Użytkownik zbanowany
18 kwietnia 2012, 22:20
0
18 kwietnia 2012, 22:16
szalona wymiana ciosow
16 kwietnia 2012, 21:11
Tak. Tutaj trzeba byc spermochlipem inaczej minus
16 kwietnia 2012, 21:09
mistrzyk Moje „pytanie” było testem na poziom hipokryzji. Niestety Ty go nie zdałes.
16 kwietnia 2012, 16:07
Podobno karny z soboty "z dupy"? Oglądal ktoś?
3 kwietnia 2012, 11:49
Forza Milan
4 kwietnia 2012, 11:02
3 kwietnia 2012, 11:50
Ja też nie mam wątpliwości, że Milan strzeli gola.
10 kwietnia 2012, 18:10
czuję, że będzie remis 1:1
15 marca 2012, 11:47
przez 4 tygodnie mecze co 3 dni. Z taka krotka lawka musimy odpuscic lige
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
szalona wymiana ciosow
0
Tak. Tutaj trzeba byc spermochlipem inaczej minus
0
mistrzyk
Moje „pytanie” było testem na poziom hipokryzji. Niestety Ty go nie zdałes.
0
Podobno karny z soboty "z dupy"? Oglądal ktoś?
0
Forza Milan
0
0
Ja też nie mam wątpliwości, że Milan strzeli gola.
0
czuję, że będzie remis 1:1
0
przez 4 tygodnie mecze co 3 dni. Z taka krotka lawka musimy odpuscic lige