2



Ten chłopak naprawde ma wielkie umiejetnosci . Bardzo mi go żal :/

0

Mu chodziło o to, że stawiają autobus.

0

Coś na początku sezonu nasza kadra sie sypie.Mam nadzieje ze szybko uporaja sie z tymi kontuzjami.

1


Cały Andres :D

3

Czy wydaje sie wam tak jak mi, że mimo iz manchester city ma naprawde wyśmienity skład i że w pierwszych kolejkach PL wygrywają to, że w lidze mistrzów znowu nie dojdą dalej niz do 1/8.

1

Pierwszy raz w zyciu boję sie że nie zagra roberto.Z bilbao sobie naprawde nieżle poradził a na ten moment nie mamy zadnego PO.Oby to tylko plotki.

0

J***na FIFA zawsze sie do nas d*******li

0

I te kosmiczne podania.CUDOOOOO

0

Wedlug mnie to i tak jesli sie nawet wzmocnią to i tak bedą o poziom niżej niż barca i real.

0

Nie rozumiem jak można chcieć za środkowego obronce 90 mln.No bez przesady Ramos nie jest tyle wart .

6

Wypad z Ramosem.Po co nam ten cholerny Madritista

0

Hahahhahah Engel i Żewłakow najlepsi eksperci na świecie z Dudkiem na czele :D

0

Co to za sprawiedliwośc Vidal za jazde po pijanemu i rozbicie sie gra dalej a Neymar za takie cos nie moze grac do końca turnieju.No żesz k****!!!!!

0

Według mnie Marc niech odejdzie dla swojego dobra.Od nastepnego sezonu Verma wraca i raczej Bartra go nie wygryzie.A jeśli bayern chce go kupic to na jego miejscu bym spróbowal , ale u nas nie ma czego szukac :(

0

Faktycznie,mój błąd

0

Dla mnie Figo po przejsciu do Realu jest zwykłym sprzedawczykiem i nie dziwię sie, że Busquets przestał być jego idolem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?