TytusFlawiusz
Dołączył/a: listopad 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę, że akurat w ataku nie musimy szukać alternatywy, Paco jest wystarczająco dobrym zmiennikiem.
3
Panowie paradoksalnie im gorzej się skończy ten sezon tym lepiej dla Barcy. Mam nadzieje, że nie będzie nawet Pucharu Króla, bo zaraz się znajdzie jakiś działacz, który będzie szukał pozytywów.
Potrzebny jest nam szok, który przywróci Barcelonie głód zwycięstw, chęć absolutnej dominacji w każdym aspekcie gry, tak jak było za Pepa.
0
Nie wiem jakim cudem wszyscy pomocnicy na raz mogą mieć dołek formy, pomijając już nawet oczywistego Gomesa, to Sergio i Rakieta też grają piach od kilku miesięcy.
0
Trener, Coutinho, Bellerin (chociaż marzy mi się Alves) i powinno być dobrze.
1
Dlaczego chude? Wystarczy świeża krew, kręgosłup jest, trzeba kończyny powymieniać.
0
Powiem tak, dopiero wróciłem do domu, włączyłem drugą połowę i w dalszym ciągu żal na to patrzeć. Sezon na straty, a od kolejnego rewolucja.
0
Dokładnie, potrzeba trenera z najwyższej półki, ja bym osobiście preferował Klopp'a.
0
Jeżeli od przyszłego sezonu trenerem będzie niejaki (albo raczej nijaki) Unzue to będziemy mieli kolejny sezon stracony.
0
Albo będzie od przyszłego sezonu jakiś trener albo dalej po równi pochyłej w dół. I tak od odejścia Pepa ta drużyna długo bez trenera pociągnęła.
0
Kara oczywiście niesłuszna, nie ma co do tego wątpliwości, słuszną karą byłaby grzywna, ewentualnie pisemna nagana.
Jeśli FIFA miałaby być teraz konsekwentna (a na 100% nie będzie) to za złamanie nogi rywalowi po wejściu wyprostowaną nogą powinna karać CO NAJMNIEJ śmiercią + ewentualne bezczeszczenie zwłok.
4
Za mało tradycyjna moim zdaniem, z wyjazdowymi można kombinować, ale domowe powinny być barcelońskie.
0
Myślę, że ci co pisali o nim źle po prostu siedzą teraz cicho, stała się im zadość, Lucho odchodzi.
A jeśli faktycznie Twoim zdaniem teraz ci hejterzy-hipokryci go żałują i lamentują to wskaż chociaż jeden przykład takiego kibica albo skończ uprawiać pieniactwo.
2
Tymczasem Lewy w Monachium już dwa gole i asysta.
Jeszcze dwóch.
3
Niestety, naturalny następca Xaviego i Iniesty został sprzedany za niewielką kwotę, nie było dla niego miejsca.
Polityka transferowa Barcy:
- sprzedać Thiago za 25 mln ojro,
- kupić Gomesa za 35 mln.
Proponuję w kolejnym okienku zamienić Neya na Kucharczyka.
2
To ich wskaż, jeśli nie potrafisz to skończ łgać.
1
Oczywiście, że się da, ale o zwycięstwo trzeba walczyć, a nie snuć się po boisku niczym w LL.
0
Komentarz usunięty
0
No, ale niektórzy z kolegów tutaj tego nie zrozumieją, zagrał 1 dobry mecz przez pół sezonu i już "zamykają gęby hejterom", czyt. nam.
Nie ma to dla tych biednych ludzi znaczenia, że wielu lepszych piłkarzy musiało odejść, bo nie było dla nich minut, będą triumfować gdy nasz bohater się obudzi po jednym czy dwóch sezonach.
0
Messi by to wsadził, oby tamten nie.
1
Ile on będzie wiązał tego buta?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
o kurde! posłuchał Cię i spróbował swoich sił!
0
Nic nie było, Leo chce se z wolnego ukuć.
1
To był Gomes naprawdę?! czy mam omamy?
20
Średnia bramek to statystyka debilna, może w przypadku Raula i Zarry ma to jeszcze jakiś sens, bo oni również od początku kariery grali w jednej lidze. CR natomiast przyszedł już jako ukształtowany zawodnik, więc to oczywiste, że ma wyższą średnią.
Uwzględnijcie Messiemu tyle ostatnich sezonów ile w sumie ma CR w Realu, a otrzymacie porównanie właściwe - dojrzałego piłkarza z dojrzałym piłkarzem:
CR: 251 meczów 273 bramki co daje 1,09 gola/mecz
Messi: 257 meczów 274 bramki co daje 1,07 gola/mecz
więc ten bilans jest dla CR korzystny, ale nie ma tej przepaści.
A jak już chcecie całe kariery ligowe porównywać:
CR: 472 mecze 360 bramek co daje 0,76 gola/mecz
Messi: 366 meczów 328 bramek co daje 0,90 gola/mecz
Wspomnieć wypada również o 126 asystach CR w 472 meczach w stosunku do 133 asyst Messiego w 366 meczach.
Król jest jeden.
2
Z innej beczki - Borubarowi szóstaka wrzucili :/
0
Chyba Rakieta wraca ;)
1
To prawda, ale grą mi trochę Alvesa przypomina, jest odważny, tylko ograć się musi i faktycznie ta defensywa szwankuje.
0
Zgadza się, ja natomiast nie zgadzam się ani z jego polityką transferową, ani sposobem prowadzenia drużyny, ani ze zmianami przeprowadzanymi podczas meczu, więc dla mnie to nie jest argument.
0
Mam nadzieje, ze dzięki temu Vidal zadomowi się w pierwszym składzie.