VEBSwietyMikolaj11
Dołączył/a: październik 2014
Rybnik/Manchester
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś mi wytłumaczy, co dzisiejszą młodzież w tym bawi?
0
Wie ktoś, kiedy można się spodziewać potwierdzenia daty i godziny meczu z Celtą, który ma być 5.03? :)
3
Tak, w hiszpańskim "v" czyta się jako "b". Jako "w" czyta się tylko wtedy, kiedy jest między samogłoskami.
0
Krzysiu by tego nie zrobił.
2
Drhtv? Z tego, co wiem, to podobne. Właściwie, to dlaczego futbolhd zostało zablokowane?
0
Aktualnie nie mam żadnej oferty, więc poczekam aż ten eleven oficjalnie zostanie dopisany do listy kanałów i wtedy podpiszę umowę :D
0
Ok, dziękuję :)
0
Wie ktoś, czy za trzeci kanał eleven trzeba będzie dopłacać?
2
I ja :)
0
Właśnie problem w tym, że nie da rady kupić przez internet.
0
Mecz ze Sportingiem..
0
Mam pytanie do w miarę zorientowanych.
Czy kupię bilet na mecz Barcy w dzień meczu w kasie na stadionie, a jeśli tak, to jak to będzie z miejscami?
0
Komentarz usunięty
0
Mam pytanie do kogoś, kto był w Barcelonie i kupował bilet na mecz w kasie przy stadionie. Jak to jest? To prawda, że jest taniej niż przez internet? Co wtedy z miejscami? Można tam sobie wybrać, czy dają bilety jak leci? I czy jest szansa, jeśli kupimy bilety przy stadionie, że będziemy siedzieć razem..?
0
Komentarz usunięty
1
Jeszcze tydzień wakacji.
0
[Zobacz link]
0
A po 7 latach mistrz Segunda Division.
3
A ja jeszcze miesiąc wakacji :)
1
Na mobilnej coś chyba nie działa.
0
Nie powołał Marca przypadkiem? Chyba, że u jest złe info. http://m.fangol.pl/view/115511/powolani-do-reprezentacji
0
Ale mi chodzi o to, że powinna zostać. Nie wszyscy mają czas być punkt 18.00 w domu, żeby śledzić co minutę czy oglądać.
0
Powinna być relacja jak z fety mistrzowskiej. Nie zdążyłam na losowanie, chciałam sobie poczytać, a tu co? No właśnie nic.
16
Strzeli samobója w meczu Barca - Chelsea.
14
To ci, którzy nie mogą oglądać nie mieliby relacji...
1
Wie ktoś, o co poszło Adurizowi i Bravo?
0
Dzięki wielkie :)
0
Dzieki.
0
OFF - bardzo rzadko słucham polskich komentatorów, też nic o nich nie wiem. Mogę wiedzieć, czy to prawda, że Żewłakow jest za Realem?
0
Komentarz usunięty