VamosRakieta
Dołączył/a: luty 2018
58 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jest jaki jest, ale tego co zrobił dla naszego klubu, nikt mu nie odbierze.
Laporta, taniec, Flick, Raphinha, radość. To jest Barca, w jakiej się zakochaliśmy, a nie żadne Fonty, maseczki, chujumuju, dzikie węże.
Jak to mówią młodzi ludzie: Aura.
6
A teraz cyk, na wódeczkę z Negreirą za kulisami.
19
Lepiej się chyba nie dało, Słońca Wy moje
5
Mówiłem, żebyście się nie bali.
30
No tego to sie nie spodziewaliście, co nie?
Będzie Newcastle, spokojnie.
4
@MessiForeverTheBest ale pamiętaj, że 90 minut na Bernabeu to bardzo długo.
5
Sandro Petrille i Borek Sedlak jak przyjadą do Zakopanego to mają dwa oscypki za darmo.
Nawet z żurawiną.
3
Dobrze, że oglądamy La Ligę i mecze Realu Madryt, to przyzwyczajeni jesteśmy do sędziowskich wałów.
Negreira musi zacząć działać.
2
@Filipem @ShawnC z całą sympatią do Frenkiego, mówicie same fakty Panowie.
2
Dobrze, że przegraliśmy Ligę już w październiku, to Wielkie Odrodzenie Wielkiego Realu już nie robi wrażenia.
4
"Piłkarski Poker" na jedynce. Zaraz scena z opłacaniem Negreiry.
1
@mrboom nic dziwnego, to w końcu tylko 7 meczów.
1
@mrboom plus Mistrzostwo Świata w piłce nożnej.
Ale Kacperek drugie miejsce bierze.
1
Ale ładnie namalował, nawet losowania nie potrzeba i człowiek zadowolony.
0
@Michu94 na Wfistę to trzeba zasłużyć, co najmniej dwa tryplety wygrać, więc niech się nie rozpędzają.
0
Rapha z opaską, będzie dobrze.
56
Robercik dzisiaj wali 9 bramek w 5 minut, po czym schodzi do szatni i kończy karierę żeby dać się realizować Ance.
1
Najlepsze w tej połówce były zbliżenia na Ferrana Torresa.
14
@Criss18Barca z całą miłością do Zakopanego i Tatr, gdybym powiedział, że mnie to smuci, to bym skłamał.
1
@PatrychoO śnieg i mróz to jeszcze pół biedy, ale jak teraz przez 2 tygodnie będzie zabawa z topnieniem i zamarzaniem na przemian tego wszystkiego, to będzie mniej miło :)
7
Wszyscy wielbiciele zimy pewnie przeżywają dzisiaj najpiękniejszy dzień w roku, patrząc jak śnieg zamienia się w błoto, a potem to błoto cudownie zamarza z powrotem. Podziwiajcie, nie przeszkadzajcie sobie.
Ah, chyba się starzeję (:
19
@betonito chyba zły mecz włączyłeś.
0
Mógł Cat szybciej wejść na boisko, póki co bezbłędny.
0
Trzeba wpuścić Negreirę, nie ma innej opcji.
4
Jak syn to Joan, jak córka to Garcia.
4
Krzychu, dziękujemy za wszystko!
Sportowa Polska przypomniała sobie o darcie :)
3
Ten Littler niby taki dobry, a ciekawe co by było jakby mu zabrać lotki.
1
@Comfortable_ zamawiaj, zamawiaj :)
1
@FcPortoFan1999 zdarzają się nawet w samej stodole, używając takich obrazowych przenośni.
9
Chciałem tylko zaznaczyć, że bardzo mi się podoba mocna obecność darta na La Rambli.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów tego pięknego sportu.