Vamosss122
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona może też powinna kiedyś się tego nauczyć
0
Zobaczymy co Portugalia pokaże w meczach z drużynami broniącymi się w 11 przez cały mecz. Oczywiście nie broniąc tutaj Argentyny bo swoje sytuację też mieli
0
A co mają zrobić jak Islandia broni się w 12 wraz z Marciniakiem
0
Na coś siadzie na psychice to ciężko to zmienić . Tutaj już nie chodzi o trenowanie rzutów karnych
0
Aj ty trollu xDD
0
Że co?? Pomyśl o czym piszesz
0
2 opcja . Dembele jeszcze jakoś wygląda w środku , a Luis na skrzydle porusza się jakby miał wór węgla na plecach , a w dodatku podczas próby ,, dryblingu" zabija się o własne nogi
0
Maradonna wcale nie był taki genialny jak się o nim mówi
0
Teraz nie jest??
1
Nie powiedziałbym że mają lepszy skład od Argentyny
3
To po co odpisujesz skoro cię nie interesuję? :)
26
Czym się popisuje? Tym że jako jedyny w Barcelonie nie boi się powiedzieć nigdy prawdy?
2
Jakie ikony? Ani Sergi , ani Alba nie są obecnie żadnymi ikonami w Barcelonie . Z tych ikon w obecnym składzie zostali tylko Busi, Pique i Messi
0
Słuchaj co innego strzelać w lidze a co innego w lidze mistrzów . Od 2 sezonów Suareza zawodzi w najważniejszych meczach i rozgrywkach .
0
Wiadomo że tak :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Od jakiegoś czasu.. czyli masz na myśli 2 sezony?
0
Akurat to ci nie wyszło
0
Zachowujesz się jak jakiś Ochroniarz Ramosa. I próbujesz pokazywać jaki to on jest wspaniały i waleczny. Większość ma już wyrobioną opinie na tematy Ramosa i tego nie zmienisz
0
A co kolego powiesz jak przyjdzie do Barcelony?
12
Według mnie przejdzie do Barcy . Poza tym to Media robią większą szopkę niż Griezzman . Jestem ciekawy jaka była twoja opinia kiedy to cyrki robił Dembele
0
,,W Barcelonie powinni grać piłkarze, którzy naprawdę chcą tu grać a nie robią jakieś głupie akcje" . Według cb Demeble zachował się normalnie i podczas transferu nie robił głupich akcji?? Wspomniany szantaż był oznaką tego że chłopak chce grać. Skoro tak to czemu wszyscy tak jadą po Neymarze za to że odszedł ? Wiedzę że tutaj wszystko działa tylko w jedną stronę . Żałosne
0
To czemu gra tu Demeble?
3
Iniesta już ma mistrzostwo ,a Leo nie . I to właśnie Messiemu Mistrzostwo świata należy się jak psu buda
1
Cyrk wokół siebie to obecnie ty robisz:)
1
Na 30% w Ateltico
Na 70% w Barcelonie
6
xDDDD . Popatrz się . Większość osób na stronie chciała żeby przyszedł a teraz nagle że słaby i niepotrzebny. To jest dopiero śmiech na sali
0
Jesteś zabawny
0
Nie odbieram w żaden sposób tego negatywanie. Tylko po prostu kończenie każdego zdania ,,xd" jest dziwne.
2
Już odszedł :)