0

Jednak jutro na błoniach nie bedzie spotkania a chcialem przyjechać ehh takze finał bedziemy świętować przed ekranami.

3

@gumaz Jednego ratuję a drugiemu rzucam kolo ratunkowe po czym sam sie na tym kole ratunkowym ratuje.

0

@Transu96 jest potwierdzone info przez Miasto Stołeczne Warszawa ze mozna przyjść jutro na błonie

0

@Transu96 No to jutro lecimy na błonie jest oficjalne potwierdzenie.

0

@Transu96 jak to było potwierdzone info ze na błoniach jutro bedzie

19

Jest 40mln na streamie Łatwogang coś pięknego, lecimy do 50mln.

2

@Gaucho Powinieneś częściej wychodzić z domu, kiedy przescieradła zaczną grać.

14

Ale Antony co wyjaśnił Mendyego to jego

0

@clyde tylko ze Pasibus zreflektował się po tej akcji co zrobił i wpłacił 100k.

1

@Nazio_87 a na 40mln CR7 wraca do Czerwonych Diabłów.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde wszystko jest mozliwe.

2

Czy bedzie "to moja wina"?

1

@marcin62 w 1 dzień 20mln wbite

1

@Pedri16Future teraz czekamy na Tedego i Peję i mogę umierać szczęśliwie.

0

@clyde Uniwersum, jakiego nikt się nie spodziewał.

0

Wardęga golony na łyso przez Weronikę coś pięknego.

0

Zapraszać Tedego i Peję do Łatwogang!!

2

@kuz jestem za!

0

Wersow pogodzi sie z Wardęgą to już tylko brakuje pojednania Tedego z Peją na streamie Łatwogang

0

@JordiAlbion za 2 dni bedzie 2x tyle

2

@clyde wspierajmy wszyscy kochani do 00:00 musi walnąć 30mln. JEDZIEEEEEMY

3

@July_6_BcN Jasny gwint jestem niższy od pedriego o 4 cm.

2

@Kozinho. Chyba że @July_6_BcN założy szpileczki

1

Betis w 90' strzeli na 2:1

3

@Eklerek ja jestem 2/10 i nie zdażyło mi się by ktoś obok mnie nie usiadł ;)

19

Do Finału w Niedzielę u Łatwogang to spokojnie z 40 mln się uzbiera. Wspieramy Vamos La Ramblo.

0

Krzysztof Włodarczyk teraz u Łatwogang

5

@MessiForeverTheBest

Wilk z Wall Street

1

@clyde tak potwierdzone info. Wczoraj byl nawet na streamie u łatwogang.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?