0

Bez przesady że wywalczył. Zawodnik Alaves trafił go piłka w głowę. Ale i tak więcej zrobil niż Aleix.

1

Denisa trzeba wypożyczyć jeśli Ernesto nie ma zamiaru go wystawiać. Najlepiej do jakiegoś Las Palmas albo do innej drużyny która prezentuje ofensywny futbol.

0

Mam nadzieje że nie na skrzydło bo będziemy grali w 10.

0

Myślałem że za Ernesto się to zmieni a tutaj dalej nie ma zmian gdy nie idzie...

1

Na - Pique. Na + Iniesta,Roberto,Vidal.

0

Jeszcze Inieste bym dodał.

1

Jest jeden plus tej sytuacji. W sezonie w którym marnowaliśmy karne zdobyliśmy tryplet.

0

Miałem ostatnie badania na wzrok i wyszły bardzo dobrze. :)

0

Pique bez formy. Mascherano pokazał w meczu z Betisem że jest w znacznie lepszej formie.

2

Deulofeu strasznie niewidoczny. Zapomniałem że jest w ogóle na boisku.

0

Rakitic zdekoncentrował Messiego i przez to nie trafil. :(

1

Gdyby oddał hołd Neymarowi to dopiero teraz skończył by rozbieg.

2

Jeśli w drugiej połowie zdobedziemy 2 bramki to będą komentarze. "Powrót do czasów Guardioli." :D

0

Że nie broni w ogóle stuprocentowych sytuacji.

4

Ter Stegen w końcu odpowiedział na hejty.

2

Ależ wysoko gramy w tym spotkaniu. Wszyscy na połowie Alaves.

0

PO tak naprawdę jest Vidal. Sergi gra bliżej środka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Czy mi się wydaję czy to była już druga próba uderzenia zza pola karnego? :O

0

Priv. :)

0

Właśnie też nie rozumiem deczyji trenera. Iniesta najmlodszy juz nie jest a wystawia go pierwszym składzie mimo że dopiero wrócił po kontuzjii. A Semedo który był razem z Sergim Roberto najlepszy zawodnikiem w meczu z Betisem stawia na ławce.

0

Na Facebooku jest grafika ze składem gdzie Roberto jest na PS a Aleix na PO.

2

Wiem ale ci hakerzy tez trochę zazartowali z Realu wstawiając zdjęcie akurat z tego meczu.

2

Barcelona w końcu duży transfer i oczywiście żadnej wiadomości na okładkach gazet z Madrytu. :p

0

Teraz za wszelką cenę trzeba kupic Coutinho nawet gdybyśmy w przyszłym okienku nikogo nie kupili. A jeśli się nie uda Coutinho to Eriksen + Seri i mysle że ten sezon może być zajebisty. :P

1

Chyba ze jesteś kibicem Realu. :P

16

Jeśli ciebie sprzedamy i Gomesa to będziemy mieli.

0

Tym razem będzie tak samo.

2

Mathieu nam strzeli ale nie będzie okazywał radości. #Tak_Będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?