VamosReal
Dołączył/a: grudzień 2011
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sopelinho
A z jakiej okazji wrzucasz wszystkich do jednego wora? Tak Puchar Króla jest nieznaczącym trofeum, podobnie jak reszta krajowych pucharów na całym świecie i tak twierdziłem również rok temu, gdy zdobył go Real i tak Złota Piłka powinna być przyznawana za osiągnięcia indywidualne, ale nie tylko wtedy gdy Barcelona nic nie zdobędzie. I nie wkładaj wszystkich kibiców Realu do jednego wora, bo ja tego nie robię, chociaż w twoim przypadku nie miałbym z tym większego problemu :)
0
Panie i Panowie, troszkę obiektywizmu... Wszyscy wiemy, że Messi miał niesamowity sezon (nie pierwszy z resztą) pod względem dokonań indywidualnych, niestety dla niego, nie poprowadził Barcelony do żadnego znaczącego trofeum. Jeśli chodzi o nagrodę UEFA, to zapewne największe znaczenie w jej przyznawaniu mają w tym roku europejskie puchary i oczywiście EURO. Mógłbym przytaczać osiągnięcia i ocenia każdego piłkarza z osobna, ale nie sądzę by to było potrzebne, bo każdy ma swój rozum i potrafi ocenić (mam nadzieję, że trzeźwym okiem), kto zasłużył a kto nie. Dla mnie zwycięzców jest dwóch - Andres Iniesta i Iker Casillas, choć szkoda mi Andrei Pirlo, bo to co zrobił w tym roku w Juventusie i w reprezentacji Italii jest czymś wielkim.
0
Szkoda Carlesa, bo całkiem prawdopodobne, że to jego ostatnie Euro, ba, może już nawet za dwa lata na MŚ się nie załapie. Coraz częściej kontuzjowany, no ale lata i liczba rozegranych spotkań robią swoje. Wracaj Pan do zdrowia Panie Puyol czym prędzej i graj jak najdłużej, bo niewielu wkłada w piłkę tyle serca co Pan.
0
CAMPEONES! Przepraszam... Zapewne zostanę zminusowany, ale nie wywyższanie się jest moim celem w tej wypowiedzi. Smutno mi, że Real wygrywa w takim stylu z Barcą, ale niestety najwyraźniej inaczej się nie da. Czuję niedosyt, ale wierzcie mi prawdziwi kibice Dumy Katolonii, że to zwycięstwo zostało przepłacone wieloma smutkami, które przez te kilka lat towarzyszyły mnie i wielu kibicom Królewskich. Teraz mamy swój czas, ale to nie znaczy, że Wasz już minął. Co prawda nic nie trwa wiecznie, ale Barca to nadal Barca. Dzisiaj przegrali z Realem Madryt, który zagrał na tyle perfekcyjny mecz, by pokonać najlepszą ekipę w historii futbolu i (nie oszukujmy się) zdobyć mistrzostwo Hiszpanii. Mam nadzieję, że usta krytyków zostały zamknięte przynajmniej do następnych GD (mam nadzieję, że będą to GD 19.05.2012 w Monachium).
Odnośnie gry, jedna uwaga... Barcelonie potrzeba NAPASTNIKA!
Dziękuję za uwagę i apeluję do wszystkich KIBICÓW Barcelony w Polsce... pozwólcie cieszyć się polskiemu Madridismo z tego zwycięstwa, bo przeboleliśmy wystarczająco dużo i nie wiem, czy Wasze 6 trofeów w sezonie sprawiło Wam taką radość. :) Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
0
Piquenbauer
Chociażby passa Stade Gerland, Copa del Rey, czy to nieszczęsne Riazor w A Corunii :) No i nie oszukujmy się, ale po tych kilku latach regularnych upokorzeń przez Barcelonę, Real wreszcie podniósł gardę i stara się odpierać ataki Dumy Katalonii, co nareszcie powoduje zwiększenie adrenaliny i daje nadzieję na spotkania godne nazywania ich Wielkimi Derbami.
0
Piquenbauer
Widzę, że klapki na oczach przysłaniają Ci kumatość i nie zrozumiałeś aluzji, więc aktualnie mam większe podstawy do tego by stwierdzić, że to Ty niewiele wiesz.
0
E tam, to tylko historyczne mrzonki. Każda passa w końcu musi zostać przełamana. Ja, jako kibic Realu wiem o tym najlepiej :D
0
Jak Messi będzie miał swój dzień to będzie spacer, a jak nie, to może być krucho. Chociaż jakoś trudno mi uwierzyć, by taki Ambrosini, czy Bonera powtórzyli wyczyn z pierwszego meczu i zagrali znów tak świetnie jak to zrobili na San Siro. Mam jedynie nadzieję na obejrzenie kawałka dobrego futbolu zwieńczonego awansem lepszej ekipy. No i oby sędzia nie był głównym aktorem tego widowiska :)
0
Fifol94
Wystarczyło napisać, że trzeba uważać na wszystkich ofensywnych graczy Valencii :D