0


Ktoś mi wytłumaczy, co dzisiejszą młodzież w tym bawi?

0

Wie ktoś, kiedy można się spodziewać potwierdzenia daty i godziny meczu z Celtą, który ma być 5.03? :)

3

Tak, w hiszpańskim "v" czyta się jako "b". Jako "w" czyta się tylko wtedy, kiedy jest między samogłoskami.

0

Krzysiu by tego nie zrobił.

2

Drhtv? Z tego, co wiem, to podobne. Właściwie, to dlaczego futbolhd zostało zablokowane?

0

Aktualnie nie mam żadnej oferty, więc poczekam aż ten eleven oficjalnie zostanie dopisany do listy kanałów i wtedy podpiszę umowę :D

0

Ok, dziękuję :)

0

Wie ktoś, czy za trzeci kanał eleven trzeba będzie dopłacać?

2

I ja :)

0

Właśnie problem w tym, że nie da rady kupić przez internet.

0

Mecz ze Sportingiem..

0

Mam pytanie do w miarę zorientowanych.
Czy kupię bilet na mecz Barcy w dzień meczu w kasie na stadionie, a jeśli tak, to jak to będzie z miejscami?

0

Komentarz usunięty

0

Mam pytanie do kogoś, kto był w Barcelonie i kupował bilet na mecz w kasie przy stadionie. Jak to jest? To prawda, że jest taniej niż przez internet? Co wtedy z miejscami? Można tam sobie wybrać, czy dają bilety jak leci? I czy jest szansa, jeśli kupimy bilety przy stadionie, że będziemy siedzieć razem..?

0

Komentarz usunięty

1

Jeszcze tydzień wakacji.

0

[Zobacz link]

0

A po 7 latach mistrz Segunda Division.

3

A ja jeszcze miesiąc wakacji :)

1

Na mobilnej coś chyba nie działa.

0

Nie powołał Marca przypadkiem? Chyba, że u jest złe info. http://m.fangol.pl/view/115511/powolani-do-reprezentacji

0

Ale mi chodzi o to, że powinna zostać. Nie wszyscy mają czas być punkt 18.00 w domu, żeby śledzić co minutę czy oglądać.

0

Powinna być relacja jak z fety mistrzowskiej. Nie zdążyłam na losowanie, chciałam sobie poczytać, a tu co? No właśnie nic.

16

Strzeli samobója w meczu Barca - Chelsea.

14

To ci, którzy nie mogą oglądać nie mieliby relacji...

1

Wie ktoś, o co poszło Adurizowi i Bravo?

0

Dzięki wielkie :)

0

Dzieki.

0

OFF - bardzo rzadko słucham polskich komentatorów, też nic o nich nie wiem. Mogę wiedzieć, czy to prawda, że Żewłakow jest za Realem?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?