0

Dobrze, że wszyscy zdają sobie sprawę z powodu porażki.

0

Najzabawniejsze, że adwokat wycofał się ponoć pierwszy.

0

Liczę, że podniesiemy morale przed El Clasico. Trzymam kciuki mocniej nisz zawsze.

0

"Jeśli kocha to wróci"

0

Sługus.

0

Awesome !

0

Szanuję decyzję, ale to silny cios po stracie mistrza kraju i marzeń o finale.
Gracies Pep !

0

Radek Barcelona - jak ty widzisz takich zawodników broniących się ;)?

0

"W finale będą grać w obronie aż do karnych"

0

Ja widzę u nas Alabę z Bayernu, wczoraj mi chłopak zainponował swoją grą. Ma 19 lat, tylko Bayern będzie chciał za niego dużo.

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.

"przegrali!? nie ogladalem. czas kibicować Realowi albo City, jeszcze pomysle."

0

Byłem tego pewny, Pepowi zostało zdobyć 2 rzy pod rząd LM, a tego nie zrobi i wątpię by był u nas na kolejny sezon.
Dziękujemy.

0

Paranoja, przecież to nie był faul na czerwoną kartkę.

0

David Luiz to dobry obrońca, ale my mamy zastępców dla legend.

0

Tu nie liczą się pieniądze. Guardiola zrobił już dla Nas dużo, wręcz wszystko. Na pewno chce zdobyć dwa razy z rzędu LM. Ja jestem dumny, że żyje w jego erze. Nie można tego inaczej nazwać. Wielki człowiek.

0

Słucham teraz piosenke Bednarka pod tytułem I i płacze . Wielcy ludzie

0

Gdzie Tello :(?

0

że co ;//////////

0

Na tym świecie to trzeba mieć szczęście, takich utalentowanych piłkarzy jest multum, chodzi właśnie o to żeby oni sami walczyli o siebie i wkładali w grę mnóstwo serca. Nie jestem pewien czy będzie on grał w 1 zespole. Za 3-4 lata może odejść do jakiegoś klubu. Trzeba trzymać kciuki i tylko dopingować w dalszym wkładaniu 'życia' w grę na poziomie.

0

Bramka z Chelsea to ulubiony moment w moim życiu

0

Nie zależnie od tego czy odejdzie, czy zostanie. Będzie zapamiętany jako trener, który pogrążał Real Madryt w każdym meczu. Wykształtował nowy styl i nadał piłce większą dynamikę i szybkość. Coś wielkiego.

0

Widać po odpowiedzi, że się cieszy..

0

Mamy dobrych obrońców, nie potrzebny już 30 paro latek.

0

Hahahahahaahahahahahaahahaaahahahah

0

Oj przestańcie, Pepe to silny zawodnik i nic po za tym. Może potrafi grać w obronię, ale techniki nie ma w ogóle.

0

Neymar nie podołał po prostu. Jest utalentowany, ale szkoda go w tym umacniają, ponieważ musi jeszcze wiele rzeczy się nauczyć. Szkoda mi go.

0

Za to kocha się wielką Barcelonę, jestem po prostu szczęśliwy że mogę patrzeć jak nasi wręcz pokazują że mogę zrobić to co dla innych jest nie możliwe. Visca el Barca !

0

Za ryzykuję i powiem że wygramy 4:0.

0

skubus1995- Higuain to klasa światowa, strzela gdy ma okazję, Jose go oszczędza bo często łapie kontuzje, wchodzi strzela.
Nic nie trwa wiecznie, lecz będę całym sercem i duszą za naszymi, może zdarzyć się kolejna niespodzianka i wygramy. Faworytem będzie Real, ale to nie zmienia faktu że nasza BARCA tworzy piękną historię, pięknego sportu.
Visca el Barca

0

Nie mogę się doczekać wyniku pierwszej kolejki Typera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?