"Duma Katalonii poleci do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby rozgrywać pasjonujące spotkania z takimi potentatami jak np. Atlante FC czy też Al-Ahly. Meczów tych i tak nikt nie obejrzy, bo po pierwsze - są nudne i wiadomo kto wygra, po drugie - są zazwyczaj transmitowane o nieprzystępnych dla przeciętnego kibica porach."
"Duma Katalonii poleci do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby rozgrywać pasjonujące spotkania z takimi potentatami jak np. Atlante FC czy też Al-Ahly. Meczów tych i tak nikt nie obejrzy, bo po pierwsze - są nudne i wiadomo kto wygra, po drugie - są zazwyczaj transmitowane o nieprzystępnych dla przeciętnego kibica porach."
Komentarze
0
"Duma Katalonii poleci do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby rozgrywać pasjonujące spotkania z takimi potentatami jak np. Atlante FC czy też Al-Ahly. Meczów tych i tak nikt nie obejrzy, bo po pierwsze - są nudne i wiadomo kto wygra, po drugie - są zazwyczaj transmitowane o nieprzystępnych dla przeciętnego kibica porach."
Ciekawe jak to wyglądało w 2006 roku :)
HALA MADRID!!!
0
"Duma Katalonii poleci do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby rozgrywać pasjonujące spotkania z takimi potentatami jak np. Atlante FC czy też Al-Ahly. Meczów tych i tak nikt nie obejrzy, bo po pierwsze - są nudne i wiadomo kto wygra, po drugie - są zazwyczaj transmitowane o nieprzystępnych dla przeciętnego kibica porach."
Ciekawe jak to wyglądało w 2006 roku :)
HALA MADRID!!!