O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 194
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Katalończyk w Realu? Historia podobna do kastylijczyka w Barcelonie. Chociaż Cesc to teoretycznie wychowanek Barcy. Przydał by się nam. Dał by odetchnąć Xaviemu i Iniescie, bez uszczerbku w kreatywność środka pola.

0

ap0f1 nie wiem co musie stalo

ale, całkiem dobrze, pierwsza bramka i to całkiem ładna, tylko tak dalej

0

Ja bym nie krytykował tak Txikiego. Barca na rynku transferowym działa cicho. Najlepszy przykład to Maxwell. Oczywiście szkoda że Dymitro do nas nie przejdzie, ale to nie jego i nie Txikiego wina. To samo z Riberym. Poczekajmy jeszcze tydzień, wtedy okaże się na czym Barca stoi.

0

Chciałbym żeby Pep stał się Fergusonem Barcelony, a jeśli do tego będą jeszcze świetne wyniki, to już będzie jak w niebie.

0

Szkoda że Elwis nie żyje, to był by ambasador.

Zobacz wszystkie

0

Mateć jaki autobusik? To jest kolego lokomotywa i to pokaźnych rozmiarów, autobusiki to rozjeżdżamy na nieoznakowanych przejściach, jednym z nich był Real...

0

Nie bardzo mi się widzi skład, atak w porządku, ale obrona będzie miała ciężkie zadanie. I żeby Andres godnie zastąpił Xaviego.

0

Ludzie czy cena zawodnika to decydujący czynnik? przecież to nie pieniądze grają jak dobitnie przedstawia przykład chealse, może ci czterej są warci 260 mln, może nie, to i tak nie ma większego znaczenia bo nie odejdą z Barcy.

0

*chelsea - błąd w druku:]

0

Nie tylko może kolo, ona musi być nasza, dawno tego nie było, bardzo dawno. Trzeba pokazać kto rządzi w Europie. Naprzód Blaugrana!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?