Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady że wywalczył. Zawodnik Alaves trafił go piłka w głowę. Ale i tak więcej zrobil niż Aleix.
1
Denisa trzeba wypożyczyć jeśli Ernesto nie ma zamiaru go wystawiać. Najlepiej do jakiegoś Las Palmas albo do innej drużyny która prezentuje ofensywny futbol.
0
Mam nadzieje że nie na skrzydło bo będziemy grali w 10.
0
Myślałem że za Ernesto się to zmieni a tutaj dalej nie ma zmian gdy nie idzie...
1
Na - Pique. Na + Iniesta,Roberto,Vidal.
0
Jeszcze Inieste bym dodał.
1
Jest jeden plus tej sytuacji. W sezonie w którym marnowaliśmy karne zdobyliśmy tryplet.
0
Miałem ostatnie badania na wzrok i wyszły bardzo dobrze. :)
0
Pique bez formy. Mascherano pokazał w meczu z Betisem że jest w znacznie lepszej formie.
2
Deulofeu strasznie niewidoczny. Zapomniałem że jest w ogóle na boisku.
0
Rakitic zdekoncentrował Messiego i przez to nie trafil. :(
1
Gdyby oddał hołd Neymarowi to dopiero teraz skończył by rozbieg.
2
Jeśli w drugiej połowie zdobedziemy 2 bramki to będą komentarze. "Powrót do czasów Guardioli." :D
0
Że nie broni w ogóle stuprocentowych sytuacji.
4
Ter Stegen w końcu odpowiedział na hejty.
2
Ależ wysoko gramy w tym spotkaniu. Wszyscy na połowie Alaves.
0
PO tak naprawdę jest Vidal. Sergi gra bliżej środka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Czy mi się wydaję czy to była już druga próba uderzenia zza pola karnego? :O
0
Priv. :)
0
Właśnie też nie rozumiem deczyji trenera. Iniesta najmlodszy juz nie jest a wystawia go pierwszym składzie mimo że dopiero wrócił po kontuzjii. A Semedo który był razem z Sergim Roberto najlepszy zawodnikiem w meczu z Betisem stawia na ławce.
0
Na Facebooku jest grafika ze składem gdzie Roberto jest na PS a Aleix na PO.
2
Wiem ale ci hakerzy tez trochę zazartowali z Realu wstawiając zdjęcie akurat z tego meczu.
6
Takie cos pojawiło się na Twiterze Realu. https://m.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.444915388870482.121554.443080359053985/1827691297259544/?type=3&source=48
2
Barcelona w końcu duży transfer i oczywiście żadnej wiadomości na okładkach gazet z Madrytu. :p
0
Teraz za wszelką cenę trzeba kupic Coutinho nawet gdybyśmy w przyszłym okienku nikogo nie kupili. A jeśli się nie uda Coutinho to Eriksen + Seri i mysle że ten sezon może być zajebisty. :P
1
Chyba ze jesteś kibicem Realu. :P
16
Jeśli ciebie sprzedamy i Gomesa to będziemy mieli.
0
Tym razem będzie tak samo.
2
Mathieu nam strzeli ale nie będzie okazywał radości. #Tak_Będzie