Tryśek
Dołączył/a: październik 2011
Pałck
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że wszyscy zdają sobie sprawę z powodu porażki.
0
Najzabawniejsze, że adwokat wycofał się ponoć pierwszy.
0
Liczę, że podniesiemy morale przed El Clasico. Trzymam kciuki mocniej nisz zawsze.
0
"Jeśli kocha to wróci"
0
Sługus.
0
Awesome !
0
Szanuję decyzję, ale to silny cios po stracie mistrza kraju i marzeń o finale.
Gracies Pep !
0
Radek Barcelona - jak ty widzisz takich zawodników broniących się ;)?
0
"W finale będą grać w obronie aż do karnych"
0
Ja widzę u nas Alabę z Bayernu, wczoraj mi chłopak zainponował swoją grą. Ma 19 lat, tylko Bayern będzie chciał za niego dużo.
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
"przegrali!? nie ogladalem. czas kibicować Realowi albo City, jeszcze pomysle."
0
Byłem tego pewny, Pepowi zostało zdobyć 2 rzy pod rząd LM, a tego nie zrobi i wątpię by był u nas na kolejny sezon.
Dziękujemy.
0
Paranoja, przecież to nie był faul na czerwoną kartkę.
0
David Luiz to dobry obrońca, ale my mamy zastępców dla legend.
0
Tu nie liczą się pieniądze. Guardiola zrobił już dla Nas dużo, wręcz wszystko. Na pewno chce zdobyć dwa razy z rzędu LM. Ja jestem dumny, że żyje w jego erze. Nie można tego inaczej nazwać. Wielki człowiek.
0
Słucham teraz piosenke Bednarka pod tytułem I i płacze . Wielcy ludzie
0
Gdzie Tello :(?
0
że co ;//////////
0
Na tym świecie to trzeba mieć szczęście, takich utalentowanych piłkarzy jest multum, chodzi właśnie o to żeby oni sami walczyli o siebie i wkładali w grę mnóstwo serca. Nie jestem pewien czy będzie on grał w 1 zespole. Za 3-4 lata może odejść do jakiegoś klubu. Trzeba trzymać kciuki i tylko dopingować w dalszym wkładaniu 'życia' w grę na poziomie.
0
Bramka z Chelsea to ulubiony moment w moim życiu
0
Nie zależnie od tego czy odejdzie, czy zostanie. Będzie zapamiętany jako trener, który pogrążał Real Madryt w każdym meczu. Wykształtował nowy styl i nadał piłce większą dynamikę i szybkość. Coś wielkiego.
0
Widać po odpowiedzi, że się cieszy..
0
Mamy dobrych obrońców, nie potrzebny już 30 paro latek.
0
Hahahahahaahahahahahaahahaaahahahah
0
Oj przestańcie, Pepe to silny zawodnik i nic po za tym. Może potrafi grać w obronię, ale techniki nie ma w ogóle.
0
Neymar nie podołał po prostu. Jest utalentowany, ale szkoda go w tym umacniają, ponieważ musi jeszcze wiele rzeczy się nauczyć. Szkoda mi go.
0
Za to kocha się wielką Barcelonę, jestem po prostu szczęśliwy że mogę patrzeć jak nasi wręcz pokazują że mogę zrobić to co dla innych jest nie możliwe. Visca el Barca !
0
Za ryzykuję i powiem że wygramy 4:0.
0
skubus1995- Higuain to klasa światowa, strzela gdy ma okazję, Jose go oszczędza bo często łapie kontuzje, wchodzi strzela.
Nic nie trwa wiecznie, lecz będę całym sercem i duszą za naszymi, może zdarzyć się kolejna niespodzianka i wygramy. Faworytem będzie Real, ale to nie zmienia faktu że nasza BARCA tworzy piękną historię, pięknego sportu.
Visca el Barca
0
Nie mogę się doczekać wyniku pierwszej kolejki Typera