Użytkownik zbanowany
15 lipca 2015, 19:33
0
14 lipca 2015, 21:22
1
"gra jest rwana, co chwila jest aut, przewinienie, rzut rozny lub wybicie z autu" - Strejlau 2k15
14 czerwca 2015, 00:18
14 czerwca 2015, 00:15
14 czerwca 2015, 00:10
27 lutego 2015, 20:21
19
Rakitic jakie lewe kolano ma nabite
12 grudnia 2014, 23:05
16
to barsa tez ogorek? 3 bramki dostala
19 stycznia 2015, 19:46
11
takie teksty nie sa juz smieszne tylko zalosne
19 stycznia 2015, 18:08
sarkazm dopiero bedziesz w 6 klasie podstawowej przerabial wiec nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz
11 marca 2015, 22:37
Coscie to juz sie czerwo nalezy za sama facjate
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
1
"gra jest rwana, co chwila jest aut, przewinienie, rzut rozny lub wybicie z autu" - Strejlau 2k15
0
0
0
19
Rakitic jakie lewe kolano ma nabite
16
to barsa tez ogorek? 3 bramki dostala
11
takie teksty nie sa juz smieszne tylko zalosne
11
sarkazm dopiero bedziesz w 6 klasie podstawowej przerabial wiec nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz
11
Coscie to juz sie czerwo nalezy za sama facjate