0

michas_13 mysle ze Barca ma puchar w rekach ale Real może wygrać z Villarealem:/

0

no.

0

jakis gnojaschcial zepsuc titiego ja mu na to nie pozwole

0

WSPOLCZUIA

0

to wielka szlachetnosc bo barca i real sie nie lubia a real by tak nie zrobikl

0

od ronniego lepszy messi krkic nie ma ronniego iech zdobedzie forme i wroci jako... NAJLEPSZY

0

To mamy czworke barcy kto by sie nie cieszyl lepsza taka 4 jak massi ronaldinho etoo hery no nie

0

no i dobrze chłopaczysko bedzie lepiej grał mysle ze bedzie bdb a wy jesescie za wisla czy barca ja za barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?