6

Jest jaki jest, ale tego co zrobił dla naszego klubu, nikt mu nie odbierze.
Laporta, taniec, Flick, Raphinha, radość. To jest Barca, w jakiej się zakochaliśmy, a nie żadne Fonty, maseczki, chujumuju, dzikie węże.


Jak to mówią młodzi ludzie: Aura.

6

A teraz cyk, na wódeczkę z Negreirą za kulisami.

19

Lepiej się chyba nie dało, Słońca Wy moje

5

Mówiłem, żebyście się nie bali.

30

No tego to sie nie spodziewaliście, co nie?
Będzie Newcastle, spokojnie.

4

@MessiForeverTheBest ale pamiętaj, że 90 minut na Bernabeu to bardzo długo.

5

Sandro Petrille i Borek Sedlak jak przyjadą do Zakopanego to mają dwa oscypki za darmo.
Nawet z żurawiną.

3

Dobrze, że oglądamy La Ligę i mecze Realu Madryt, to przyzwyczajeni jesteśmy do sędziowskich wałów.
Negreira musi zacząć działać.

2

@Filipem @ShawnC z całą sympatią do Frenkiego, mówicie same fakty Panowie.

2

Dobrze, że przegraliśmy Ligę już w październiku, to Wielkie Odrodzenie Wielkiego Realu już nie robi wrażenia.

4

"Piłkarski Poker" na jedynce. Zaraz scena z opłacaniem Negreiry.

1

@mrboom nic dziwnego, to w końcu tylko 7 meczów.

1

@mrboom plus Mistrzostwo Świata w piłce nożnej.
Ale Kacperek drugie miejsce bierze.

1

Ale ładnie namalował, nawet losowania nie potrzeba i człowiek zadowolony.

0

@Michu94 na Wfistę to trzeba zasłużyć, co najmniej dwa tryplety wygrać, więc niech się nie rozpędzają.

0

Rapha z opaską, będzie dobrze.

56

Robercik dzisiaj wali 9 bramek w 5 minut, po czym schodzi do szatni i kończy karierę żeby dać się realizować Ance.

1

Najlepsze w tej połówce były zbliżenia na Ferrana Torresa.

14

@Criss18Barca z całą miłością do Zakopanego i Tatr, gdybym powiedział, że mnie to smuci, to bym skłamał.

1

@PatrychoO śnieg i mróz to jeszcze pół biedy, ale jak teraz przez 2 tygodnie będzie zabawa z topnieniem i zamarzaniem na przemian tego wszystkiego, to będzie mniej miło :)

7

Wszyscy wielbiciele zimy pewnie przeżywają dzisiaj najpiękniejszy dzień w roku, patrząc jak śnieg zamienia się w błoto, a potem to błoto cudownie zamarza z powrotem. Podziwiajcie, nie przeszkadzajcie sobie.

Ah, chyba się starzeję (:

19

@betonito chyba zły mecz włączyłeś.

0

Mógł Cat szybciej wejść na boisko, póki co bezbłędny.

0

Trzeba wpuścić Negreirę, nie ma innej opcji.

4

Jak syn to Joan, jak córka to Garcia.

4

Krzychu, dziękujemy za wszystko!
Sportowa Polska przypomniała sobie o darcie :)

3

Ten Littler niby taki dobry, a ciekawe co by było jakby mu zabrać lotki.

1

@Comfortable_ zamawiaj, zamawiaj :)

1

@FcPortoFan1999 zdarzają się nawet w samej stodole, używając takich obrazowych przenośni.

9

Chciałem tylko zaznaczyć, że bardzo mi się podoba mocna obecność darta na La Rambli.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów tego pięknego sportu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?