Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
@adukla wtedy nie było problemów z ffp
21
@MesQueUnClub96 piątek
0
@Emhyr może u ciebie inaczej, ale ja jak nic nie robię to w ogóle nie znika i boli
2
@Emhyr mi dentosept z aplikatorem pomaga, trochę szczypie na początku, ale potem fajnie znieczula i nie przeszkadza ta afta i znika po paru dniach
0
@kondzix2115 i po co ci to było? trzeba było siedzieć cicho
0
@Kubsoleon jedynie Dembele był przed nim w kolejce do gry, a patrząc na jego zdrowie to Raphinha dostanie swoje minuty
0
@Kubsoleon a kto będzie grał za niego?
0
@MesQueUnClub96 Atletico by nam tyle nie dało, chyba że pensje byśmy im opłacali
1
@bari_94 to niech lepiej nie mówi
2
@Bulbulator technikę to on ma, ale jak trzeba strzelać to się w Ferrana bawi
0
@ini_barca Douglas np.
0
@AdiKingu96 przecież już gorsze transfery były
10
@ini_barca Oriol też ze szkółki
0
@partymaker chce .
2
@Tomasson81 bez przesady, Eric nie wie co się dzieje na boisku jak gra na pivocie
0
@Barcelona1235 tak to jest jak się mecze na flashscorze ogląda
0
@partymaker 25 lat minimum
0
@kiper09 po 1 ktoś musi ich chcieć
po 2 sami muszą chcieć odejść
0
* niektórych
1
@Tomason no zatrzymało się bo kierowca widział że ktoś mu wchodzi na czerwonym, a ten drugi nie widział
Wydaje mi się że większość kierowców jak ma zielone to jedzie, a nie zwalnia i patrzy czy mu jakiś nieśmiertelny pieszy nie wbiega pod koła
0
@Maker0 Gavi to też nie jest pivot, jest waleczny i dobry w pressingu, ale zdarza mu się biegać bez sensu, a na pivocie nie może sobie na to pozwolić
0
@Kamil689 ale jakie to ma znaczenie na kogo ja chcę czy nie chcę postawić? Tym się zajmują ludzie którzy całe życie zajmują się piłką i mają większe pojęcie, a potrzebujemy też doświadczonych zawodników, a nie samych dzieciaków.
0
@Kamil689 bo nie miał wartościowych zmienników, poza tym nie każdy jest Gavim
1
@nwchades dlatego wysyłają je po 12 jak już każdy zdążył zauważyć że jest upał
0
@Kamil689 i jakiś młodziak z rezerw nigdy nie testowany w pierwszym zespole będzie grał cały sezon bez zmiennika?
0
@Toffik no właśnie mamy kilku piłkarzy którzy mogą grać na tej pozycji, a Xavi chce typowego pivota którego nie mamy ani jednego
3
@Marcelinho99 Xavi będzie mówił że to spektakularny transfer jak Alonso
0
No i elegancko
10
@KamQiX zostaw tego chłopaka byłej w spokoju
0
@Emhyr a za rok może być nawet lepszy