0

Akurat atak jest kwestią drugoplanową, kluczowa jest obrona i to ona u ciebie kuleje najbardziej. Z kolei atak Martial-Mbappe-Allesandrini(Dembele to placek w fifie) jest 1 z najbardziej op w grze, nie nazwałbym go gorszym. Trochę przebudowałem twoje składy i gwarantuje że jakbyś z nich skorzystał to poczułbyś różnicę, przede wszystkim w wytrzymałości ale i w skuteczności.

https://www.futbin.com/18/squad/4592146

https://www.futbin.com/18/squad/4592257

Co do czasu na grę, squad battles to raptem 4 mecze dziennie pn-pt a w sb-nd po 12 dziennie(3x aktualizacja 2:00, 10:00, 18:00) więc to wcale nie jest takie czasochłonne.
PS. Zamiast Reusa If Bailey, bo o nim zapomniałem.

1

Grając w squad battles na zawodowcu wbijasz elite 2 i masz 25k + 2 mega paczki. Jaki byś nie był, w fut champ 11 zwycięstw wbijesz co ci da 15k + 2x złota paczka premium i paczka zawodników premium a ponadto na koniec miesiąca a nóż ci wpadnie jakiś fajny czerwony if? Możesz tygodniowo wyciągać z samej gry jakieś 100k bez żadnego handlu czy wysiłku, a ty mi pokazujesz w kwietniu składy za 400-500k.

0

Zgaduję że fut champ są ci obce.

1

To nic przy jego brameczce z przewrotki z prawie połowy boiska przeciwko bodajże Anglii?

0

Jest słaby: Carvajal, Casemiro i 3 z przodu się nie nadaje, Modrić to samo. No chyba że grasz 4fun a nie w dajmy na to fut champions. Nie zwracasz uwagi na staminę i siłę.

1

Nie kupuj jej wielkiego miśka, moja siostra chyba 2 lata temu dostała większego od niej samej i teraz się wala po domu, nie ma gdzie go upchnąć, tylko jej przysporzysz problemów.

0

Opamiętaj się, tu masz coś grywalnego.
https://www.futbin.com/18/squad/4541731

0

2

Kościół już od dawna ma zepsutą opinie i to on sam ją sobie zepsuł.

0

Żaden nie wejdzie na poziom zbliżony do Xaviego i Iniesty, o ile ktokolwiek wejdzie.

2

Opamiętajcie się, jeszcze nie jest za późno.

0

Idę na rynek.

0

Aż mi się przypomniała kinówka "Dragon Ball Fuzja" bodajże Borys Szyc tam podkładał głos pod Vegete, ogólnie efekt był tragikomiczny.

1

Pele, Nazario, Maradona

0

Mooy u mnie wykręca lepsze liczby niż Paulinho, na bocznym pomocniku w 500 paru meczach prawie 200 bramek i prawie 100 asyst, ogólnie mi się nim bardzo dobrze gra. Poza tym jest niesprzedawalny.

0

https://www.futbin.com/18/squad/4444961
Na cenzurowanym Fabinho i Bailly, kto jest mi na ten moment bardziej potrzebny, Vieira czy Ferdinand? Na obydwu póki co mnie nie stać.

0

+ cały miesiąc trąbili że padł milion ale nie podali w którym odcinku żeby podbić oglądalność.

0

Ostatnie pytanie o tytułowy milion powinno być naprawdę wymagające, a to nie było pytanie na milion, już wielokrotnie początkowe pytania były o niebo trudniejsze. Jakby chociaż odpowiedzi były do siebie zbliżone, lekko różniące się a nie 2 odpowiedzi po 100mln, jedna 10 tys a jedna 1mln..

1

Równie dobrze mogli ją zapytać do kogo jest numer 112..

0

W zeszłym tygodniu już miały być kolejne ligowe SBC a nie było, możliwe że przez niedziałające wtedy serwery, więc jest szansa że w tym tygodniu wyjdzie następne SBC. Ja oobiście jestem gotowy na to SBC już od grudnia..

0

Nesta, Larsson, Hagi, Litmanen, Desailly - poza ostatnim wszyscy pójdą na przepałkę w sbc o R9, możliwe że zrobię jeszcze jedną, zależy co mi sypnie w tych upgradeach 82-85.

0

Chyba ktoś tu nie oglądał poprzednich serii. Te walki w DBS wgl nie mają podjazdu do tych z DBZ.

6

Courtois ma większą szpare między nogami niż niejedna kobieta.

0

W ManU w odróżnieniu od Arsenalu ma pewność że w niej zagra w przyszłym sezonie ;f

14

Umtiti nie jest najlepszym obrońcą świata.

0

podziwiaj :) na starcie wygląda tak:
https://www.futbin.com/18/squad/4256489
a w grze wygląda tak:
https://www.futbin.com/18/squad/4256878
Warto też wspomnieć że 2,5mln coinsów sobie leżą i się inwestują :)

0

a gdyby definitywnie zmienił zdanie? ^^

0

Ehh ci milionerzy, koleś zaznaczył odpowiedź i jeszcze przed wyświetleniem odpowiedzi się skapnął że źle zaznaczył, dlaczego nie pozwolili mu zmienić?

0

Chyba jednak nie taki doświadczony skoro ma w składzie takie asy przestworzy jak Iniesta, Pique, Coutinho czy Dembele, co najwyżej się jakiegoś jutandeja naoglądał albo innej kartomanii.

0

Z tego samego powodu dla którego nie ma w tym roku downgrade'ów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?