0

Barcelona może też powinna kiedyś się tego nauczyć

0

Zobaczymy co Portugalia pokaże w meczach z drużynami broniącymi się w 11 przez cały mecz. Oczywiście nie broniąc tutaj Argentyny bo swoje sytuację też mieli

0

A co mają zrobić jak Islandia broni się w 12 wraz z Marciniakiem

0

Na coś siadzie na psychice to ciężko to zmienić . Tutaj już nie chodzi o trenowanie rzutów karnych

0

Aj ty trollu xDD

0

Że co?? Pomyśl o czym piszesz

0

2 opcja . Dembele jeszcze jakoś wygląda w środku , a Luis na skrzydle porusza się jakby miał wór węgla na plecach , a w dodatku podczas próby ,, dryblingu" zabija się o własne nogi

0

Maradonna wcale nie był taki genialny jak się o nim mówi

0

Teraz nie jest??

1

Nie powiedziałbym że mają lepszy skład od Argentyny

3

To po co odpisujesz skoro cię nie interesuję? :)

26

Czym się popisuje? Tym że jako jedyny w Barcelonie nie boi się powiedzieć nigdy prawdy?

2

Jakie ikony? Ani Sergi , ani Alba nie są obecnie żadnymi ikonami w Barcelonie . Z tych ikon w obecnym składzie zostali tylko Busi, Pique i Messi

0

Słuchaj co innego strzelać w lidze a co innego w lidze mistrzów . Od 2 sezonów Suareza zawodzi w najważniejszych meczach i rozgrywkach .

0

Wiadomo że tak :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Od jakiegoś czasu.. czyli masz na myśli 2 sezony?

0

Akurat to ci nie wyszło

0

Zachowujesz się jak jakiś Ochroniarz Ramosa. I próbujesz pokazywać jaki to on jest wspaniały i waleczny. Większość ma już wyrobioną opinie na tematy Ramosa i tego nie zmienisz

0

A co kolego powiesz jak przyjdzie do Barcelony?

12

Według mnie przejdzie do Barcy . Poza tym to Media robią większą szopkę niż Griezzman . Jestem ciekawy jaka była twoja opinia kiedy to cyrki robił Dembele

0

,,W Barcelonie powinni grać piłkarze, którzy naprawdę chcą tu grać a nie robią jakieś głupie akcje" . Według cb Demeble zachował się normalnie i podczas transferu nie robił głupich akcji?? Wspomniany szantaż był oznaką tego że chłopak chce grać. Skoro tak to czemu wszyscy tak jadą po Neymarze za to że odszedł ? Wiedzę że tutaj wszystko działa tylko w jedną stronę . Żałosne

0

To czemu gra tu Demeble?

3

Iniesta już ma mistrzostwo ,a Leo nie . I to właśnie Messiemu Mistrzostwo świata należy się jak psu buda

1

Cyrk wokół siebie to obecnie ty robisz:)

1

Na 30% w Ateltico
Na 70% w Barcelonie

6

xDDDD . Popatrz się . Większość osób na stronie chciała żeby przyszedł a teraz nagle że słaby i niepotrzebny. To jest dopiero śmiech na sali

0

Jesteś zabawny

0

Nie odbieram w żaden sposób tego negatywanie. Tylko po prostu kończenie każdego zdania ,,xd" jest dziwne.

2

Już odszedł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?