożyczenia, oddaj go komukolwiek za friko :)
0
to dobrze, ławkę fcb powinna mieć pokaźną
0
bedzie na wymiane za Fabregasa, Toure zostaje
0
nie rozumiem zachowania Valdesa, dlaczego J.M nie mogłby celebrować wygranej? czy to jest zabronione na stadionie przeciwnika? jeśli tak to jak powinni zareagowac zawodnicy Chelsea w momencie jak Barcelona celebrowala gola Iniesty?! wygrali i niech sie cieszą do woli. I jeszcze to chamskie włączenie zraszaczy na murawie
0
dobrze grającej drużynie sędzia nie przeszkadza
0
nie ma drużyny niezwyciężonej, z porażką zawsze się trzeba liczyć szczególnie jeśli drużyna gra tak słabo jak wczoraj. Poza jedną akcją i 10.000 podaniami, wrzutkami na ślepo Alvesa, jednym strzałem Messiego, strzałem Pique nic się nie działo. Alves chyba musi w końcu zrozumieć że najbardziej widoczny zawodnik meczu nie znaczy że będzie najlepszy. Nie ma co obwiniać pojedyńcze jednostki, cała drużyna zagrała słabo. Barcelona przy złej formy sędziego zachowywała się jak Krysia R. wielce pokrzywdzona, skupiona głównie na dyskusji dlaczego nie było faulu.
0
wystarczy ze barcelona wyeliminuje snejdera z rozgrywania piłek, w interze jak on nie gra to juz jest d...
0
@cwaniak tu jest mowa o meczu z Racingiem Santander
0
Wielkie Dzieki @Pingwinek
0
@ blaugranacule19 a co angole w drugiej połowie nie grali że ich Guardiola wypuścił? masz głupie myślenie
0
najgorsze: wystawienie na pierwszą połowę "testowego" składu, na początku powinni grać gracze z podstawowego składu, a dzieciarnia na drugą połowe na dobicie przeciwnika ;)
0
jedyną sprawą do której można by się przyczepić do bardzo duża niedokładność w podaniach niektórych zawodników i częste straty, poza tym to grali swoje. bramki athletic by nie było gdyby nie puyol :) bardzo mi sie podobała postawa Valdesa, bardzo dobrze bronił i dobrze że został
0
niech idzie i wraca lepszy za rok
0
uuu nieładnie Hleb postępuje, niech może spojrzy na to z Pep'a strony - że jak się słabo gra to się siedzi na ławce konkuruje z Messim o pozycje więc lepiej niech się weźmie do roboty albo wraca do Arsenalu. Ekipe może mają świetną ale nie do wygrywania dużych imprez.
0
właśnie dlatego Pep woli Ville od E2, Villa ma całkowicie inny charakter, on jest zdeterminowany żeby osiągnąć swoje i na pewno nie będzie psuł klimatu w drużynie jak E2 w poprzednim roku i ostatnio
0
no nic sie nie stanie tylko w jakim świetle postawi to zarząd, najpierw pozbyć się za wszelką cenę a teraz że może zostać i nic się nie stanie
0
jego wybór dla FCB żadna strata, Silva będzie również bardzo dobrym wzmocnieniem oczywiście jeśli będą chcieli go kupić
0
to tylko piłka, wszystko jest możliwe, a szczególne że na takim klepisku ciężko się gra ;)
0
niech sie sam zawodnik wypowie