Tymek7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
michas_13 mysle ze Barca ma puchar w rekach ale Real może wygrać z Villarealem:/
0
no.
0
jakis gnojaschcial zepsuc titiego ja mu na to nie pozwole
0
WSPOLCZUIA
0
to wielka szlachetnosc bo barca i real sie nie lubia a real by tak nie zrobikl
0
od ronniego lepszy messi krkic nie ma ronniego iech zdobedzie forme i wroci jako... NAJLEPSZY
0
To mamy czworke barcy kto by sie nie cieszyl lepsza taka 4 jak massi ronaldinho etoo hery no nie
0
no i dobrze chłopaczysko bedzie lepiej grał mysle ze bedzie bdb a wy jesescie za wisla czy barca ja za barca