0

@adukla wtedy nie było problemów z ffp

21

@MesQueUnClub96 piątek

0

@Emhyr może u ciebie inaczej, ale ja jak nic nie robię to w ogóle nie znika i boli

2

@Emhyr mi dentosept z aplikatorem pomaga, trochę szczypie na początku, ale potem fajnie znieczula i nie przeszkadza ta afta i znika po paru dniach

0

@kondzix2115 i po co ci to było? trzeba było siedzieć cicho

0

@Kubsoleon jedynie Dembele był przed nim w kolejce do gry, a patrząc na jego zdrowie to Raphinha dostanie swoje minuty

0

@Kubsoleon a kto będzie grał za niego?

0

@MesQueUnClub96 Atletico by nam tyle nie dało, chyba że pensje byśmy im opłacali

1

@bari_94 to niech lepiej nie mówi

2

@Bulbulator technikę to on ma, ale jak trzeba strzelać to się w Ferrana bawi

0

@ini_barca Douglas np.

0

@AdiKingu96 przecież już gorsze transfery były

10

@ini_barca Oriol też ze szkółki

0

@partymaker chce .

2

@Tomasson81 bez przesady, Eric nie wie co się dzieje na boisku jak gra na pivocie

0

@Barcelona1235 tak to jest jak się mecze na flashscorze ogląda

0

@partymaker 25 lat minimum

0

@kiper09 po 1 ktoś musi ich chcieć
po 2 sami muszą chcieć odejść

0

* niektórych

1

@Tomason no zatrzymało się bo kierowca widział że ktoś mu wchodzi na czerwonym, a ten drugi nie widział
Wydaje mi się że większość kierowców jak ma zielone to jedzie, a nie zwalnia i patrzy czy mu jakiś nieśmiertelny pieszy nie wbiega pod koła

0

@Maker0 Gavi to też nie jest pivot, jest waleczny i dobry w pressingu, ale zdarza mu się biegać bez sensu, a na pivocie nie może sobie na to pozwolić

0

@Kamil689 ale jakie to ma znaczenie na kogo ja chcę czy nie chcę postawić? Tym się zajmują ludzie którzy całe życie zajmują się piłką i mają większe pojęcie, a potrzebujemy też doświadczonych zawodników, a nie samych dzieciaków.

0

@Kamil689 bo nie miał wartościowych zmienników, poza tym nie każdy jest Gavim

1

@nwchades dlatego wysyłają je po 12 jak już każdy zdążył zauważyć że jest upał

0

@Kamil689 i jakiś młodziak z rezerw nigdy nie testowany w pierwszym zespole będzie grał cały sezon bez zmiennika?

0

@Toffik no właśnie mamy kilku piłkarzy którzy mogą grać na tej pozycji, a Xavi chce typowego pivota którego nie mamy ani jednego

3

@Marcelinho99 Xavi będzie mówił że to spektakularny transfer jak Alonso

0

No i elegancko

10

@KamQiX zostaw tego chłopaka byłej w spokoju

0

@Emhyr a za rok może być nawet lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?